1. Hotel Trainees 2020 (Çin) 4. Bölüm

  Hotel Trainees 4.Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  Hotel Trainees 4.Bölüm 8.7 / 10 6 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    157

 1. Hotel Trainees 2020 (Çin)

  Hotel Trainees 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 22 Bölüm

    5.0   1.839

  En iyi otel zinciri BYT'ye staj yapmak için gelen ve bu süreçte değerli yaşam becerileri öğrenen bir grup genç hakkında. Yue Ran, Ning Jiajia, Su Shan ve Luo Fei, bir otel yönetimi kursunun mezunlarıdır. Uluslararası otel zinciri BYT'ye stajyer olarak girmek için çeşitli zorlu seçimlerden geçerler. Ancak, fazla iş motivasyonları yoktur. Bazıları önceki bir ilişkiden kaynaklanan acılarını iyileştirmek isterken, bazıları bunu zengin insanlarla tanışmak için bir fırsat olarak değerlendirmek ister. Ancak, üç aylık bir "eleme" döneminin aniden duyurulmasıyla şaşırdılar ve ZAD'daki bir çalışanın gereksinimlerini karşılamazlarsa kovulacaklar. Meslektaşlarının üstünlüklerinden gelen zorlu talepler ve müşterilerin yarattığı sıkıntılarla karşı karşıya kalan stajyerler, elenmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yavaş yavaş işlerinde neşe ve anlam bulmaya başlarlar. Bu arada BYT'nin CEO'su, otel zincirinin çökmek üzere olduğu sırrını koruyor. Oğlu Xie Fanyu'nun şirketi yönetmeye ve canlandırmaya yardımcı olmak için yurtdışından dönmesini ummuştu. Ancak Xie Fanyu, otel zincirini gizlice satmayı planlıyor. Stajyerler tarafından başlatılan otel zincirini koruma savaşı böylece resmen başlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Hatice 19 Ekim 2020 01:47:19

  Yeni bölüm ne zaman gelecek ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x