Lady of Law 14.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Lady of Law 2022 (Çin) 14. Bölüm

  Lady of Law 14.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    223

  Lady of Law 14.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Lady of Law 2022 (Çin)

  Lady of Law 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

    5.0   406

  Xu Jie, Chen Wen Guang'ın karıştığı rüşvet davasını üstlenmek üzere Mingtang Hukuk Bürosuna alındı. Chen'in kızı Chen Ran da gizlice davayı araştırıyor. Birbiriyle çelişen iki kadın avukat, gerçeği ortaya çıkarmak için birlikte çalıştıklarında sonunda karşılıklı bir anlayışa varırlar. Xu Jie'nin iş ve ilişki sorunları nedeniyle mevcut durumundan çok rahatsız olduğu bir zamanda, Mingtang'ın bir ortağı olan Li Gongming tarafından firmalarına stajyer olarak katılması için davet edildi. Teklifin yeni bir ortamda yeniden başlamak için bir fırsat olmasının yanı sıra, Mingtang'ın başka bir ortağı olan Chen Wen Guang'ın rüşvet davasına bakmakla da görevlendirildi. Xu Jie, aynı bölüme atandıktan sonra Chen Wen Guang'ın kızı Chen Ran ile iş arkadaşı olur. Chen Ran, hapse gönderildikten sonra babasının davasını gizlice araştırıyor. Başarılı bir şekilde ele aldıkları her davada iki avukat yavaş yavaş tanıdıklardan iyi arkadaşlara dönüşüyor ve birbirlerine olan güvenlerini derinleştiriyor. Chen Ran, Xu Jie'nin şirkete gelmesinin gerçek nedenini öğrendiğinde, elde edilmesinin zor olduğunu düşündüğü arkadaşlık aniden titiz bir plan gibi gelir. Hukuk firmasında art arda gelen olaylar, karşılıklı kurtuluş buldukları için kaderlerini sıkı bir şekilde birbirine bağlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x