Love Story of Court Enemies 3.Bölüm - Asya Dizileri
 1. Love Story of Court Enemies 2020 (Çin) 3. Bölüm

  Love Story of Court Enemies 3.Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    1.211

 1. Love Story of Court Enemies 2020 (Çin)

  Love Story of Court Enemies 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 25 Bölüm

    5.0   5.859

  Hikaye Yongzheng döneminin Yuan yılında geçiyor. Kaos zamanında Yu Xing ve kız kardeşi Cai Feng ayrıldı. Yu Xing, Cai Feng'in saraya konsorsiyum adayı olarak girdiğini bildiğinde, bir şef stajyer olarak davayı takip etmeye karar verir. Mutfak becerileri İmparator'u derinden etkiledi ve hızlı bir şekilde yükseldi. Ancak İmparatoriçe Dowager'in cenaze töreninde yanlışlıkla bir tabusu ihlal etti ve İmparator'u rahatsız etti. Daha sonra el emeği yapmak için kırsal bölgeye gönderildi. Orada, bir şifacı ile arkadaş olmalı ve tıbbi beceriler aldı. Yeni bulunan becerilerini kullanarak, yaygın bir pandemiden muzdarip insanlara yardım etmeyi başardı. Başkente döndüğünde, imparatorluk tıp fakültesine kaydoldu ve alttan stajyer bir uygulayıcı olarak başladı. Ayrıca genel Yue Zong Lin ile aşk bulur.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x