Love in Flames of War 23.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Love in Flames of War 2022 (Çin) 23. Bölüm

  Love in Flames of War 23.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  9.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    1.238

  Love in Flames of War 23.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Love in Flames of War 2022 (Çin)

  Love in Flames of War 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 43 Bölüm

    5.0   736

  Çin Cumhuriyeti döneminde kakule yetenekli kız Lin Hang Jing, babasının öldürülmesi nedeniyle hapse atıldı. Babasının arkadaşı Xiao Da Shuai'ye gitti. Çitin altında olmasına rağmen, alçakgönüllü ya da zorba değildi. Xiao ailesinin zorba üçüncü genç efendisi Xiao Bei Chen, en başından beri ona zorbalık etmişti ve yavaş yavaş onun güçlü bağımsızlığının cazibesine kapılmıştı. Xiao Da Shuai, oğlunu eğitmesi için askeri akademide çalışmaya gönderdi ve Qi Yi Niang, mezun olduğunda onu Hang Jing ile eşleştirmeye söz verdi. Beş yıllık sıkı çalışmanın ardından, eğitmenlerin sıkı eğitimi altında, savaşın yaşamını ve ölümünü deneyimleyen Xiao Bei Chen, karma bir dünya iblisinden demir kanlı bir askere dönüştü. Okuldan döndükten sonra, babasının orduyu temizlemesine yardım etti ve Lin Hang Jing'e evlenme teklif etmek istedi, ancak beklenmedik bir şekilde onun tutkulu genç Mu Zi'ye aşık olduğunu öğrendi. heng. Lin'in babasının ani sıkıntısı nedeniyle, Xiao Bei Chen ve Lin Hang Jing, Lin'in babasını kurtarmak için evlenmeyi kabul etti. Evlendikten sonra ikisi, yabancılaşmadan giderek duygusallaşmaya kadar her türlü zorluğu yaşadılar, ancak yanlış anlaşılma nedeniyle Hang Jing bir yangında ortadan kayboldu. Yedi yıllık yaşam ve ölümden sonra, Japonlara Karşı Savaş patlak verdi. Vatansever örgüte katılan Lin Hang Jing, Beixincheng'e döndü ve Xiao Bei Chen'i Japonya'ya karşı direnişte birleşmeye ikna etti. Muzi, annesinin hastalığı nedeniyle bir Japon kartal köpeği oldu. Tekrar tekrar Xiao Bei Chen'e zarar verdi ve Hang Jing, Xiao Bei Chen'i ölümüne takip etti. Sonunda ikisi yanlış anlamalarını, gerçeğin ışığını çözdüler ve anavatanlarını korumak için el ele verdiler.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Betül 14 Mayıs 2022 19:10:19

  Yeni bölümler nezaman gelir acaba

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x