Oh! My Sweet Liar! 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Oh! My Sweet Liar! 2020 (Çin)

  Oh! My Sweet Liar! 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 29 Bölüm

  Xiong Xi Ruo, değerli bir eşyanın bir kopyasını boyamak için güçlü Li ailesinin aile evine sızan genç bir kadın ressamdır. Ancak, Li'nin evinden kaçışı korkunç bir şekilde ters gider ve kaderini Li ailesinin varisi Li Hong Bin'in insafına bulur. Tutuklanmanın eşiğinde, Li Hong Bin ve Xiong Xi Ruo bir yalan söyler - çocuğuna hamileymiş gibi davranırlar. Xiong Xi Ruo ile evlilik, Song ailesinin kızıyla görücü usulü evliliğinden kaçmasına yardım edeceğinden, bu düzenleme Li Hong Bin'e uygun. Li ailesi, Li Hong Bin ve Xiong Xi Ruo'nun evlenmesine izin verir, ancak bazı akrabaların - ve plan yapan Song ailesinin - hamileliğin sahte olduğundan şüphelenmeye başlaması çok uzun sürmez. Bu arada, Li Hong Bin ve Xiong Xi Ruo birbirlerinin şirketinde daha fazla zaman geçirdikçe, birbirlerine karşı artan bir sevgi geliştirmeye başlarlar. Çift arasında aşk çiçek açabilir mi? Mahkemedeki planlarda hayatta kalabilirler mi, hatta engelleyebilirler mi?
  8.5
  ( Toplamda 66 oy verildi. )

    5.0   6.696

Background
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    17 Eylül 2020 20:34:13

  İzlemek istediğim bir dizi daha gelmiş. Tanıtımları çok hoştu, kimyaları da çok uyumlu görünüyordu. Bakalım nasıl bir yapım olacak. Teşekkürler Aziz Bey.

 2. avatar
    20 Eylül 2020 00:54:21

  Emeginize saglık güzel bir dizi…

 3. avatar
    24 Eylül 2020 01:31:08

  Begin again 2020 cin dizisi bu diziyide çevirebilir misiniz

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x