1. The Record of a Tenement Gentleman 1947

  The Record of a Tenement Gentleman 1947

  720P Türkçe Dublaj

  Genç bir çocuk Tashiro'nun evini Tokyo mahallesindeki kiralık konut kompleksine kadar takip eder, çocuk marangoz babasından bir şekilde ve Kudan'da bir yerde ayrılmıştır. Tüm Tashiro, çocuğun ve babasının o sabah Chigasaki'den şehre geldiklerini biliyor. Tashiro'nun çocuğu daha kalıcı olarak ne yapacağına karar verene kadar çocuğu evlendirmek istemesine rağmen, Tashiro'nun oda arkadaşı Tamekichi, kiracı başı, çocuğun kalmasına izin vermeyecek, çocukları sevmeyecek ve dahil olmak istemeyecek. Bu yüzden Tashiro, çocuğu protesto eden komşu dul Tane'ye dayatır, aynı zamanda çocukları sevmez ve dahil olmak istemez. Tane, çocuğa, bir gecede meydana gelen bir olay nedeniyle ertesi sabah artan bir küçümseme davranır. Kiralık konut sakinleri arasında Tane, babayı bulup bulamayacağını veya başına neler gelip gelmediğini öğrenmek için Chigasaki'ye gitmekle suçlanıyor. O yolculukta, hikayenin parçalarını bir araya getirerek öğrendiği şey, babanın iş aramaya giderken çocuğu kasten terk etmesidir. Bu haber Tane'nin bakış açısını veya çocuğun kötü muamelesini değiştirmez. Hafta ilerledikçe hiçbir şey değişmez, ancak Tane'in bakış açısı çocuğu bir daha asla göremeyeceği durumlarda yüz seksen derece alır.
  The Record of a Tenement Gentleman 1947 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   273

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x