1. Sweet First Love 2020 (Çin) 13. Bölüm

  Sweet First Love13.Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  Sweet First Love13.Bölüm 10.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    198

 1. Sweet First Love 2020 (Çin)

  Sweet First Love 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 18 Bölüm

    5.0   2.039

  Sadece yedi yaşındayken Zhuo Yifeng, her iki ebeveyninin de bir araba kazasında öldüğüne tanık oldu. Aşırı travma, geçmiş deneyimini tamamen engellediği için seçici amneziden muzdarip olmasına neden olur. Zhuo Yifeng'in ebeveynleri onu, küçük oğlu Su Muyun'un iki yaş küçük olduğu arkadaşları Su Zijian'ın bakımına bırakır. Yeni bir kimliğe bürünen Su Nianfeng, küçük kardeşi Su Muyun ile birlikte büyür, ancak ilişkilerinin çok dostane olmaması gerekir. Su Muyun okulda efsanevi bir isimken, Su Nianfeng kolayca görmezden gelinen birisidir. Hayatında hiçbir hedefi olmayan Su Nianfeng, üçüncü yılında, yakın arkadaşı Yue Diyin sayesinde tıp fakültesine başvurmaya kararlıdır. Yue Diyin onun yakın sırdaşıdır. Güneş ışığı kadar sıcak ama tuhaf bir hastalıktan muzdarip. Su Muyun, yüzeyde Su Nianfeng için kaba ama hayallerine ulaşırken sessizce yanında duruyor. Üniversiteye girdiklerinde, popüler kız Ouyang Qingxue, Su Niangfeng'in onu evlat edinen aileyi yanlış anlamasına neden olan sözde bir gerçeği açığa çıkarır. Gerçeği aramak için bağımsız olarak yaşamak için evden ayrılır.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x