Çin Dizileri
Meeting You 2020 (Çin)
İncele
Meeting You 2020 (Çin)
Hikaye, pek çok yeteneği olmasına rağmen sosyal kaygıdan muzdarip genç Nan Xi'nin aşkını anlatıyor. Hevesli ve konuşkan bir kız olan Xia Rui ile tanıştığı zaman, görünüşe göre paralel gerçekliklerde yaşayan bu iki kişi kaderin tasarımlarından kurtulamayacaklar.
 • IMDb 5.0
 • 441
 • 2
Roy Leh Marnya 2020 (Tayland)
İncele
Roy Leh Marnya 2020 (Tayland)
Pitcha kendinden emin, modern ve giden bir CEO'dur. Ne yazık ki, playboy kocası onun bütünlüğünü paylaşmıyor. Uzun süre iyi ve sadık bir koca olacağını umuyordu. Ancak değişme ihtimalinin düşük olduğunu fark ettiğinde boşanma peşindedir.Bu karar, Pitcha'yı avukat Ramin ve çocukluk arkadaşı'na götürür. Ramin, Pitcha'nın boşanmasına yardım ederken ona aşık olur. Pitcha’nın başarısız evliliğiyle, hayatındaki başka bir aşkı düşünmekten bile korkuyor. Ve Ramin'in geçmiş ilişkilerinden kendi mücadeleleri var. Öyleyse korku ve belirsizlik arzuyu baltaladığında Ramin ve Pitcha'ya ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 337
 • 1
Jiu Liu Overlord 2020 (Çin)
İncele
Jiu Liu Overlord 2020 (Çin)
Geç Tang Hanedanlığı döneminde, farklı sosyal sınıflardan insanların yaşamları, yan yana yaşamalarına rağmen asla kesişmedi. Li Qing Liu, keskin duygusu ve gelişen ipek ticaretiyle, üst elit kesimin en önde gelen liderlerinden biri olmak için çok çalıştı. Aynı zamanda, Long Ao Yi hızlı zekasını ve azmini kullanarak Longzhu Klanının saflarına tırmanıyordu. Tamamen farklı hayatlar yaşamalarına rağmen, Qing Liu ve Ao Yi, kendi sınıflarının en güçlü liderlerinden ikisi olarak kendilerine bir isim yapmışlardı.Başkent, Li Qing Liu'nun imrenilen altın ipek giysilerini yapmak için kullanılan değerli altın ipliğin çalındığı haberiyle sarsıldığında, iki dünya aniden çarpışır. Kader yüzünden birlikte zorlanan Qing Liu ve Ao Yi, çalınan ipliği kurtarmak için birlikte çalışmak zorundadır. Alt sınıflara karşı birçok önyargısı tarafından engellenen Qing Liu, işçi sınıfına yönelik yanlış anlamalarının onu ileriye taşımaktan alıkoyduğunu anlamaya başlar. Qing Liu ve Ao Yi, farklılıklarını bir kenara bırakarak birlikte çalışmanın bir yolunu bulur ve vakayı çevreleyen gizemleri yavaşça çözmeye başlar. Ne yazık ki, onlar ne kadar derin kazarlarsa, işte çok daha karanlık entrikalar olduğunu fark etmeye başladıkça dünya o kadar karanlık olur. Şimdi heybetli bir kötülükle karşı karşıya kalan Qing Liu ve Ao Yi, kendilerini sadece halkları için değil, birbirleri için de savaşırken bulurlar. Qing Liu ve Ao Yi, sınıflar arasındaki çizgi bulanıklaşırken kendilerini yepyeni bir dünyaya adım atarken bulurlar, ancak her şeyin bir bedeli vardır ve şimdi ödemek zorunda kaldıkları şey inanılmaz derecede yüksektir.
 • IMDb 5.0
 • 529
 • 5
Start-Up 2020 (Kore)
İncele
Start-Up 2020 (Kore)
"Startup", Güney Kore’nin Sandbox adı verilen kurgusal Silikon Vadisi'nde geçiyor ve yeni başlayan şirketler dünyasındaki insanların hikayesini anlatıyor.Seo Dal Mi, Koreli Steve Jobs olmayı hayal ediyor. Pek sahibi olmayan ama kendisi için büyük bir planı olan bir maceracı. Ayrıca çok çeşitli yarı zamanlı işlerde deneyime sahiptir ve çok canlı bir kişidir.Nam Do San, Samsan Tech'in kurucusudur. Bir zamanlar matematik dehası olarak ailesinin gururuydu ama son iki yıldır şirketinin yatırımlarıyla hiçbir yere gitmiyor. Seo Dal Mi'nin onu "havalı ilk aşkı" olarak hatırladığı ortaya çıktı ve Seo Dal Mi'nin yanlış anlamasını gerçeğe dönüştürmek umuduyla yeni bir girişim başlatmaya karar verdi.Han Ji Pyung, borcunu ödemek için bir başlangıç ​​şirketi kurar. SH Venture Capital'de bir ekip lideri, şaşırtıcı yatırım becerileri ve keskin dili ona “yatırımların Gordan Ramsay'ı” lakabını kazandırıyor. Diğerlerine karşı huysuz olsa da, geçmişte ona büyük bir iyilik yapan özel bir kişiye karşı herkesten daha yumuşaktır.Son olarak, CEO Won In Jae toplumun saygı duyduğu her şeye sahiptir: eğitim geçmişi, güzel görünüm ve para. Geçmişini ikinci nesil bir chaebol olarak görüyor ve kendi başına başarı yaratmak ve becerileriyle tanınmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Ancak sonunda babası tarafından kullanılıp atılır ve babasının satranç tahtasında tek kullanımlık bir parça olmayı bırakmak için kendini bir girişime atar.
 • 378
 • 1
The Blooms at Ruyi Pavilion 2020 (Çin)
İncele
The Blooms at Ruyi Pavilion 2020 (Çin)
Fu ailesinin ikinci kızı olan Fu Rong, ciddi bir hastalıktan sonra beklenmedik bir şekilde "rüyaları önceden görme" yeteneğine sahipti. Prens Su, Xu Jin ile evleneceğini tahmin etti ve sonunda gömülme kaderini yaşadı. Ancak Xu Jin, rüyaları önceden görme yeteneğine de sahiptir. Xu Jin de aynı trajediyi tahmin etse de, bundan kaçınmak istemiyor, kaderi değiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bu iki kişi tatlı "birbirlerini çerçevelemek" oyununa başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.129
 • 1
Beauty Private Kitchen 2016 (Çin)
İncele
Beauty Private Kitchen 2016 (Çin)
Jiangnan bölgesinde ünlü bir şef olan Song Yu Die, aslında kayıp bir Song Hanedanı prensesiydi. Halk arasında büyüdü ve ticaretini üvey annesinden öğrendi. Tam çocukluk aşkıyla evlenmek üzereyken, bir Song prensi ile bir Jin generali arasındaki savaşa karıştı. İki ülke arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için, ülkesinin düşmanıyla evlenmek için sevgilisini terk etti.
 • IMDb 5.0
 • 727
 • 0
Professional Single 2020 (Çin)
İncele
Professional Single 2020 (Çin)
Doğduğundan beri bekar olan Yuan Qian ve Qin Shen, muhtemelen istedikleri için ömür boyu bekar kalacak olan iki kişidir. Bir sanat okulunun arka planında geçen hikaye, sanatsal ideallerini sürdürmek için birçok zorluğun üstesinden gelen öğrencileri takip ediyor. Qin Shen, heykeltıraş olmayı hayal eden bir öğrencidir. Bölümlerinde birinci sınıf öğrencisi olarak, okullarında tanrı düzeyinde bir varoluş gibidir - soğuk, disiplinli ve mükemmeliyetçi. Bununla birlikte, kızlar onun için hiçbir şey ifade etmiyor ve flört etmeyi tamamen zaman kaybı olarak görüyor.Yuan Qian, yan taraftaki sevimli kız görünümündedir ancak dik başlı bir kişiliğe sahiptir. Ağzı açık ve kararlıdır ki, bir şeye karar verdiğinde kimse onu durduramaz. Bununla birlikte, diğer insanların eksikliklerini o kadar çok seçme eğilimindedir ki hiçbir erkek onu etkileyemez.
 • IMDb 5.0
 • 1.415
 • 7
Hotel Trainees 2020 (Çin)
İncele
Hotel Trainees 2020 (Çin)
En iyi otel zinciri BYT'ye staj yapmak için gelen ve bu süreçte değerli yaşam becerileri öğrenen bir grup genç hakkında.Yue Ran, Ning Jiajia, Su Shan ve Luo Fei, bir otel yönetimi kursunun mezunlarıdır. Uluslararası otel zinciri BYT'ye stajyer olarak girmek için çeşitli zorlu seçimlerden geçerler. Ancak, fazla iş motivasyonları yoktur. Bazıları önceki bir ilişkiden kaynaklanan acılarını iyileştirmek isterken, bazıları bunu zengin insanlarla tanışmak için bir fırsat olarak değerlendirmek ister. Ancak, üç aylık bir "eleme" döneminin aniden duyurulmasıyla şaşırdılar ve ZAD'daki bir çalışanın gereksinimlerini karşılamazlarsa kovulacaklar. Meslektaşlarının üstünlüklerinden gelen zorlu talepler ve müşterilerin yarattığı sıkıntılarla karşı karşıya kalan stajyerler, elenmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yavaş yavaş işlerinde neşe ve anlam bulmaya başlarlar.Bu arada BYT'nin CEO'su, otel zincirinin çökmek üzere olduğu sırrını koruyor. Oğlu Xie Fanyu'nun şirketi yönetmeye ve canlandırmaya yardımcı olmak için yurtdışından dönmesini ummuştu. Ancak Xie Fanyu, otel zincirini gizlice satmayı planlıyor. Stajyerler tarafından başlatılan otel zincirini koruma savaşı böylece resmen başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.988
 • 8
Cupid of Chou Dynasty 2019 (Çin)
İncele
Cupid of Chou Dynasty 2019 (Çin)
Tuhaf koşulların birleşimiyle kemikli bir güzellik, babasının çöpçatanlıktaki çalışmalarını miras alır ve aşkı bulur.Yan Ruyu, zamanının kadınlarından her zaman farklı olmuştur. Karşılıklı çekiciliğin evliliğin temel kuralı olması gerektiğine kesinlikle inanıyor. Babasının ayrılması nedeniyle ve Marki Li Xiu'nun peşinden koşmaktan kaçınmak için Yan Ruyu, babasının diğer insanlar için evlilikler düzenleme işini devralır.Babasının çöpçatanlık dünyasındaki en büyük onur olan Altın Zümrüdüanka unvanını kazanma arzusunu yerine getirmeyi hedefliyor. Yarışma sayesinde Ruyu çok çalışıyor ve birçok güzel ve sevgi dolu sendikayı başarıyla bir araya getiriyor. Bununla birlikte, Yan Ruyu, fazlasıyla gurur duyan ama altında kibar olan geveze bir çöpçatan olan Shen Shu'da buluşur. Aşk tanrısı oynamak, bir komployu yıkmak ve arkaik bir zihniyeti devirmek için el ele tutuşurlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.069
 • 1
Life Under My Skin 2020 (Çin)
İncele
Life Under My Skin 2020 (Çin)
A group of wounded souls met at a tattoo shop. They have never met each other but a terrible fire connects them all. What is the truth buried deep in their hearts?Mysterious tattoo artist Lin Yuan and psychotherapist Qin Chuan inadvertently become involved in the suicide case of the wife of a financial tycoon. Lin Yuan's tattoo shop has become a haven for customers to etch their stories. The locked up memories from 5 years ago disrupts the lives of a number of people - some have paid with their lives, some have changed their dreams while some have lost their family.
 • IMDb 5.0
 • 1.035
 • 0
General’s Lady 2020 (Çin)
İncele
General’s Lady 2020 (Çin)
Ünlü bir general ve bir aristokratın kızı, kendileri için değerli olanı korurken birlikte bir ömür geçirmek için birbirlerinin ellerini tutarlar.Shen Jin, kraliyet ailesinin bir üyesi olarak lüks içinde büyüdü. İmparator, görücü usulüyle evlenme kararı aldıktan sonra, sınırları koruyan bir generalle evlenir. Kocası General Chu Xiu Ming'e aşık olmasına rağmen, ilk bakışta uyum sağlamakta zorlanır.Shen Jin, yavaş yavaş şımarık ve yetkili tavrından vazgeçer ve hesaba katılması gereken bir güç haline gelir. Alışılmadık yöntemleriyle ordunun birçok sorununu çözer ve onların güvenini ve saygısını kazanmaya gelir. Ancak imparatorluk mahkemelerinde bir sarsıntı oldu ve Chu ordusu hedef haline geldi. Shen Jin, imparator adına casusluk yapma emri alırken Shen Jin'in ebeveynleri iradeleri dışında rehin tutulur. Evli çift mutluluk ve huzuru bulmak için fırtınaları atlatabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.413
 • 4
The Journey Across the Night 2020 (Çin)
İncele
The Journey Across the Night 2020 (Çin)
Genç bir adam acil bir nedenle psikiyatri okumak için Hong Kong'a gider. Ailesinin, annesine ve erkek kardeşine 24 yaşında şizofreni teşhisi konmasına neden olan genetik bir hastalığı vardır ve aynı kaderden kaçmak için çaresizdir.
 • IMDb 5.0
 • 734
 • 0
Half Bright and Half Rain 2019 (Çin)
İncele
Half Bright and Half Rain 2019 (Çin)
Bir gazete stajyeri bir zanaatkarla karşılaştığında, istemeden tuhaf tuhaflıklarla dolu bir dünya keşfeder. Geçmişte insanlar, ruhlar ve şeytanlar aynı mavi gökyüzünün altında yaşadılar.Qian Xun, üniversiteden mezun olduktan sonra memleketine dönen bir gazete stajyeridir. Şans eseri, bir zanaatkar olan gizemli Su Mingmou ve yeşim taşı ruhu olan Jun Wanglian ile karşılaşır. Ardından gelen sıra dışı olaylar, geçmişinden bir anıyı, varlığından haberdar olmadığı bir anıyı uyandırdı.Bu hikayede, her bir çimen bıçağı, her ağaç, her damla kum ve her kaya, olağanüstü bir zanaatkarın özenli ilgisiyle sevgi ile aşılanmıştır. Efendilerinin hayatının işini somutlaştıran ruhlar olarak canlanırlar. İnsanlara karşı nazik, yardımseverdirler ve efendilerinin ölümünden sonra bile nesneler arasında yaşamaya devam ederken, kötü niyetleri barındıranlar şeytanlara dönüşürler.
 • IMDb 5.0
 • 1.815
 • 1
Last One Standing 2019 (Çin)
İncele
Last One Standing 2019 (Çin)
Luo Ran, en yakın arkadaşı Ning Yu ile karısının ölümünü araştırmaktadır. Kadın şüpheli Jiang Xue'yu kovalamak için C Şehrine giden bir trene binerler. Tren yolculuğun ortasında birdenbire raydan çıkıyor ve hayatta kalan yüz kadar kişi kendilerini, dünyanın geri kalanından kopuk, görünürde canlı ruhu olmayan yıkık bir şehre taşınırken buluyor. Şehir her tarafta tehlikelerle dolu ve malzeme azalıyor. Hayatta kalanlar teker teker ölmeye veya kaybolmaya başlar - vahşi bir hayatta kalma oyunu başlar.
 • IMDb 5.0
 • 754
 • 0
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x