See You Again - Asya Dizileri
 1. See You Again

  See You Again

  İMDb : 5.0 45 Bölüm

  Bir kaza, 31 yaşındaki Shi Jian'ın komaya girmesine neden oluyor. Rüyasında üniversite günlerine geri döndü, böylece gelecekteki kocası Ye Jia Cheng ile tanışmaktan başka bir hikaye daha başladı. Shi Jian, kocası Ye Jia Cheng'i ziyarete giderken bir ticaret şirketinin sahibi olan Yi Pei ile karşılaşıyor. Uçak ağır türbülansla karşılaşıyor ve Shi Jian'ın bilincini kaybetmesine neden oluyor. Rüyalarında, 31 yaşındaki Shi Jian on yıl önce hala bir üniversite öğrencisiydi. İlk ayardan sonra, Shi Jian, annesinin hastalığı için erken tedaviye başlamaya karar verir. Ayrıca gelecekteki kocası Ye Jia Cheng ile görüşmesi gerektiğindeki zaman çizelgesini yükseltmeye kararlı. Shi Jian, tanışmadan önce Ye Jia Cheng'in hayatına tanık olur. Yi Pei, bu zaman çizelgesinde Shi Jian'a da aşık oluyor. Her ne kadar birçok denemeyle karşılaşsa da, Shi Jian, mutluluğun her şeyden önce ellerinde olduğunu, ancak trajik bir kazanın her şeyi parçalara ayırmakla tehdit ettiğini fark etti. Shi Jian sonsuza dek mutlu yaşamak için zamanın sınırlarını aşabildecek midir?
  8.5
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   4.298

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    10 Aralık 2019 22:13:05

  THE MAJESTY OF WOLF=) SWORDS OF LEGENDS =) CASTLE İN THE TİME 2017=) BURİED CİTY TO SHUT ALL LİGHTS=) MY STORY FOR YOU =) REVİVE =) FACE OFF =) LOVE OF AURORA =) THE BACKLİGHT OF LOVE =) THE BRİGHTES STAR İN THE SKY BU DİZİLERİDE ÇEVİRE BİLİRMİSİNİZ ACABA Bİ TEK BUNLAR VAR BULAMADIGIM DİGER İSTEDİKLERİM BÜTÜN ÇİN DİZİLER BURDA MEVCUT SAYENİZDE ÇOK TŞKLER BİDE FİLİM VAR BİTANE BİYEON =)

  • avatar
     admin 10 Aralık 2019 23:46:10

   Wolf Çin’de 31 aralıkta gösterime girecek.SWORDS OF LEGENDS = Legend of the Ancient Sword, sitede var.Buried City to Shut All Lights sadece 12 bölümünün altyazısı var,dizi 36 bölüm.MY STORY FOR YOU, sitede var.REVİVE video kalitesi düşük, isterseniz eklerim.FACE OFF 42 bölüm ama sadece 10 bölümünün altyazısı var.LOVE OF AURORA, 8 bölümünün altyazısı var.The Backlight of Love, altyazısını bulamadım, biraz aramak lâzım.THE BRİGHTES STAR İN THE SKY, bu dizi listemde ama 14 bölüm Endonezce altyazısı var.

   • avatar
      13 Aralık 2019 21:48:17

    cevap verdiginiz için çok tşkler yazmak için bu kadar ugraşmısınız sagolun tekrardan =)

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x