DMCA.com Protection Status
 1. My Fated Boy 2021 (Çin)

  My Fated Boy 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  31 yaşındaki Lin Yang işte başarılıdır ancak kendine ait başka bir evi yoktur ve hatta onun dairesi bile kiralanmıştır. Sıkıcı hayatında, aniden 24 yaşındaki Lu Zheng An ortaya çıkar. Lu Zheng An, onunla birlikte büyüyen komşusuydu ve yurtdışında eğitim görmekten döndü. Hayatına girmek için çok uğraşır ve sonunda evine taşınmayı ve işine izinsiz girmeyi başarır. Lin Xiang sürekli kendine Lu Zheng An'ın küçük bir erkek kardeş olduğunu hatırlatır, ancak sonuçta Zheng An'ın cazibesine dayanamaz. Sıkıcı hayatı ve uyuyan kalbi, Zheng An'ın ortaya çıkmasıyla uyandı ve kendini ona aşık buluyor.
  My Fated Boy 2021 (Çin) 8.3 / 10 7 kullanıcı oyu.
  8.3
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   1.353

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ah 16 Temmuz 2021 10:10:54

  I need romance 2021 tayvan dizisine çok benziyor.Daha ilk bölümünü seyrettim ama acaip benzerlikler var. yaş durumu bebekkken oğlanı bakması evinin dağınıklığı eve girer girmez tv ye açması bile aynıydı :(( inşaAllah devamı öyle olmaz yav.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x