Arkadaşlık Dizi - Asya Dizileri
Arkadaşlık Dizi
O-Negative 2016 (Tayland)
İncele
O-Negative 2016 (Tayland)
Aynı kan grubunu paylaşan beş okul arkadaşı, dostluk, aşk ve üniversite yaşamının kaprislerinde yol alır.
 • IMDb 5.0
 • 8
 • 0
He’s Into Her 2.Sezon 2022 (Filipinler)
İncele
He’s Into Her 2.Sezon 2022 (Filipinler)
Lise aşıkları, talihsiz aşıklara dönüşen Max ve Deib, genç ilişkilerini kaçınılmaz çatışmalar nedeniyle olası bir yıkımdan korumak için kendilerini her şeye karşı koyarken bulurlar.
 • IMDb 5.0
 • 196
 • 5
Eizouken ni wa Te o Dasu na! 2020 (Japon)
İncele
Eizouken ni wa Te o Dasu na! 2020 (Japon)
Midori Asakusa bir anime yaratmak istiyor ama bu ilk adımı tek başına atamayacak kadar cesareti kırılmış durumda. Tamamen şans eseri, gizlice animatör olmayı hayal eden, gelecek vadeden bir sosyetik olan Tsubame Mizusaki ile tanışır. Midori'nin parayı seven en iyi arkadaşı Sayaka Kanamori ile birlikte enerjik üçlü, -Eizouken- kulübünü başlatır ve yavaş yavaş -en büyük dünyalarını- gerçeğe dönüştürmek için çalışırlar.
 • IMDb 5.0
 • 58
 • 0
Oxygen 2020 (Tayland)
İncele
Oxygen 2020 (Tayland)
Bu dizi üç çifti takip ediyor ve iki ana karaktere odaklanıyor.Çok küçük yaşta yetim kalan Gui, dördüncü sınıf mühendislik öğrencisidir ve geçimini sağlamak için her zaman çok çalışmak zorunda kalmıştır. Birçok zorluğa rağmen, yumuşak tavrını ve nazik gülümsemesini ve başkalarına karşı empatisini korudu. Birisi ne zaman mücadele etse, her zaman yardım eden ilk gönüllülerden biridir.Birinci sınıf bir müzik öğrencisi olan Solo, her şeye sahiptir: para, şöhret, güzel görünüm. Ama gülümsemesi eksik. Annesinin erken vefatından sonra mutluluğunu kaybetmiştir. Yağmurlu bir gece geç vakitte kahve içmek için bir kafeye gelene kadar hiçbir şey ondaki bu eksikliği dolduramazdı.O anda iki dünyaları çarpışır. Bir fincan sıcak süt ve sıcak bir gülümseme için Solo her gece kafeye döner. Ve Gui kendini gece yarısı ziyaretçisini beklerken bulur. Her gece genç erkekler aynı yerde ve aynı saatte buluşmaya devam ederler. Birbirlerini daha sık gördükçe ve hayatları örtüştükçe, ikisi de birbirlerinin nefesi oluyor… Oksijen gibi bir gereklilik.
 • IMDb 5.0
 • 132
 • 0
Green Mothers’ Club 2022 (Kore)
İncele
Green Mothers’ Club 2022 (Kore)
'Yeşil Anneler Kulübü', ilkokulda tanışan ve her biri üstesinden gelemeyecekleri bir komplekse sahip beş annenin arkadaşlığını, anneliğini ve büyümesini yakalar. Okul ya da iş gibi örgütsel çıkarlardan ziyade doğal olarak tanışan, iletişim kuran ve hayatı paylaşan bir arkadaşın tanımını anlatan bir hikaye. Her insan farklı yaşar ama annelik denen 'canavarlar diyarı' (içgüdü) hatırlanır ve bir annenin ve bir insanın varlığı üzerine kafa yorar.
 • IMDb 5.0
 • 902
 • 0
Royal Feast 2022 (Çin)
İncele
Royal Feast 2022 (Çin)
Yongle İmparatoru döneminde Ming hanedanlığı döneminde geçen film, yemek bürosunun hizmetçisi olmak için saraya giren Yao Zijin adlı genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Derin sarayda kararlı kalır ve zanaatını mükemmelleştirirken yavaş yavaş yükselir; dostluk ve romantizm aynı anda. Zhu Zhanji ile olan romantik ilişkisi sayesinde, drama aynı zamanda zengin aile sevgisi, dostluk, sevgi ve insanlıkla dolu bir gurme Yasak Şehir'i canlandırarak Ming Hanedanlığı'nın üç seçkin imparatorunun tarihi başarılarını ve aile hayatını da gözler önüne seriyor.
 • IMDb 5.0
 • 4.712
 • 15
Twenty-Five Twenty-One 2022 (Kore)
İncele
Twenty-Five Twenty-One 2022 (Kore)
Hikaye 1998'de geçiyor ve hayalleri ellerinden alındıktan sonra yeni bir yön ve büyüme bulan gençlerin hikayelerini anlatıyor. İki insan 22 ve 18 yaşlarında tanışıp yıllar sonra 25 ve 21 yaşlarında aşık olurlar.Na Hee Do, lise eskrim takımının bir üyesidir. Güney Kore mali krizi nedeniyle, lise eskrim takımı dağılır. Tüm zorlukların üstesinden gelerek kılıç eskrim milli takımının bir üyesi olur.Güney Kore mali krizi ayrıca Baek Yi Jin'in babasının işinin iflas etmesine neden oluyor. Bu, Baek Yi Jin için zengin bir insanın hayatını yaşamaktan fakir bir insana doğru bir yaşam değişikliğine yol açar. Okurken, dağıtım gazeteleri gibi yarı zamanlı işlerde çalışıyor. Daha sonra bir yayın ağı için spor muhabiri olur.
 • IMDb 5.0
 • 2.479
 • 0
The Best Friend 2021 (Çin)
İncele
The Best Friend 2021 (Çin)
2008 yılında üniversitede tanışan farklı kişiliklere ve geçmişlere sahip bir grup arkadaşı tasvir ediyor.Birinci sınıf öğrencisi Shao Nian, bir yanlış anlaşılma nedeniyle Lin Xiao ile tanıştı. Aynı hobileri paylaştıklarından iyi arkadaş olabileceklerini umdu, ancak her seferinde reddedildi.Lin Xiao yüksek bir özgüvene sahipken, Shao Nian çok basit bir kişiliğe sahip. Gizemli Wu Minghao, -kaplan kız- Xie Tingfeng'in kalbini ele geçirdi. O düşünceli ama aslında kibarca herkese mesafeli durma eğiliminde. Birçok absürt durumdan sonra, bu sınıf arkadaşları, sıcak ve güzel üniversite hayatlarını anlatan bir hikayede yavaş yavaş arkadaş olurlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.747
 • 0
Love & Wish 2021 (Kore)
İncele
Love & Wish 2021 (Kore)
Da Eun, 17, üç kız kardeşin en küçüğü. Küçük yaşlardan itibaren, o ve kız kardeşleri zamanlarını aşk temalı çizgi romanlar ve romanlar okuyarak geçirirlerdi ve Son Da Eun gecelerini gerçek aşkı bulma hayaliyle geçirirdi. Ailesi Güney Kore'nin başkenti Seul'e taşınır ve kendini Kim Seung Hyu adında yakışıklı bir liselinin yanında yaşarken bulur. Büyüleyici ve çekici biri ve belki de onun ilk gerçek aşkı olabileceğini düşünüyor.Kim Seung Hyu'nun yeni transfer olduğu lisedeki yeni sınıf arkadaşı olduğunu öğrendiğinde, her şey yoluna giriyor gibi görünüyor. Elbette, bunun kader olduğunu ve artık aşkın önünde hiçbir şeyin duramayacağını düşünüyor. Ama onu daha iyi tanımaya başladığında ve yeni okulunda yaşamaya başladığında, ondan bir şeyler sakladığını fark eder: Onu duygusal olarak savunmasız bırakan acımasız ve kindar okul zorbalığının kurbanı olmuştur. Aşk herkesi fethedebilir mi, yoksa geçmişinin şeytanları yeni başlayan romantizmini rayından mı çıkaracak?
 • IMDb 5.0
 • 3.499
 • 0
The Flowers Are Blooming 2021 (Çin)
İncele
The Flowers Are Blooming 2021 (Çin)
Eski imparator tarafından tercih edilen Prenses Chen Lang Yue, sarayın sınırları içinde yaşamasına rağmen özgür ve sınırsız büyümesine izin verildi. O sadece çarpıcı bir güzellik değil, aynı zamanda şiirden müziğe her konuda yetkin. Bilgi açlığıyla dolup taşan Chen Lang Yue, inşaata duyduğu ilgiyle şamandıra, bir zanaatkar ekibine katılmak için saraydan gizlice dışarı çıkar.Li Qing Feng, Muyu ekibini çocukluk arkadaşı Luo Ye ile kurdu. Luo Qing Feng mimaride bir dahidir. Aristokrat bir aileden geliyor. Ancak, gayri meşru bir oğul olarak statüsü konusunda güvensizdir. Farklı kişiliklere sahip sekiz genç, birlikte ilginç bir mimari inşa etmek için işbirliği yapıyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.054
 • 2
The World of My 17 S2 2021 (Kore)
İncele
The World of My 17 S2 2021 (Kore)
Dizinin 2.sezonu
 • IMDb 5.0
 • 1.356
 • 0
The World of My 17 S1 2020 (Kore)
İncele
The World of My 17 S1 2020 (Kore)
Arkadaşların kişinin tüm dünyasını oluşturduğu lisedeki dostluk ve büyümenin yürekten hikayesini anlatıyor. 17 yaşındaki gençlerin günlük hayatı, bazen arkadaşları tarafından rahatsız edilen, ancak aynı zamanda vazgeçilmez arkadaşlar haline gelenler.Oh Na Ri, başarılı bir şekilde kilo verdikten sonra kendine güvenen bir lise birinci sınıf öğrencisidir. Ancak, özgüveni Im Yoo Na, Im Sun Ji ve Seo Mi Rae adında tanıştığı güzel kızlar tarafından düşürülür. Normal bir okul hayatı hayal etmesine rağmen, sayısız denemeyle karşı karşıya kalır.Im Yoo Na, Na Ri'nin çocukluk arkadaşı ve klas bir kızdır. Görünüşü veya aile geçmişi olsun, hiçbir yönden eksik değil. Ancak etrafındaki sahte insanlardan bitkin düşer. Na Ri'yi tek gerçek arkadaşı olarak görüyor.Görünüşte masum görünen, ancak başı belaya girdiğinde Na Ri'yi savunmak için önde olan Im Sun Ji.Seo Mi Rae öğrenciler arasında popüler bir kızdır. Bir idol stajyeri olarak meşgul olmasına rağmen, Yoo Na'nın ona ne kadar hayran olduğunu fark ettikten sonra Na Ri'yi merak etmeye başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.896
 • 0
Remembrance of Things Past 2021 (Çin)
İncele
Remembrance of Things Past 2021 (Çin)
Pekin'de buluşan 80'ler ve 90'larda doğan genç erkek ve kadınların hikayesi. Metropolde verdikleri mücadeleler sayesinde hayallerine tutunurlar ve hayatta, kariyerde ve aşkta çeşitli sınavlar yaşarlar.Akıllı ve motive Qiao Xi Chen, Pekin'deki eğitimini tamamlamak ve kurumsal dünyada gayretle çalışmak için küçük bir kasabadan taa bu kadar yol kat etti. Hayat güzeldi. Ancak Hu Jing Jing'in ani ölümü şok etkisi yaratır. Qiao Xi Chen, kalplerinde Hu Jing Jing'i taşıyarak hayatlarına devam ederken, en iyi arkadaşları Xu Yan ve Hu Jing Jing'in büyük kuzeni Ji Nan Jia ile birlikte sevgili bir arkadaşını kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.İş yerinde, Jian Yi Fan, liderliğe getirilen yeni adam ve toplu işten çıkarma ilan ediyor. Bu sırada Qiao Xi Chen'in sorumlu olduğu bir projede beklenmedik bir durum ortaya çıkar. Kendi çabaları ve meslektaşlarının yardımıyla Qiao Xi Chen, zorlukların üstesinden gelmeyi başarır ve ayrıca Jian Yi Fan ile bir ilişkiye girer.Patronu döndüğünde, Qiao Xi Chen görevinden alındı, ancak işini iyi yapmaya odaklandığından ne panikledi ne de sabırsızlandı. Bu arada, Ji Nan Jia'nın şirketi, pazar talebindeki değişiklikler nedeniyle onu yeni iş fırsatlarını keşfetmeye yönlendiren operasyonel bir krizle karşı karşıya. Xu Yan, Pekinli olan erkek arkadaşı için Pekin'de kalmaya karar verir, ancak tüketim yöntemlerindeki farklılıklar nedeniyle ilişkileri kayalara çarpar. Hayatlarına gelen her zorlukla, üç hanım da yeni bir başlangıca doğru yürürken iyimserlik, sıkı çalışma, çalışkanlık ve kararlılığın anlamını anlamayı öğrenirler.
 • IMDb 5.0
 • 2.458
 • 0
Yellow 2017 (Kore)
İncele
Yellow 2017 (Kore)
İlk işine yeni giren Yeo Reum, Ji Hun'un kız arkadaşıdır. Belirli bir işi olmayan Ji Hun, Yellow adlı bir grubun üyesidir. Yeo Reum, düzgün bir yetişkin olmak için çok çalışan gerçekçi bir kızdır ve zihninde Yeo Reum'dan başka hiçbir şeyi olmayan Ji Hun'u anlamakta güçlük çeker. Bir gün Ji Hun, Yeo Reum'un ondan ayrılmaya karar verdiğini ve onunla buluşmaya gittiğini fark eder ve Yeo Reum ondan orada gerçekten ayrılır. Ji Hun, Yeo Reum'u özleyerek bir yıl geçirir ve bir gün Yeo Reum'dan bir mesaj alır.
 • IMDb 5.0
 • 1.067
 • 2
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x