Mimicus 3.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Mimicus 2022 (Kore) 3. Bölüm

  Mimicus 3.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    504

  Mimicus 3.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Mimicus 2022 (Kore)

  Mimicus 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

    5.0   4.445

  Bir sanat lisesindeki öğrenciler, birbirlerini taklit etmenin norm olduğu bir kültürde -gerçek anlaşma- olduklarını kanıtlamaya çalışırlar. Han Yoo Sung, bir balonun içinde büyümüş gibi görünen zengin bir ailenin soğuk kalpli ve dürüst oğludur. Ancak diğerleri, dikenli dış görünüşünün altında yeteneklerini göstermek için can atan bir öğrenci olduğunu çok az biliyor. Başkalarını taklit etmekten veya kendini taklit etmekten nefret eder, ancak büyük bir eğlence şirketinde ünlü bir stajyer olan Ji Soo Bin'i taklit ettiğini iddia eden garip bir söylentiye kapılır. Ji Soo Bin, ünlü bir stajyer olduğu için dikkat çeken bir eğlence şirketi yöneticisinin oğludur. Bu kadar ilgi görmesine rağmen aslında gizli tutmaya çalıştığı bir sırrı olan gizemli bir karakterdir. Oh Ro Si, ICE kız grubunun merkezi ve en genç üyesidir. Dost canlısı ve uyumlu kişiliğiyle sevilse de, diğer üyelerden kötü muamele görüyor. İdol aktivitelerinden sonra okula döndüğünde kendi kimlik duygusunu bulmayı hedefliyor. Shin Da Ra, sanat lisesindeki günlük hayatını belgeleyen videolarla kendi YouTube kanalını yöneten bir öğrencidir. Yalnız olmaktan nefret eder ve herkesin ona tapmasını ister. Shin Da Ra, arkadaşlığın sevdiği kişiyi taklit ederek tanımlandığına inanırdı, ancak Oh Ro Si ve Han Yoo Sung ile arkadaş olduktan sonra yaklaşımını yeniden düşünmesi gerekiyor.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x