DMCA.com Protection Status The Road: The Tragedy of One 12.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle - Asya Dizileri
 1. The Road: The Tragedy of One 2021(Kore) 12. Bölüm

  The Road: The Tragedy of One 12.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    117

  The Road: The Tragedy of One 12.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle
 1. The Road: The Tragedy of One 2021(Kore)

  The Road: The Tragedy of One 2021(Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

    5.0   1.056

  Sadece en tepedeki yüzde 1'lik kesimin yaşadığı “Royal the Hill”de yaşayan sakinlerin sırlarının, arzularının, suçluluklarının ve kurtuluşunun hikayesi. Baek Soo Hyun popüler ve saygın bir spikerdir. Güçlü inançları olan bir gazeteci olarak bilinir. Kamerada bir şey söylediğinde izleyiciler onun sözlerini gerçek olarak kabul ediyor. Ancak Baek Soo Hyun'un başka bir yönü daha var. Soğuk kalplidir. Bir şey istediğinde, ne olursa olsun elde eder. İstediğini elde etmek için her yolu kullanacaktır. Seo Eun Soo ile evli ve çocukları var. Seo Eun Soo, Jegang Group'un başkanının kızıdır ve Anchorman Baek Soo Hyun ile evlidir. Babası, siyasi ve ekonomik dünyalarda ağır bir etkiye sahip olacak kadar güçlüdür. Seo Eun Soo, kendisi de popüler bir minyatür sanatçısıdır. Önceliğini ailesine verir ve itibarını asla kaybetmemeye çalışır ama bir trajedi ile karşılaşır. Seo Eun-Soo ailesini korumaya çalışır. Cha Seo Young, bir yayın istasyonunun spikeridir. Prestijli bir iş, örnek bir eğitim geçmişi ve güzel bir görünüm dahil her şeye sahip, ancak sahip olduklarından nadiren memnun.
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x
Aile Dizileri Aksiyon Dizileri Arkadaşlık Dizileri Belgesel Filmleri Komedi Filmleri Japon Filmleri