1. My Girl 2020 (Çin) 7. Bölüm

  My Gir 7.Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  My Gir 7.Bölüm 8.2 / 10 4 kullanıcı oyu.
  8.2
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    140

 1. My Girl 2020 (Çin)

  My Girl 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

    5.0   1.613

  Çocukken, Meng Hui korkunç bir kazaya karıştı. Tüm yaşamı boyunca o anın fiziksel izlerini doğmuş olsa da, en büyük hasara neden olan zihinsel yara izleridir. Olaydan travma geçiren Meng Hui, rastgele iki farklı kişilik arasında geçiş yapmasına neden olan ayrıştırıcı bir kimlik bozukluğu geliştirdi. Alternatif kişiliğinin ne zaman ortaya çıkabileceğini asla bilmeyen Meng Hui, tüm hayatı boyunca iki tarafı arasında bir denge bulmak için mücadele etti. Şimdi büyüdü, Meng Hui kendi küçük ev yapımı kozmetik serisini yaratmaya başlayan bir makyaj sanatçısı olarak çalışıyor. Kaderin alacağı gibi, bölümlerinden birinde büyük bir kozmetik şirketinin CEO'su Shen Yi ile yollarını kesiyor ve aniden kız arkadaşı olduğunu ilan ediyor. Bu ani patlama karşısında şok olmasına rağmen, Shen Yi, halka açık bir sahne yapmaktan ziyade oynayarak yüz kurtarmanın daha iyi olduğunu doğruladı. Buna karşılık Shen Yi, kısa bir süre sonra, Meng Hui'nin kozmetik endüstrisinde devrim yapma potansiyeline sahip sıvı bir temel geliştirdiğini keşfettiğinde görünüşte cesaretiyle ödüllendirildi. Her formülde ellerini almak için umutsuz olan Shen Yi, alternatif kişiliği kontrolü bıraktığında Meng Hui'yi şok eden bir gerçek olan sadık erkek arkadaşının rolünü oynamaya devam ediyor. İlk başta, sadece Meng Hui’nin formülüyle ilgilenen Shen Yi, yakında kızın kaderinin hayatına atıldığını düşünüyor ve daha da şaşırtıcı bir şekilde onun için düşüyor gibi görünüyor. Ama Meng Hui, yıllar önce Shen Yi'nin hayatını değiştiren kazadan sorumlu olan kişi olduğunu öğrendiğinde ilişkileri nihai teste tabi tutulur. Sevgileri en derin yaralarını iyileştiren merhem olacak mı yoksa bazı yaraların gerçekten kalıcı izler bıraktığını mı bulacaklar?
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x