DMCA.com Protection Status
Fantastik Dizi
Love Crossed 2021 (Çin)
İncele
Love Crossed 2021 (Çin)
İki kadın kahraman ve dört "sanal" idol arasında bir dizi romantik karşılaşma. Gerçeğe dönme, yaşama değer verme ve güzel bir aşk biçme çağrısı.Lu Xiao, sanal dünyada bahar kadar sıcak, ancak gerçek hayatta duyarlı ve yalnız. Jiang Kele zor bir hayat sürebilir, ancak yine de mükemmel prensle tanışmayı hayal etmektedir.
 • IMDb 5.0
 • 14
 • 0
Miss the Dragon 2021 (Çin)
İncele
Miss the Dragon 2021 (Çin)
Liu Ying, yanlışlıkla bir yılanla karşılaşan Xia Hou Xue'nun hizmetçisidir. Liu Ying, yılanın Yu Chi Long Yan adında bin yıllık bir ejderha olduğunu fark etmeden onu kurtarır. Yu Chi Long Yan, borcunu ödemek için Liu Ying'i alır ancak bu bir yanlış anlaşılmaya neden olur.Xia Xue Huo, Yu Chi Long Yan'ı aramaya gider ve bir kurt iblisiyle karşılaşır. Liu Ying'in isteklerini yerine getirmek için Yu Chi Longyan, Xia Xue Hou'yu kurtarmaya ve Liu Ying'in yanında sessizce kalsa bile onu üç ömür boyu korumaya söz verir. Liu Ying'in Gu Qing Yan olarak reenkarne olduğu dördüncü yaşamına kadar Yu Chi Long Yan'ın varlığını öğrenmeye başlar.
 • IMDb 5.0
 • 608
 • 1
Doom at Your Service 2021 (Kore)
İncele
Doom at Your Service 2021 (Kore)
Tak Dong Kyung, ailesi öldüğünden beri çok çalışıyor. 6 yıl boyunca bir web romanı editörü olarak çalıştıktan sonra hayatı daha istikrarlı görünüyordu, ancak daha sonra beyin kanseri teşhisi kondu. Şanssız hayatını suçluyor ve her şeyin ortadan kaybolmasını lanetlemek istiyor, ki bu da istemeden insanlar ve tanrılar arasında bir haberci olan Myeol Mang'ı ortaya çıkmaya çağırıyor. Onun dileklerini yerine getirebileceğini söylüyor. Son umudu olarak, istediği gibi yaşamak için Myeol Mang ile yüz günlüğüne bir sözleşme yapar ve her şeyi riske atar.
 • IMDb 5.0
 • 885
 • 0
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
İncele
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
Nanno adında gizemli, zeki bir kız, farklı okullara transfer olur, her fırsatta öğrencilerin ve öğretim üyelerinin yalanlarını ve yanlışlarını ortaya çıkarır.
 • IMDb 5.0
 • 767
 • 2
Twelve Legends 2021 (Çin)
İncele
Twelve Legends 2021 (Çin)
aştan doğan bir yaratık, efsanevi bir kadına aşık olur ve aşkları iki bin yıla yayılır.Bir zamanlar taş olan Jin Xingjian, onu hem bir tanrıya hem de iblislere benzeten olağanüstü bir varlığa dönüşmüştür. Hayatın her kesiminden iblisleri çeken bir galeri işletiyor ve aşk için yapacakları şeylere tanıklık ediyor. Kendi aşk hayatına gelince, gizemle örtülü ve gece incisinden oluşan Ye Ming ile karmaşık bir ilişkisi vardır. Bu, bazen komik, bazen hareketli, bazen tutkulu ve bazen de tatlı olan insanların ve şeytanların dünyası hakkında bir hikaye.
 • IMDb 5.0
 • 1.516
 • 2
Wonderful Fate 2021 (Çin)
İncele
Wonderful Fate 2021 (Çin)
19 yaşındaki Li Fu Zhu, çalışmaktan çok çizgi roman okumayı seviyor. Zayıf sınav notları her zaman annesinin azarlamasına neden olur ve Fu Zhu'nun başka bir yerde olmasını dilemesine neden olur. Garip bir şekilde dileği gerçekleşir ve onu sihirli bir şekilde en sevdiği çizgi roman dünyasına taşır. Gösterişli İmparator Yunyi ile tanıştıktan sonra kıvılcımlar uçtu ve böylece paylaşılan gülüşler ve sevgiden oluşan fantastik bir yolculuk başladı!
 • IMDb 5.0
 • 1.972
 • 7
The Player 2021 (Çin)
İncele
The Player 2021 (Çin)
Dizi, bir grup çevrimiçi oyun uzmanının hikayesini anlatıyor. Bir hata yüzünden oyuna çekiliyorlar. Gerçek dünya ile oyun dünyası arasındaki sınır bulanıklaşmaya başlıyor.
 • IMDb 5.0
 • 572
 • 0
The Sweet Blood 2021 (Kore)
İncele
The Sweet Blood 2021 (Kore)
İnsan bir anne ile vampir bir baba arasında doğan Yeon Seo, sıradan bir insan hayatını yaşamaktan başka bir şey istemeyen 118 yaşında bir yarı vampir. Doğal güzelliği ve vampir yetenekleriyle Yeon Seo istediği her şey olabilirdi, ancak yaşına en yakın görünenlerle uyum sağlamayı seçti. Sonuç olarak, Yeon Seo şimdi kendini hayatın en zor zorluklarından biriyle karşı karşıya buluyor: liseden mezun olmak.Daha vampir dürtülerine karşı koyan Yeon Seo, okula uyum sağlamak için elinden geleni yapıyor; çoğunlukla oldukça kolay olan bir görev. Ancak sınıf arkadaşı Song Meo Roo'nun tatlı kanı hem vampirlerin hem de kurt adamların dikkatini çektiğinde işler biraz daha karmaşık bir hal alır. Meo Roo'nun kanının siren çağrısını çaresizce görmezden gelmeye çalışan Yeon Seo, sınıf arkadaşını onu avlayanlardan korumayı üstlenir.Yeon Seo ve Meo Roo canlarını kurtarmak için koşarken damarlarındaki kan ona seslenir. Aile görevi ile kendi kalbinin arzuları arasında kalan Yeon Seo'nun içindeki bir savaş öfkelenir. İnsanlığını kucaklayabilecek ve bu çocuğun tatlı kanının cazibesine direnebilecek mi yoksa sonunda vampir tarafı galip gelecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.297
 • 0
Miss Crow with Mr. Lizard 2021 (Çin)
İncele
Miss Crow with Mr. Lizard 2021 (Çin)
Gu Chuan, ani bir trafik kazası nedeniyle hayatı alt üst olana kadar tüm hayatı önünde olan tutku dolu, enerjik bir genç adamdır. Kalbinde yaşamı tehdit eden yaralar var ve cerrahlar ona acil bir kalp nakli yaparak onu kurtarabiliyor.Ancak iyileştiğinde, çoğu egzersiz biçimini gerçekleştirmesine artık izin verilmediğini keşfeder. Daha da kötüsü, doktorlar onu güçlü duygular yaşamanın hayatını erken bitirebileceği konusunda uyarıyor. Normal hayata geri dönmeye çalışır, ancak yaşam tarzında yapması gereken değişiklikler, varoluşunun tüm heyecanını giderir. Kalp atış hızını yükseltebilecek her şeyden dikkatli bir şekilde kaçınır - bunu yapmak onu eski halinin gölgesine dönüştürse bile. Ancak Jiang Xiao Yu adlı bir kadın, kendisinin ve arkadaşının kurduğu şirkette işe geldiğinde işler başka bir hal alır. Jiang Xiao Yu’nun kendi hikayesi de üzüntüyle doludur: Küçük yaşta öksüz kalmıştı. Ne olursa olsun, gerçek bir pozitiflik fontudur.Yavaş yavaş, bu pozitiflik Gu Chuan'ı aşındırmaya başlar - ancak bu bağ, durumuna rağmen romantik bir hal alabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.519
 • 0
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
İncele
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
Şeytan çıkarma yeteneklerini annesinden miras alan Ji Ah, perili evler satma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Daebak Realty'nin sahibidir. Ji Ah mükemmel görünüyor ve aynı zamanda harika, ancak ateşli öfkesi yumruklarının sözlerinden önce uçmasına neden oluyor. Bir gün Ji Ah, şeytan çıkarma sahtekarlığında uzmanlaşmış In Beom adında bir dolandırıcıyla karşılaşır. Daebak Realty'nin faaliyet gösterdiği gece geç saatte In Beom, bir teklifte bulunmak için Ji Ah'ı ziyaret eder. İntikam peşinde koşan ruhlar ve kalan hayaletler tarafından perili olan evleri satmak için özel olarak bir araya gelmelerini öneriyor. İkisi iyi anlaşabilir ve ev fiyatları, hayaletler ve üzücü hikayeleriyle başa çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 674
 • 6
The Storm of the World/No Boundary 2021 (Çin)
İncele
The Storm of the World/No Boundary 2021 (Çin)
Dürüst bir tanrıçayı ve soğuk dış görünüşü olan bir polis memuru, suçu çözmek ve yol boyunca aşkı bulmak için el ele veren bir hikaye.Song Hanedanlığı döneminde Kaifeng'i yöneten Bao Long Tu, yeni 'Bao Qing Tian' olarak tanındı. Duan Mu Cui, ölümlü diyara iner ve insanlara zarar vermek isteyen şeytani güçleri yenmek amacıyla kendi mezhebini kurar. 4. kademe imparatorluk muhafızı Zhan Zhao, Duan Mu Cui'ye yardım etme emri alır ve böylece boksör dünyasında hayaletlere karşı yolculuklarına başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.137
 • 0
Scripting Your Destiny 2021 (Kore)
İncele
Scripting Your Destiny 2021 (Kore)
Shin Ho Yoon, insan kaderini belirlemekten sorumlu güçlü bir tanrıdır. Göksel dünyadaki görevi, ölümlülerin kaderini yazmaktır. Ancak romantik bir kader yazmakla suçlandığında, senaryo yazarı Go Chae Kyung'un yazacağı gelecekteki bir senaryo için notlarda okuduğu fikirleri çalmaya karar verir. İkincisi, tuhaf ve aşırı dramatik dramaları işaretleyen bir drama dizisi yazarıdır. Shin Ho Yoon concocts hikayesi, Go Chae Kyung'u mükemmele yakın bir bireyle eşleştirmeyi içeriyor - iyi kalpli ve her zaman şanslı bir televizyon yapımcısı olan Jung Ba Reum. Ölümlü kılığına sahip Shin Ho Yoon, Go Chae Kyung'un ev sahibi ve bu pozisyondan onu Jung Ba Reum ile bir araya getirmeye yardım etmeyi planlıyor. Ama yavaş yavaş, ona karşı hisler geliştirdiğini fark ediyor - bu, kendi özenle hazırlanmış planlarını raydan çıkarmakla tehdit eden bir gerçek ...
 • IMDb 5.0
 • 1.941
 • 0
Joseon Exorcist 2021 (Kore)
İncele
Joseon Exorcist 2021 (Kore)
Prens Lee Bang Won, Joseon’un kuzey bölgesinde devriye gezdiğinde, insanlara hükmetmeye meyilli kötü bir ruhla yüzleşti ve onu mühürledi.Şimdi tahta çıkan Lee Bang Won, Kral Taejong unvanını seçti. Soğukkanlı kalabilen güçlü bir hükümdar. Babasının Joseon hanedanlığını kurmasına yardım ettiği için gurur duyuyor, ancak kuruluş sırasındaki can kaybından dolayı suçluluk duyuyor. Çok uzun zaman önce mühürlediği kötü ruh şimdi Joseon topraklarında kendini göstererek kralı bir kez daha düşmanıyla savaşmaya zorluyor.Kral Taejong'un iki farklı oğlu vardır: Veliaht Prens, Yangnyeong ve İkinci Prens, Chungnyeong. Şimdiye kadar Prens Chungnyeong’un hayata olan tek ilgisi akademisyenlerin peşinde koşmak oldu. Kötü ruh sayesinde aniden bir krizle karşı karşıya kaldığında, insanları korumak için şimdi varlığa karşı savaşmak zorundadır.Veliaht Prens Yangnyeong bir güven havası yayıyor, ama aslında, babası Kral Taejong tarafından tanınmak konusunda sürekli endişeli. Yaptığı işler ne olursa olsun, babasının ondan beklentilerini hiçbir zaman karşılamıyor gibi görünüyor. Yine de, Kral Taejong, Veliaht Prens Yangnyeong'un tahta geçmesini şiddetle arzulamaktadır. Açgözlülük ve güce ihtiyaç duyan Veliaht Prens Yangnyeong, kötü ruhla bir sözleşme yapmayı seçer.
 • IMDb 5.0
 • 1.376
 • 0
Rattan 2021 (Çin)
İncele
Rattan 2021 (Çin)
Yıllar önce, yarı iblis Si Teng, dindar bir Taocu keşiş tarafından avlandı. Şanghay'ı kovalayan Si Teng, hayatı için kaçtı ama acımasız keşişten kaçmanın imkansız olduğu ortaya çıktı. Zalimce bir dindarlık eyleminde, keşiş Si Teng'i öldürdü ve kalıntılarını büyük bir uçurumun dibine gömdü. Kader müdahale etmeyi seçmemiş olsaydı, sonsuza kadar orada kalacaktı. Qin Fang adındaki genç bir tasarımcının istemeden hareketleriyle dirilen Si Teng, kendisini tuhaf ve yeni bir dünyada bulur. Kafasındaki parçalanmış anılarla kafası karışan Si Teng, Qin Fang'in anılarını geri kazanmasında ısrar ederken, aynı zamanda bu modern çağdaki hayatı anlamasına yardımcı olur. Sert başlangıcına rağmen Qin Fang, sonunda Si Teng'in taleplerini kabul eder. Yanında Qin Fang olan Si Teng, yaşamanın ve sevmenin ne demek olduğunu öğrenir, ancak geçmişinin parçalanmış anıları ona eziyet etmeye devam eder. Geçmişinin gizemlerini anlamaya kararlı olan Si Teng ve Qin Fang, cevapları aramaya devam eder ve görevleri onları daha da yakınlaştırır. Ama geçmişin iblisi ölmeyi reddettiğinde mutlulukları ne kadar sürer?
 • IMDb 5.0
 • 2.633
 • 14
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x