A Dream of Splendor 28.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. A Dream of Splendor 2022 (Çin) 28. Bölüm

  A Dream of Splendor 28.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    618

  A Dream of Splendor 28.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. A Dream of Splendor 2022 (Çin)

  A Dream of Splendor 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 32 Bölüm

    5.0   5.990

  Hangzhou'da bir çay dükkanı açan Zhao Pan Er, nihayet nişanlısı Ouyang Xu'nun Pekin Lisesi'nde olduğu müjdesini aldı, ancak terk edildi. Kaderini kabul etmeye isteksiz, adalet aramak için Pekin'e gitmeye yemin etti. Pekin yolunda, evliliği sırasında aldatılan ve istismara uğrayan iyi kız kardeşi Song Yin Zhang'ı kurtarmak için acele etmesi gerekti. Aynı zamanda, evli hayatı nedeniyle ne yazık ki intihar etmeye çalışan Sun San Niang'ı da kurtardı. Ouyang Xu, Zhao Pan Er'in başkente geldiğini ve kapıya geldiğini öğrendiğinde, onu Bianjing'den sürmeyi başardı. Zhao Pan Er, Song Yin Zhang ve Sun San Niang, bir servet kazanma yeteneklerine güvenerek Bianjing'de kalmaya karar verdiler. Zorluklar ve çeşitli sıkıntılar yaşadıktan sonra, üç kız kardeş sonunda küçük çayevini Bianjing'deki en büyük restorana dönüştürdü. Zorlu bir mücadeleden sonra, Zhao Pan Er daha fazla manzara gördü ve aynı zamanda Ouyang Xu'dan nefret etme takıntısını çözdü ve aynı zamanda eski zamanlarda mütevazı kadınlar için eşit bir kurtuluş kapısı açtı.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x