Mere Humsafar 39.Bölüm Final Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Mere Humsafar 2021 (Pakistan) 39. Bölüm

  Mere Humsafar 39.Bölüm Final Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    586

  Mere Humsafar 39.Bölüm Final Türkçe Altyazılı izle
 1. Mere Humsafar 2021 (Pakistan)

  Mere Humsafar 2021 (Pakistan)

  İMDb : 5.0 41 Bölüm

    5.0   7.789

  Hala, Avrupalı ​​yeni karısı önceki evliliğinden olan kızını büyütmek istemediği için babası Nafees tarafından genç yaşta Pakistan'a bırakılır. Nafees tarafından sevilen ve daha sonra terk edilen Hala, babasının ağabeyi Raees ve karısı Shah Jahan ve diğer erkek kardeşinin karısı Sofia tarafından kötü muamele görür. Anneannesi ve küçük amcası Jalees olmak üzere ailede yaşadığı en ufak bir rahatlıktan her zaman rahatsız olan masum bir genç olarak büyür. Amcası Raees, babasına onun hakkında yalan hikayeler anlatır ve babasıyla konuşmasına asla izin vermez. En yakın arkadaşı Shafaq'ın kuzeni Khurram ile aşk yaşamamaktadır. Raees (Hala'nın amcası) Hala'yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlıyor. Daha sonra Hala'nın kuzeni Hamza, böyle bir adamla nasıl yaşayacağını söyleyerek evliliğini bozar. Olay yerinden sonra Hamza'nın küçük kardeşinin Sameen'e yaptığı bir hata nedeniyle Hamza'nın annesi kızını kurtarmak için Hala'nın her şeyi yaptığını söyler ve onu evden atar. Hamza daha sonra yollarda Hala'yı bulunca, Raees'in karşı olduğu evini getirir ve Hala'ya şart koşar, (Riffat manzil) evinde yaşaması için ailenin bir akrabası olması gerekir ve kendi babasının dedikleri gibi girişini reddeder. onunla ilişkisini bitirmiştir. Hala'nın başka seçeneği kalmazken Hamza düşünülemez olanı yapar. Bu şartı kabul eden Hamza, halayı mescide götürür ve onunla evlenir! Raffat babaanne dışında kimse onu gelin olarak kabul etmediği için Halas'ın hayatı riffat manzil'de yaşamak daha da zorlaşıyor. Hamza, oradaki kin ve zorlukları yenerken kendine güven duymasına yardımcı olur. Birlikte güzel anlar yaşarlar. khurram ise Sameen'in hayatını kurtarır ve her ikisi birden çok kez karşılaşır ve aralarında bir dostluk oluşur. Bir gün Sameen, hurram'ı evine götürür, burada khurram daha önce oraya gittiği gibi hala'nın evini fark eder ve çalıların arkasından hala ve hamzayı bir arada görür ve ondan intikam almaya yemin eder. hala ve hamza odalarını sıfırlarken. hamza, halayı Londra'ya götürmeye karar verir. khurram hala görüşmek ister bahanelerle Sameen'in evine gider ve sonunda Hala onu görür ve bayılır. sonra bir çocuk beklediği ortaya çıktı. Yaklaşan tanıtımda, Shah Jahan'ın onu iradesine karşı hap almaya zorlayacağını gösteriyor. ama sonra Hamza onları aldığını öğrenecek ve suçu ona atacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x