Seal of Love 2.Bölüm Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. Seal of Love 2022 (Çin) 2. Bölüm

  Seal of Love 2.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    407

  Seal of Love 2.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Seal of Love 2022 (Çin)

  Seal of Love 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

    5.0   3.221

  Fu Sheng, Fengming Dağı'ndaki sıkıntılı İblis Lordu Jing Yuan'ı kurtardı ve onu öğrencisi olarak yanına aldı. Ve böyle yaparak Immortal Qing Chen'i gücendirdi. Öğrencilerini geri talep etmeye geldi, ancak Fu Sheng'in insanları korumak için binlerce yıl önce ortadan kaybolan Ölümsüz Xi Yun ile tamamen aynı göründüğünü gördü. Qing Chen, Fengming Dağı'ndan şüphelerle ayrıldı. Öte yandan, Tanrıça Mu Yao, Fu Sheng'den kurtulmaya yemin eder. Qing Chen, Fu Sheng'i korumak için Mu Yao ile evlenmeyi kabul eder. Ama Mu Yao, Fu Sheng'in gitmesine izin vermeyi reddetti. Fu Sheng'i korumak için Jing Yuan, felakete direnmek için gerçek siyah ejderha vücudunu ortaya çıkardı ve Fu Sheng ile mühür dünyasına düştü. Uzun bir süre sonra, Qing Chen sonunda Fu Sheng ve Jing Yuan'ı buldu. Adalet ve insanlar uğruna, arzu tarafından yutulan Mu Yao ile başa çıkmak için birlikte çalışmaya karar verdiler.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x