Life Is Beautiful - Asya Dizileri
 1. Life Is Beautiful

  Life Is Beautiful

  İMDb : 5.0 63 Bölüm

  Jeju Adası'nda yaşayan geniş bir ailenin hikayesini anlatıyor. Ailenin bir pansiyonları var Jeju adasında. Hem bu işletmenin hem de evlerinin olduğu bir alanda, şehirden uzakta maaile yaşamaktalar. Evin büyüğü herkesin üzerine titrediği bir büyükanne. Ancak olay büyükbaba yıllar sonra ansızın dönünce kopuyor. Büyükbaba ne yazık ki hayatı boyunca çevresindekileri üzmekten başka bir şey yapmamış. Bu yüzden büyükannenin ona karşı dinmeyen bir öfkesi var. Bir alt nesil hayli kalabalık. Ailenin en büyük oğlu Byung Tae kurduğu tatil işletmesini yürütüyor. İlk evliliğinden Tae Sub adında bir oğlu var. Şimdiki eşinden ise Ho Sub adlı bir oğulları ve Cho Rong adlı bir de kızları var. Eşi Min Jae ise tam anlamıyla mükemmel anne imajı çiziyor. Arı gibi çalışıyor, işletmede çalışmanın yanında yemek programı da sunuyor, kısacası maharetli bir aşçı kendileri. Onun da ilk evliliğinden Ji Hye adlı bir kızı var. Kendi çocuğu olmayan Tae Sub’a ise çok düşkün, bazen öz çocuklarını onun için geri plana bile atabiliyor. Ailenin diğer iki oğlu ise ilerleyen yaşlarına rağmen evlenmemişler, dizide onlara hep “Samçun” (Korece amca/dayı) olarak hitap ediliyor. Ortanca abimiz bir golf tesisinde müdürlük yapıyor ve katı görünümlü, titiz ve çalışkan biri. Onunla aynı evi paylaşan küçük samçun ise oldukça çocuksu ve eğlenceli bir karakter. Bir alt nesilden bahsettik biraz. En büyükleri Tae Sub dizideki en kendisiyle çatışan, en sıkıntılardan buhranlara koşan karakterimiz. O koşmasın da kim koşsun? Ailesi onu evlendirmeye zorluyor ama bizimkinin kalbi kadınlar için atmıyor. Kyung Soo daha önceden evlenmiş ve boşanmış. Üstelik bir de çocuğu var. Ancak uzun zaman önce cinsel eğilimini kabullenmiş, hatta Tae Sub’a da abayı yakmış. Ailesi hala “normal” olması yönünde baskı uyguluyor ama onun boyun eğmeye niyeti yok. Tae Sub’ın annesinin yemek kitabının fotoğraflarını çekmek bahanesiyle çaktırmadan aileye de giriyor, eve girip çıkmaya başlıyor. Bunun haricinde ailenin en büyük kızı ise evli ve bir kız evlat sahibi. Kocasını yönetmeyi seven, kuralcı biri. Bu yüzden kocasıyla sık sık çatışmaktalar. Ancak bunlar genelde tatlı atışmalar ve çok ciddi bir noktaya varmadan kapanıyor.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   3.505

  •  Durum: Devam Ediyor
 1. En iyi komedi filmleri – Komedi film önerileri – ShiftDelete.Net
    3 sene Önce   1.142
  En iyi komedi filmleri – Komedi film önerileri – ShiftDelete.Net En güzel komedi filmleri merak ediyor ve komedi film önerileri arıyorsan, en iyi yabancı komedi filmleri de içeren en iyi komedi filmleri yazısı tam senlik!
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x