Jiajia’s Lovely Journey 14.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Jiajia’s Lovely Journey 2022 (Çin) 14. Bölüm

  Jiajia’s Lovely Journey 14.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    31

  Jiajia’s Lovely Journey 14.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Jiajia’s Lovely Journey 2022 (Çin)

  Jiajia’s Lovely Journey 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

    5.0   3.689

  Şu anda kafası karışık olan “yavaş büyüyen” insanları konu alan drama, büyük bir toplum bağlamında gençlerin iş, yaşam ve duygu sorunlarını anlatıyor. Bu “yavaş büyüyen” insan grubunun kendilerini nasıl buldukları, kalplerine nasıl döndükleri ve yaşam planlarını nasıl değiştirdikleri, genç izleyicilerde yankılanan gösterinin öne çıkanları. Dramada, işsizliğin ve sefaletin çifte darbesini çektikten sonra, annesinin sertliği ve kontrolüyle karşı karşıya kalan He Jiajia, geç ergenliğini uyandırdı, yüksek basınçlı kentsel yaşamı terk etti ve doğal güzelliklerle dolu pastoral kırsala geldi, ondan tamamen farklı bir yazar olan Fang Wenyu da dahil olmak üzere her türden insanla karşılaştığı yer. İkisi birbirini yanlış anlamaktan sorunları birlikte çözmeye gitti. Pastoral manzarada ve basit kişilerarası bakımda, yavaş yavaş yavaşlamayı, geçmiş yaşamlarını ve benliklerini incelemeyi, yeni bir yön aramayı, yeniden başlamayı ve pastoral bir aşk hikayesi yazmayı öğrendiler.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x