DMCA.com Protection Status
 1. When Romance Meets Destiny 2005

  When Romance Meets Destiny 2005

  720P Türkçe Altyazı

  Hik ile Tae birbirinin tam zıttı iki kardeştir. Shik ince ruhlu, edebiyatla, fotoğrafla, müzikle yakın ilgili, duyarlı olukça içine kapanık-fazlasıyla utangaç biridir.Kardeşi Tae ise fırlamanın önde gidenidir. Sürekli içip dağıttığı için neyi neden yaptığını unutmakta, başını derde sokmakta, önüne gelene asılmakta ve cenup Kore 'ni tek eksiğinin; az cinsellik olduğunu, bu mevzuda ABD 'den geri kalmış olduğunı düşünmektedir.Birbirinden çok farklı olan bu iki kardeşin hayatına birer kadın-aşk girer aynı anda. Aslen Shik 'in aşkı yeni değildir. Üniversite yıllarına dayanan, dillendirilememiş bir sevgidir. Tae ise aşkla; yolun ortasında dünyaya ters bakarken tanışır. Filmimiz ise, birbirinden çok farklı iki kardeşin, kendi aşk hayatlarını nasıl kör düğüm yaptıklarını keyifli bir biçimde anlatmaktadır.
  When Romance Meets Destiny 2005 4.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  4.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.4   1.478

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x