Are You Safe 9.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Are You Safe 2022 (Çin) 9. Bölüm

  Are You Safe 9.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    473

  Are You Safe 9.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Are You Safe 2022 (Çin)

  Are You Safe 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 18 Bölüm

    5.0   7.802

  İnternetin çoğu insanın hayatına hükmettiği bir dünyada, çok az insan güvenlik fikrine sonradan akla gelenden fazlasını veriyor. Ancak siber kötüler, şüpheli olmayan kurbanların üzerine atılmaya hazır, web'in karanlık köşelerinde pusuya yatmış durumda. Bu çevrimiçi dünyaya, şimdi kendi terör ve sahtekarlık markalarıyla Çin'i mahvetmeyi planlayan bir suçlu çetesi geldi. Ancak bu kötü niyetli, kendi kendine hizmet eden dolandırıcılar, bilgisayar korsanları ve dolandırıcıların parmaklarının ucunda güçlü BT araçları olsa da, üç kahraman ortaya çıkmak üzere. Qin Huai, Zhou You ve Chen Mo, sokaklarda yaşayan dışadönüklerden sessiz oyunculara kadar çılgınca farklı kişiliklere sahip çok farklı üç genç adam. Ancak hepsinin ortak noktası, teknoloji ve internetin gücü için ortak bir tutkudur. Aynı zamanda derin bir adalet duygusunu paylaşırlar. Ve başlangıçta birbirlerine güvenmeseler de, yeteneklerini bir araya getirirlerse kötülüğün güçlerini engelleyebileceklerini çok geçmeden anlarlar! Üç Silahşör'ün bu Web 3.0 dönemi versiyonu günü kurtaracak mı?
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x