Adamas 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Adamas 2022 (Kore) 1. Bölüm

  Adamas 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    1.054

  Adamas 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Adamas 2022 (Kore)

  Adamas 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 6 Bölüm

    5.0   5.504

  22 yıl önceki bir olaydan gerçeği ortaya çıkaran ikiz kardeşlerin hikayesini anlatıyor. Üvey babalarını öldürmekle suçlanan biyolojik babalarının cinayet suçlamalarını aklamak için büyük kötülüğe karşı savaşacaklar. Üvey babalarını öldüren suçlunun biyolojik babaları olduğu şok edici gerçeğiyle yüzleşirler. Ancak ölüm cezasına çarptırılmak üzere olan babalarının haksız yere suçlandığını öğrendikten sonra gerçeğin peşine düşerler ve büyük bir güç tarafından gizlenen birçok sırrın peşine düşerler. Woo Shin çok satan bir gizem romanı yazarıdır ve Soo Hyun bir savcıdır. Birbirlerine benzeseler de kişilikleri ve sorunlara yaklaşımları tamamen farklıdır ve babalarının durumunu zıt bakış açılarıyla çözmeye çalışacaklardır. Eun Hye Soo, Woo Shin'in yardımcısı ve Haesong Group'un en büyük oğlunun karısıdır. Bir hastane müdürünün tek kızı olarak bir serada çiçek gibi büyümüştür. Ancak bir gün bir dizi olay nedeniyle Haesong Grubuna isyan eder ve gizlice Ha Woo Shin'e yardım eder. Kim Seo Hee, ikizlerden sırları saklayan bir TNN sosyal medya muhabiridir. Tamamen sosyal adaletle ilgili dürüst ve tutkulu bir muhabir ve herkesi büyüleyebilecek bir gülümsemesi var. Adaletsizlik hakkında raporlar yazmaktan kendini alamıyor, bu da yasal işlemlerle şantaj yapılmasını yaygın hale getiriyor, ancak adalet söz konusu olduğunda bu kadar istekli olmasının özel bir nedeni var.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x