Jiu Liu Overlord 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Jiu Liu Overlord 2020 (Çin)

  Jiu Liu Overlord 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 36 Bölüm

  Geç Tang Hanedanlığı döneminde, farklı sosyal sınıflardan insanların yaşamları, yan yana yaşamalarına rağmen asla kesişmedi. Li Qing Liu, keskin duygusu ve gelişen ipek ticaretiyle, üst elit kesimin en önde gelen liderlerinden biri olmak için çok çalıştı. Aynı zamanda, Long Ao Yi hızlı zekasını ve azmini kullanarak Longzhu Klanının saflarına tırmanıyordu. Tamamen farklı hayatlar yaşamalarına rağmen, Qing Liu ve Ao Yi, kendi sınıflarının en güçlü liderlerinden ikisi olarak kendilerine bir isim yapmışlardı. Başkent, Li Qing Liu'nun imrenilen altın ipek giysilerini yapmak için kullanılan değerli altın ipliğin çalındığı haberiyle sarsıldığında, iki dünya aniden çarpışır. Kader yüzünden birlikte zorlanan Qing Liu ve Ao Yi, çalınan ipliği kurtarmak için birlikte çalışmak zorundadır. Alt sınıflara karşı birçok önyargısı tarafından engellenen Qing Liu, işçi sınıfına yönelik yanlış anlamalarının onu ileriye taşımaktan alıkoyduğunu anlamaya başlar. Qing Liu ve Ao Yi, farklılıklarını bir kenara bırakarak birlikte çalışmanın bir yolunu bulur ve vakayı çevreleyen gizemleri yavaşça çözmeye başlar. Ne yazık ki, onlar ne kadar derin kazarlarsa, işte çok daha karanlık entrikalar olduğunu fark etmeye başladıkça dünya o kadar karanlık olur. Şimdi heybetli bir kötülükle karşı karşıya kalan Qing Liu ve Ao Yi, kendilerini sadece halkları için değil, birbirleri için de savaşırken bulurlar. Qing Liu ve Ao Yi, sınıflar arasındaki çizgi bulanıklaşırken kendilerini yepyeni bir dünyaya adım atarken bulurlar, ancak her şeyin bir bedeli vardır ve şimdi ödemek zorunda kaldıkları şey inanılmaz derecede yüksektir.
  7.9
  ( Toplamda 24 oy verildi. )

    5.0   7.117

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    24 Ekim 2020 01:38:03

  aziz bey yarın bu diziler ekleye bilirmisiniz acaba =) yeni geldiler biliyorum ama =) yine de bi sorayım dedim Dear Mayang Street (2020) bı de Living Toward The Sun (2020)

 2. avatar
    24 Ekim 2020 17:51:17

  sitede bi sıkıntı mı var

 3. avatar
    28 Ekim 2020 12:15:12

  Admin tam siteye girip diziyi açmam reklamlardan dolayı 10 dakika sürdü. Tamam bişi demiyelim adam ekmek parasi cikartiyor diyoruz ama sizlerde abartiyorsunuz . Normal bir kullanici olarak gir admin kaç reklam sayfası açicak ve bu reklam sayfalarının güvenliği ne kadar önemli bence sıkıyorsunuz artik. Çok yakın zamanda bu başarılarınız reklam sevginizden sizi bitirecek

  • avatar
     admin 28 Ekim 2020 13:21:58

   İzleme zorunluluğu yok. Hiç kimseyi zorla buraya getirmiyorum. Şartlar bu, keyfiyet size ait. Masraflar çıkmazsa kapatırım, hiç sorun değil.

 4. avatar
    9 Kasım 2020 22:10:58

  Müsaitseniz devamını ekleyebilir misiniz tabi alt yazısı varsa

  • avatar
     admin 9 Kasım 2020 22:19:29

   Şu an altyazı bu kadar. Olsa hiç beklemem, eklerim.

 5. avatar
    Muhalif 16 Aralık 2020 21:08:53

  Merhabalar Aziz Bey,
  Diziyi ok.ru dan yeniden yüklemeniz mümkün mü??? 12 den sonrası yok. Strm den çok takılıyor, internet iyice yavaşladı ya, izlenmez oldu.

  • avatar
     admin 16 Aralık 2020 21:34:46

   Alternatif videolardan izleyin. Üstelik ok.ru da yuklü.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x