DMCA.com Protection Status
Aksiyon Dizi
The Dance of the Storm 2021 (Çin)
İncele
The Dance of the Storm 2021 (Çin)
Bir adam, bir dizi görev aracılığıyla, çalıştığı kişilerin tehlikeli kuruluşlarla ağza alınamayacak bağlantıları olduğunu keşfeder. Aşk ilgisinin yardımıyla gerçeği ortaya çıkarmak için ipuçlarını bir araya getiriyorlar.Çocukken Li Jun Jie, ebeveynlerinin sevgi dolu bakımı altında büyüdü. Mutlu bir ailenin tanımı olan bir hayat sürdü. Ebeveynleri en iyi bilim adamlarıydı, ancak on iki yaşına geldiğinde, Pin Cheng'de bir kazada aniden öldüler. Yetim olduktan sonra Li Jun Jie memleketi Chong Hai'ye geri gönderilir. Babasının ülkesine ihanet ettiği söylentileri yayılmaya başladı ve akrabaları onu içeri almayı reddetti. Evsiz kalan Li Jun Jie, Shi Yun Hao ile tanıştığı bir yetimhaneye gönderilir. En iyi arkadaşlar olurlar ve Chen Gang'ın tavsiyesi üzerine yeni askerler olarak bir güvenlik teşkilatına girerler. İkili, Zhou Zi Xuan için buluşur ve aşık olur.Li Jun Jie'yi aramaya başladığında, onun umursamazlığı Chen Gang'ın ölümüyle sonuçlanır. Adalet aramaya kararlı. gerçek suçluyu kovalamak için bir yola başlar ve bu onu her şeyin ters gittiği yere geri getirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.136
 • 3
Dark Hole 2021 (Kore)
İncele
Dark Hole 2021 (Kore)
nsanlar bir çukurdan gizemli karanlık duman solurken yaratılan mutantlara karşı hayatları için savaşmak zorunda kalan bir grup kurtulan hakkında.Lee Hwa Sun, Seul bölgesel soruşturma biriminde bir polis dedektifidir. Lee Hwa Sun, kocasının katilinden "Mujishi" ye gelmesini söyleyen bir telefon aldığında hayatı alt üst olur. Ancak Mujishi'deki insanlar, gizemli bir karanlık dumanı soluduktan sonra canavarlara dönüştüler. Lee Hwa Sun sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda kocasının katilini yakalamak için korkusuyla da savaşmalıdır.Yoo Tae Han, Mujishi'nin yerlisi ve enkaz arabası sürücüsü. Kaygısız bir kişiliği var ve şakalaşmayı seviyor, ancak güçlü bir adalet duygusu var. Bir yanlış anlaşılmanın yol açtığı skandal nedeniyle polis memurluğunu bıraktı, ancak polis günlerinden gurur duyuyor. Mujishi'nin kaosunda Lee Hwa Sun ile tanıştığı zaman, hayatını başkalarını tehlikeden kurtarmaya adar.
 • IMDb 5.0
 • 592
 • 0
The Player 2021 (Çin)
İncele
The Player 2021 (Çin)
Dizi, bir grup çevrimiçi oyun uzmanının hikayesini anlatıyor. Bir hata yüzünden oyuna çekiliyorlar. Gerçek dünya ile oyun dünyası arasındaki sınır bulanıklaşmaya başlıyor.
 • IMDb 5.0
 • 572
 • 0
Love Like White Jade 2021 (Çin)
İncele
Love Like White Jade 2021 (Çin)
Langya Köşkü'nde bir hizmetçi olan Shui Wu Xia, Usta Jiang Bai Yu'ya çalışmalarında ve dövüş sanatları eğitiminde yardımcı olması için Jiang Manor tarafından işe alındı. Gururlu, yiğit Wu Xia, kibirli, oyuncu Jiang Bai Yu ile çatışır. Her ikisinin de bir sırrı vardır - Wu Xia, uzun süredir kayıp olan ikiz kardeşini ararken Bai Yu, babasının gizemli ölümünü araştırmaktadır. Kader, onları Bai Yu'nun ahlaksız alışkanlıklarını düzeltmesi için yeterince sık bir araya getirir ve Wu Xia'nın samimi ve kararlı kalbine tanıklık etmesine izin verir. Sonunda, Wu Xia'nın erkek kardeşinin kayboluşunun ve Bai Yu'nun babasının cinayetinin gerçekten bağlantılı olduğunu ortaya çıkaracaklar.Birlikte, ortak düşmanlarının planlarını açığa çıkarırlar, toplam kaostan kaçınırlar ve bu süreçte Jiang Kıtası vatandaşlarına barışı geri verirler.
 • IMDb 5.0
 • 1.507
 • 1
Paragit Ruk Series: Yeut Fah Ha Pigat Ruk 2017 (Tayland)
İncele
Paragit Ruk Series: Yeut Fah Ha Pigat Ruk 2017 (Tayland)
Kaptan Karan Hanyotin, Hava Kuvvetleri Komando Biriminden gizli bir görev aldı. Komutanı tarafından bombalanan bir araştırma tesisinden kurtardığı araştırmacı Dr. Irene Areeya'yı koruması söylendi. Diğer araştırmacılar, kendileri tarafından kaçırılan Dr. Kanchit Areeya'nın (Dr. Irene'nin babası) önemli bir araştırma çalışmasını çalmak için uluslararası bir terör örgütü tarafından tutulan bir grup tarafından kaçırıldı. Dr. Kanchit'in çalışması, ülkenin ulusal güvenliği için çok önemlidir.Irene'in hayatı tehlikede, Kaptan Karan'ın görevi onunla hemen evlenmekti. Dr.Irene'nin karısı kılığına girmesi fikrinden çok rahatsız. Ancak Dr.Irene'nin 7/24 askeri koruma altında olmasını isteyen başkomutanına itaatsizlik edemezdi. Dr.Irene, terör örgütünün dikkatli gözlerinden kaçınmak için görünüşünü, görünüşünü ve kimliğini değiştirmek zorunda kaldı. Kendisine çok ciddi ve konuşkan bulduğu Kaptan Karan'ın karısı Airada Hanyotin'den yeni bir isim verildi. Ama sonunda ikisi yakınlaştı ve Irene, arkadaşı tarafından "Gülümsemesi Zor Kaplan" olarak bilinen adamın gülümsemesini kırmayı başardı. Kaptan Karan bu göreve nasıl gidecek?
 • IMDb 5.0
 • 1.407
 • 16
The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)
Praewprao, dişlerinin kötü olması nedeniyle ilk aşkından kalbi kırıldığı için sadece görünüş arayan bir adamı seçmeyeceği konusunda kararlıdır. Şimdi güzel bir kız olmasına rağmen. Çevrimiçi çöpçatan görevi var ve takma adı çirkin ördek. Prao, adı Panda Amca olan yaşlı bir büyükbabayla tanışır. Adam onunla konuşurken her zaman ona iyi şeyler hissettirir. Ve ilk aşkı olan dahi Mike ona geri döner ve takipçisi gibi davranır. Flört ettiği için onu takip eder ve Roma, hayatını düzensiz kılan bir avukat hayatına çekilir. Görevinde çok sayıda insan varken, Praewprao gibi çirkin bir ördek hayatını nasıl yönetebilir? En önemli şey kalbidir. Bu adamlardan biri için sarsıldı.
 • IMDb 5.0
 • 982
 • 0
The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)
Karageade, hayatında pek çok sorunu olan bir kızdır. Sarhoşken bilinçsizce Cupid Hut'taki diğer yedi kızla bir yıl içinde bir erkek arkadaş bulacağı bir sözleşme imzaladı. Daniel tanıştığı ve peşinden gitmeye karar verdiği yarı kast bir adamdır. Daniel, bir vakayı araştırmak için görevde olan gizli bir polistir. Birbirlerinin problemlerini anladıklarında ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 1.117
 • 0
Taxi Driver 2021 (Kore)
İncele
Taxi Driver 2021 (Kore)
Do Gi, Özel Kuvvetlerde bir subay olarak herkesten daha dürüst yaşadı. Yine de bir seri katil annesini öldürdüğünde günlerini ıstırap içinde geçirir. Haksızlığa uğradığını ve kırıldığını hisseden Do Gi, şirketi Rainbow Taxi için çalışmak üzere Do Gi'yi işe alan Jang Sung Chul ile tanışır. Sıradan bir taksi hizmetinden çok uzak olan Rainbow Taxi, kanunun korumadığı kurbanların intikamını alan gizli bir organizasyondur. Burada Do Gi, tatmin edici bir intikam veren yıldız bir sürücü olur. Ha Na ise Rainbow Taxi'yi soruşturan bir savcıdır. Kanunsuz davranışlarına öfkeleniyor, ancak aynı zamanda, kanunun çözemediği davaları çözdüklerini görünce kafası karışıyor. İntikamın gerçek adaleti içerdiğine inananlar ile kanun kaçaklarını kovalayanlar arasında Do Gi, adaletin gerçekten ne anlama geldiğini arar.
 • IMDb 5.0
 • 656
 • 0
The Disguiser 2021 (Çin)
İncele
The Disguiser 2021 (Çin)
Çin-Japon savaşının arkasındaki ihanet, romantizm, arkadaşlık ve ailevi bağların hikayesine odaklanıyor. Ming Tai, casus olarak eğitilmiş ve ardından Komünist Partinin bir parçası olan varlıklı bir aileden gelen bir adamdır. Aynı zamanda bir çift casus ajanı olan kardeşi ile, sızmalarını başarmak ve düşmanlarını yenmek zorundadırlar.
 • IMDb 5.0
 • 982
 • 0
The Long Ballad 2021 (Çin)
İncele
The Long Ballad 2021 (Çin)
Li Chang Ge'nin ailesi, Xuanwu Kapısı Olayı sırasında Tang İmparatoru Li Shi Min tarafından öldürüldü. Ailesinin intikamını almak için Li Shi Min'i öldürmek için bir ordu kurma umuduyla Shuo Eyaletine gider. Bununla birlikte, Zhangzhou'daki Shuo Eyaleti ordusunun bir kaptanı olarak, onu kişisel bir askeri stratejist olarak hizmet etmeye götüren Doğu Türk Kağanlığı Generali Ashina Sun'ın kuşatmasını kaybeder.
 • IMDb 5.0
 • 2.313
 • 12
Joseon Exorcist 2021 (Kore)
İncele
Joseon Exorcist 2021 (Kore)
Prens Lee Bang Won, Joseon’un kuzey bölgesinde devriye gezdiğinde, insanlara hükmetmeye meyilli kötü bir ruhla yüzleşti ve onu mühürledi.Şimdi tahta çıkan Lee Bang Won, Kral Taejong unvanını seçti. Soğukkanlı kalabilen güçlü bir hükümdar. Babasının Joseon hanedanlığını kurmasına yardım ettiği için gurur duyuyor, ancak kuruluş sırasındaki can kaybından dolayı suçluluk duyuyor. Çok uzun zaman önce mühürlediği kötü ruh şimdi Joseon topraklarında kendini göstererek kralı bir kez daha düşmanıyla savaşmaya zorluyor.Kral Taejong'un iki farklı oğlu vardır: Veliaht Prens, Yangnyeong ve İkinci Prens, Chungnyeong. Şimdiye kadar Prens Chungnyeong’un hayata olan tek ilgisi akademisyenlerin peşinde koşmak oldu. Kötü ruh sayesinde aniden bir krizle karşı karşıya kaldığında, insanları korumak için şimdi varlığa karşı savaşmak zorundadır.Veliaht Prens Yangnyeong bir güven havası yayıyor, ama aslında, babası Kral Taejong tarafından tanınmak konusunda sürekli endişeli. Yaptığı işler ne olursa olsun, babasının ondan beklentilerini hiçbir zaman karşılamıyor gibi görünüyor. Yine de, Kral Taejong, Veliaht Prens Yangnyeong'un tahta geçmesini şiddetle arzulamaktadır. Açgözlülük ve güce ihtiyaç duyan Veliaht Prens Yangnyeong, kötü ruhla bir sözleşme yapmayı seçer.
 • IMDb 5.0
 • 1.376
 • 0
Let’s Fight Ghost 2021 (Tayland)
İncele
Let’s Fight Ghost 2021 (Tayland)
5 yıldır ölü olan liseli bir kızın hayaleti ile hayaletleri görme ve duyma yeteneğine sahip şeytan çıkarıcı bir kolej çocuğunun hayaleti hakkında bir birlikte yaşama komedisi. Yıllar içinde keşfettiği şey, onlara dokunup onlarla savaşabildiğidir, bu yüzden yarı zamanlı bir işe ihtiyaç duyduğunda ve yeterince para ödeyen bir iş bulamadığında, işe almak için bir şeytan çıkarıcı olarak çevrimiçi reklam yayınlamaya başlar. Reklamı: "Hayaletlerinle yüzleşecek. Kazanma şansı: bakir hayaletler% 80, bekar hayaletler% 40, çocuk hayaletler% 97, geri kalanı% 50. " Bir gece işe gider ve bir kız öğrenci hayaletiyle yüzleşir ve kavga sırasında kazara öpüşürler ve kıvılcımlar uçar. "
 • IMDb 5.0
 • 1.004
 • 7
The Seer 2019 (Tayland)
İncele
The Seer 2019 (Tayland)
Bir kız çok tuhaf bir şekilde öldürülmüş ve gömülmüş halde bulunur. Bu, uğurlu zamanlama ve falcılık konusunda uzmanlaşmış genç bir astrolog olan Maha Krating'i uyarır. Kadim ayinin, şehri devralmak isteyen birinin yararına olacak şekilde şehrin kaderini değiştirmek için yapıldığını fark eder. Bunu kim yaparsa, aynı doğum tarihi, ayı ve yılı olan Toprak, Su, Hava ve Ateş unsurlarını temsil eden dört kadını feda etmek zorunda. Maha Krating, bir sonraki cinayetin gerçekleşmesini önlemek için tüm bilgisini kullanır, ancak tek bir kadın kalana kadar her zaman katilin bir adım gerisinde kalır. Aynı hatayı bir daha yapamaz çünkü bu, sevdiği kadının, Run'ın hayatı anlamına gelir.
 • IMDb 5.0
 • 1.349
 • 3
Khum Sab Lum Kong 2020 (Tayland)
İncele
Khum Sab Lum Kong 2020 (Tayland)
Paetai bir arkeologdur. Her zaman geleneksel kıyafetlerde ve öldürüldüğü bir olayda hayalini kurdu. Eski bir eseri analiz etmesi için kendisiyle temasa geçildi, ancak eserin sahte olduğunu buldu. Rüyasında onu öldüren kişiyle aynı yüze sahip Songpop ile tanıştı. Bu yüzden ondan hemen nefret etti. Birbirlerinden nefret etseler de kader onları defalarca bir araya getiriyor gibiydi. Kaderleri, Dört Yılan Klanının (Nak) koruması altındaki bir ülke olan "Nak Usa" efsanesine bağlı. Paetai ve Songpop, Nak Usa topraklarına bir kapı görevi gören bir levha buldu. Bu bilgi Nak Usa'nın hazinelerine sahip olmak isteyen Artifact koleksiyonculara da sızdırıldı. Paetai ve Songpop, Nak Usa'daki hazineleri bulmak için bir macerada zamana karşı yarışır.
 • IMDb 5.0
 • 2.033
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x