The Legend And The Hero - Asya Dizileri
 1. The Legend And The Hero

  The Legend And The Hero

  İMDb : 5.0 2 Sezon  -   78 Bölüm

  The Legend And The Hero izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.447

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
 1. Bu hikaye SHang hanedanının yıkılışı sırasında gerçekleşir. Her şey Shang hanedanının kralı olduğunda başladı, tanrıça Nu Wah'ın güzelliği hakkında bir şiir yazdı. Gerçekten çok kızdı, bu yüzden onu kontrol etmek ve Shang hanedanlığının düşmesini sağlamak için bir tilki ruhu yolladı .... Da Ji aslında çok tatlı ve güzel bir kızdı. Babası, onu bırakmak zorunda kaldı ve kralın iyi bir kral olmasına yardım etmesini söyledi ... Ama ne yazık ki, oraya giderken, tilki ruhu tarafından işlendi. Şang hanedanlığının yıkılmasını sağlayan iyi generaller ve görevlilerden biri. Dizi boyunca, şeytanlar ve Yao Guai'nin hepsi Shang tarafı için savaşırken, Na Zha, Yang Jin (3 gözlü tanrı), Lei Chen Zi ve diğer tanrılar Zhou hanedanı için savaşıyordu. Sonunda, Zhou hanedanı kazandı ve Shang hanedanı düştü ... Fox ruhu yakalandı ve idam edildi ... Böylece Zhou hanedanının yükselişi .... 807 yıl sürdü.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bu CG etkileri yüklü destansı drama dizisi Efsane ve Kahraman dizisi, kötülüklere karşı iyi savaşlar ve tanrılara karşı ölümlü savaşlar antik Çin'de öfkeleniyor. Bu kez merkezi karakterler, Hong Kong film yıldızı Ray Lui, Steve Ma Jing Tao'nun yerine şu anda popüler Tayvan şarkıcısı / aktris Ruby Lin tarafından çalınan kurnaz güzellik Daji tarafından şaşkına çevrilen acımasız İmparator Zhou olarak değiştirildi. Bu rezil rolden ayrılmak, bir kamera hücresini Chang-o olarak gören Anakara yıldızı oyuncu Fan Bingbing. Mitolojik efsanelerin yanı sıra tarihi hesaplara dayanan Efsane ve Kahraman II, Kral Wu'yu (Zhou Jie'nin yerine yükselen yıldız Victor Huang) İmparatorun aleyhinde yeryüzünde paramparça eden bir isyanda diğer feodal efendilere götürür.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x