JOJO’s World (Tayvan) - Asya Dizileri
 1. JOJO’s World (Tayvan)

  JOJO’s World (Tayvan)

  İMDb : 5.0 15 Bölüm

  Hayatının en büyük krizi. Ne yapacak? Lin Chun Jiao, 30 yaşını doldurmak üzere olan ve hem işinde hem de kişisel yaşamında bir krizle karşı karşıya çalışan çalışan bir kadındır. Ona, yumurtalıkların 40 yaşından önce normal işlevlerini kaybettiği ve genellikle kadınlar için kısırlığa yol açan bir durum olan erken yumurtalık yetmezliği (POF) teşhisi konmuştur. Chun Jiao kişisel kriziyle yüzleşmeye karar verir. Şans kaçmadan önce, en kısa zamanda bir bebek sahibi olmak istiyor. Ama olağandışı çabasında ona yardım etmek için hangi adamı seçecek? Kadınlar hakkında ilk şeyi bilmeyen, sosyal açıdan garip bir adam olan Yi Sheng mi olacak? Ya da aniden hayatında tekrar ortaya çıkan eski sevgilisi Tang Zai Qin? Yoksa Chun Jiao’nun şirketinde genç bir asistan olan Zhang Xiao Shuo mu? Yoksa Chun Jiao’nun en iyi arkadaşlarından Li Bi He? Chun Jiao planıyla ilgilenecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.248

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ela 20 Mart 2020 19:22:40

  love of thousand years dizisini cevirir misin?

  • avatar
     admin 20 Mart 2020 19:58:04

   love of thousand years dizisinin asıl adı, The killing of three thousand crows. Altyazısı Çinceden İngilizce’ye Google ile çevrilmiş, anlaşılmıyor.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x