The Virtuous Queen of Han - Asya Dizileri
 1. The Virtuous Queen of Han

  The Virtuous Queen of Han

  İMDb : 8 47 Bölüm

  Bir hizmetkaın kızı olan Wei Zifu'nun (Wang Luo Dan) pek fazla imkânı yoktur, ancak inkar edilemez derecede güzel ve erdemlidir. Daha sonra Prenses Pingyang'ı (Niki Chow) eğlendirmek üzere işe alındığında, hemen hemen İmparator Wu Liu Che (Raymond Lam) da dahil olmak üzere mahkemenin dikkatini çeker. Zifu'nun hayatı yakında, Liu Che'nin sevilen imparatorluğu haline geldiğinde beklenmedik bir şekilde değişiyor, ama Zifu'nun masumiyeti ve saflığı, ağırbaşlıları ve niyetleriyle dolu yüksek bir toplumda hayatta kalabilir mi?
  8.2
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      8   3.988

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 衛子夫
  •  İlk Yayın Tarihi: 20.08.2014
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: Zhejiang Television
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    16 Ekim 2019 20:36:11

  Teşekkürler Aziz bey

 2. avatar
    berra 17 Ekim 2019 22:31:52

  merhaba aziz bey,
  glory of tang dynasty dizisini çevirirmisiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 3. avatar
    Sude 19 Ekim 2019 20:15:54

  love yunge from the desert ost bu diziyi bugün yayınlarmisiniz 1 kaç bölüm admin

  • avatar
     admin 19 Ekim 2019 20:24:05

   Video eklemenin nasıl yapıldığını hayalinizde nasıl canlandırıyorsunuz bilmiyorum ama öncelikle altyazılarını bulacaksın, videoları bulup indireceksin.Altyazı senkronunu kontrol edeceksin, tercümesini yapacaksın, videoya yapıştıracaksın, yükleyeceksin… İstediğiniz dizinin altyazısı yok, bu yüzden baştan sınıfta kaldı.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x