Believe in Love 7.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Believe in Love 2022 (Çin) 7. Bölüm

  Believe in Love 7.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    327

  Believe in Love 7.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Believe in Love 2022 (Çin)

  Believe in Love 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

    5.0   2.926

  Lu Yue Er, çalışkan, cesur ve kibar, 17 yaşında şirin bir şehir kızıdır. Aynı zamanda iyimser, sorumlu ve kolay giden biridir. Yue Er'in uğrunda acı çekmekten korkmadığı ve "yabani ot" kadar inatçı olduğu güçlü ilkeleri vardır. Hua Yi Nan, Huajian'ın 20 yaşındaki yakışıklı Lordudur. Halk arasında popüler olsa da, gizli bir karanlık tarafı vardır. İyi yemek ve medeniyete sahip küçük bir adada, bir erişte restoranının sahibi Lu Yue Er, çocukluğundan beri üvey annesi tarafından baskı altına alınmıştır, ancak yine de olumlu ve iyimser bir tutum sergilemekte ve başkalarına iyi davranmaktadır. Ailevi sebeplerden ve Hua Jian Adası'nın sahibi Hua Yi Nan'ın peşinden koşması nedeniyle kafası karıştı ve Hua Yi Nan ile evlendi. Ama peşinden koşan Hua Yi Nan'ın aslında güçlü bir amacı olmasını beklemiyordu: Ailesinin vasiyeti, Hua Yi Nan'ın adayı miras almadan önce Lu Yue Er ile evlenmesiydi. Lu Yue Er, Hua Yi Nan tarafından kullanıldığını öğrendikten sonra Hua Yi Nan'a inanmayı ve onunla yaşamaya devam etmeyi seçti. Sonunda, başkalarının da yardımıyla, Hua Yi Nan sevdiği kişinin Lu Yue Er olduğunu sonunda anlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x