The Story of Xing Fu 40.Bölüm Final Türkçe Altyazılı izle - Asya Dizileri
 1. The Story of Xing Fu 2022 (Çin) 40. Bölüm

  The Story of Xing Fu 40.Bölüm Final Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    519

  The Story of Xing Fu 40.Bölüm Final Türkçe Altyazılı izle
 1. The Story of Xing Fu 2022 (Çin)

  The Story of Xing Fu 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

    5.0   5.164

  "Mutluluk" anlamına gelen bir isimle, He Xing Fu'nun hayatının neşeden başka bir şey olmayacağından şüphelenilebilir. Ne yazık ki, çoğumuz için olduğu gibi, Xing Fu'nun hayatı, onların neşe getirdiği kadar çok üzüntü anını da getiren birkaç iniş ve çıkışla doluydu. Hayatının en mutlu günlerinden biri olması gereken düğününde bile, Xing Fu, kız kardeşi He Xing Yun'un beklenmedik bir aşağılanmaya maruz kalmasından sonra makul miktarda küçük düşürmeyle uğraşmak zorunda kaldı. İşleri daha da kötüleştirmek için, köy şefinin oğlu Wan Chuan Jia yaralandı ve bu da köy şefi Wan Shang Tang'ın gözüne girmedi. Düğünündeki beklenmedik kargaşaya rağmen Xing Fu, kocası Wang Qing Lai ile yeni hayatına mutlu bir şekilde yerleşti. Ne yazık ki, yeni bir sağlık ürünleri fabrikasının şehre taşınması ve kayınvalidesinin arazisine neredeyse anında el koymasının ardından mutlulukları kısa sürede bozuldu. Araziyi savaşmadan teslim etmeyi reddeden Xing Fu, fabrika sahiplerini mahkemeye çıkarmak için Shang Tang ile birlikte çalışmaya karar verir. Ne yazık ki, işler lehlerine gitmiyor. Sonunda iş bulmak için şehre zorlanan Xing Fu, elinden gelenin en iyisini yapar, ancak şehir hayatının mücadeleleri bu küçük kasaba kadını için çok fazla olduğunu kanıtlar. Köyüne dönen Xing Fu, sadece kendisi için değil, tüm köyü için hayalini kurduğu hayatı yaşamak için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır. Karşılaştığı mücadeleler sonunda adının kaderinde varmış gibi göründüğü mutluluğa götürecek mi?
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x