DMCA.com Protection Status
Gerilim Dizi
Mine 2021 (Kore)
İncele
Mine 2021 (Kore)
"Benim", gerçek benliklerini bulmak için dünyanın önyargılarının üstesinden gelen güçlü ve hırslı kadınları konu alıyor.Seo Hee Soo eski bir üst düzey oyuncuydu, ancak Hyo Won Group'un ikinci oğluyla evlenmek için kariyerinden vazgeçti. O ailenin gelini olarak uyum sağlamak için elinden geleni yapıyor. Gerçek benliğini kaybetmemek için her zaman güvenle hareket eder.Jung Seo Hyun ise aynı chaebol ailesinin ilk oğluyla evli. Aynı zamanda bir chaebol ailesinin kızı ve zarif, zeki ve aynı zamanda çok mantıklı.
 • IMDb 5.0
 • 597
 • 1
Dark Hole 2021 (Kore)
İncele
Dark Hole 2021 (Kore)
nsanlar bir çukurdan gizemli karanlık duman solurken yaratılan mutantlara karşı hayatları için savaşmak zorunda kalan bir grup kurtulan hakkında.Lee Hwa Sun, Seul bölgesel soruşturma biriminde bir polis dedektifidir. Lee Hwa Sun, kocasının katilinden "Mujishi" ye gelmesini söyleyen bir telefon aldığında hayatı alt üst olur. Ancak Mujishi'deki insanlar, gizemli bir karanlık dumanı soluduktan sonra canavarlara dönüştüler. Lee Hwa Sun sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda kocasının katilini yakalamak için korkusuyla da savaşmalıdır.Yoo Tae Han, Mujishi'nin yerlisi ve enkaz arabası sürücüsü. Kaygısız bir kişiliği var ve şakalaşmayı seviyor, ancak güçlü bir adalet duygusu var. Bir yanlış anlaşılmanın yol açtığı skandal nedeniyle polis memurluğunu bıraktı, ancak polis günlerinden gurur duyuyor. Mujishi'nin kaosunda Lee Hwa Sun ile tanıştığı zaman, hayatını başkalarını tehlikeden kurtarmaya adar.
 • IMDb 5.0
 • 592
 • 0
Watashitachi wa Douka Shiteiru 2020 (Japon)
İncele
Watashitachi wa Douka Shiteiru 2020 (Japon)
Hanaoka Nao'nun annesi Yuriko, bekar bir ebeveyn ve uzun süredir geleneksel bir Japon şekerleme dükkanı olan Kogetsuan'da yaşayan bir şekerlemeci. Nao, Kogetsuan'ın sahibinin 6 yaşındaki oğlu Takatsuki Tsubaki ile bu şekilde tanışır ve birbirlerinin ilk aşkları olurlar. Ancak, Tsubaki’nin babası biri tarafından bıçaklanarak öldürülür. Nao'nun annesi, Tsubaki'nin ifadesine dayanarak şüpheli olarak tutuklanır. Nao, annesi sorgu altındayken vefat ederken dışarı atılır. Şimdi bir cinayet zanlısının kızı ve kurbanın oğlu Nao ve Tsubaki birbirlerine karşı kötü duygularla ayrılırlar. 15 yıldan fazla bir süre sonra Nao ve Tsubaki, Japon şekerleme üzerine bir yarışmada yeniden bir araya gelir. Tsubaki, Nao'nun kreasyonlarına ilgi duyar ve ondan, çocukluk arkadaşı olduğunu fark etmeden ilk buluşmalarında onunla evlenmesini ister. Nao, gerçek kimliğini gizler ve annesinin masumiyetini kanıtlamak için Tsubaki ile evlenerek Kogetsuan'a girmeye karar verir. Her türlü olumsuz koşulun beklediğini çok az biliyor. Acımasız kader tarafından spor yapılmasına rağmen, Nao ve Tsubaki birbirlerine çekilir. 15 yıl önceki davanın gerçeği nedir?
 • IMDb 5.0
 • 906
 • 2
Undercover 2021 (Kore)
İncele
Undercover 2021 (Kore)
Han Jung Hyun, olağanüstü çabukluğu ve cesareti ile tanınan Ulusal Güvenlik Planlama Ajansı'nda bir ajandır. Çok gizli bir görev sırasında Choi Yeon Soo'ya aşık olduğunda ve sonunda onunla evlendiğinde gizli bir kimlikle yaşıyor. Jung Hyun sıradan bir koca ve baba olarak yaşıyor, karısı ve iki çocuğu için mutlu bir aptal. Ancak, karısı yüksek rütbeli bir hükümet görevine aday gösterilince geçmişinin sırları kontrol edilemeyen bir kasırgaya yakalanır. Bu, en değerli önceliği olan sıkıca örülmüş ailesini çözebilir.Choi Yeon Soo, adalet ve hakikat için yaşamış, okul boyunca mükemmel olmasına ve baro sınavını sadece 20 yaşında geçmesine rağmen zayıf ve haksız muamele görenleri temsil eden bir insan hakları avukatıdır. Kıdemli Memur Yolsuzluk Soruşturmaları Birimi'nin ilk başkanı olarak aday gösterildi. Yeni pozisyonunun, kayıtsız şartsız inandığı ve güvendiği tek kişi olan kocasının gizli geçmişiyle ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşmeye zorlayacağını çok az biliyor. Yeon Soo'nun kar için ülkeye hakim olan ve ülkeyi sarsan dev güçlerden adalet peşinde koşması gibi Jung Hyun'un da ailesini korumaya çaresiz kalmasıyla şiddetli bir savaş başlar.
 • IMDb 5.0
 • 872
 • 0
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
İncele
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
Şeytan çıkarma yeteneklerini annesinden miras alan Ji Ah, perili evler satma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Daebak Realty'nin sahibidir. Ji Ah mükemmel görünüyor ve aynı zamanda harika, ancak ateşli öfkesi yumruklarının sözlerinden önce uçmasına neden oluyor. Bir gün Ji Ah, şeytan çıkarma sahtekarlığında uzmanlaşmış In Beom adında bir dolandırıcıyla karşılaşır. Daebak Realty'nin faaliyet gösterdiği gece geç saatte In Beom, bir teklifte bulunmak için Ji Ah'ı ziyaret eder. İntikam peşinde koşan ruhlar ve kalan hayaletler tarafından perili olan evleri satmak için özel olarak bir araya gelmelerini öneriyor. İkisi iyi anlaşabilir ve ev fiyatları, hayaletler ve üzücü hikayeleriyle başa çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 674
 • 6
Taxi Driver 2021 (Kore)
İncele
Taxi Driver 2021 (Kore)
Do Gi, Özel Kuvvetlerde bir subay olarak herkesten daha dürüst yaşadı. Yine de bir seri katil annesini öldürdüğünde günlerini ıstırap içinde geçirir. Haksızlığa uğradığını ve kırıldığını hisseden Do Gi, şirketi Rainbow Taxi için çalışmak üzere Do Gi'yi işe alan Jang Sung Chul ile tanışır. Sıradan bir taksi hizmetinden çok uzak olan Rainbow Taxi, kanunun korumadığı kurbanların intikamını alan gizli bir organizasyondur. Burada Do Gi, tatmin edici bir intikam veren yıldız bir sürücü olur. Ha Na ise Rainbow Taxi'yi soruşturan bir savcıdır. Kanunsuz davranışlarına öfkeleniyor, ancak aynı zamanda, kanunun çözemediği davaları çözdüklerini görünce kafası karışıyor. İntikamın gerçek adaleti içerdiğine inananlar ile kanun kaçaklarını kovalayanlar arasında Do Gi, adaletin gerçekten ne anlama geldiğini arar.
 • IMDb 5.0
 • 656
 • 0
The Storm of the World/No Boundary 2021 (Çin)
İncele
The Storm of the World/No Boundary 2021 (Çin)
Dürüst bir tanrıçayı ve soğuk dış görünüşü olan bir polis memuru, suçu çözmek ve yol boyunca aşkı bulmak için el ele veren bir hikaye.Song Hanedanlığı döneminde Kaifeng'i yöneten Bao Long Tu, yeni 'Bao Qing Tian' olarak tanındı. Duan Mu Cui, ölümlü diyara iner ve insanlara zarar vermek isteyen şeytani güçleri yenmek amacıyla kendi mezhebini kurar. 4. kademe imparatorluk muhafızı Zhan Zhao, Duan Mu Cui'ye yardım etme emri alır ve böylece boksör dünyasında hayaletlere karşı yolculuklarına başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.137
 • 0
Breath of Destiny 2021 (Çin)
İncele
Breath of Destiny 2021 (Çin)
Bilinmeyenlerle dolu izole bir adada, Çinli doktorlardan oluşan bir ekip, aşırı ortamlarda denizaşırı tıbbi yardım sağlıyor.Çinli bir sağlık ekibi, hayat kurtarmak için Güney Pasifik Okyanusu'ndaki bir adaya gelir. Ne yazık ki, indiklerinde doğal bir felakete maruz kalıyorlar ve kendilerini zamana karşı yarışta buluyorlar. Ancak, kurtarma çabalarının henüz ortaya çıkarılmamış büyük bir komplo tarafından engelleneceğini asla beklemediler.
 • IMDb 5.0
 • 1.970
 • 12
Killer And Healer 2021 (Çin)
İncele
Killer And Healer 2021 (Çin)
Biri öldürürken diğeri iyileştiren zıt kutuplu iki adamı takip eden bir hikaye. Biri şiddetli bir polis, diğeri ise şefkatli bir doktor. Birlikte zor zamanlarda birbirlerini destekler ve kurtarırlar.Jiang Yue Lou, Jingcheng Karakoluna başkanlık eder ve ne iyi ne de kötü görünür. Yine de kaçakçılar onun düşüncesi karşısında titriyorlar.Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Yue Lou, Yue Lou'nun bipolar bozukluktan muzdarip olduğunu öğrenen Yu Zhi ile karşılaşır. Başlangıçta tedaviye isteksiz olmasına rağmen, Yue Lou sonunda Yu Zhi'ye açılır. Farklı değerlerine rağmen yavaş yavaş yakın arkadaş olurlar. Bu arada, savaş ağası Zhan Jun Bai, iş adamı Zhao Jing Ming ve haydut gangster Zhou Huo, Yue Lou'yu öldürmeye çalışırken bile sorun çıkarmaya devam ediyor. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar yüzeye çıkmaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.833
 • 4
The Seer 2019 (Tayland)
İncele
The Seer 2019 (Tayland)
Bir kız çok tuhaf bir şekilde öldürülmüş ve gömülmüş halde bulunur. Bu, uğurlu zamanlama ve falcılık konusunda uzmanlaşmış genç bir astrolog olan Maha Krating'i uyarır. Kadim ayinin, şehri devralmak isteyen birinin yararına olacak şekilde şehrin kaderini değiştirmek için yapıldığını fark eder. Bunu kim yaparsa, aynı doğum tarihi, ayı ve yılı olan Toprak, Su, Hava ve Ateş unsurlarını temsil eden dört kadını feda etmek zorunda. Maha Krating, bir sonraki cinayetin gerçekleşmesini önlemek için tüm bilgisini kullanır, ancak tek bir kadın kalana kadar her zaman katilin bir adım gerisinde kalır. Aynı hatayı bir daha yapamaz çünkü bu, sevdiği kadının, Run'ın hayatı anlamına gelir.
 • IMDb 5.0
 • 1.349
 • 3
Revolutionary Sisters 2021 (Kore)
İncele
Revolutionary Sisters 2021 (Kore)
Boşanma davası açılırken bir anne öldürülür. Tüm yakın aile üyeleri potansiyel şüpheliler.Lee Cheol Soo, üç kız çocuğu babasıdır. Lee Cheol Soo, kurallar ve ilkeler söz konusu olduğunda katıdır. Yetişkin kızlarıyla anlaşamıyor.Lee Kwang Nam en büyük kızdır. Kendisiyle gurur duyuyor ve aynı zamanda bencil. Annesinden kayıtsız şartsız sevgi almış, bu da babasından hoşlanmamasına yol açmıştır. Babası, annesine çok acı çektirdi.Lee Kwang Shik, en büyük ikinci kızdır. Kamu görevlisi olarak çalışıyor. Lee Kwang Shik akıllı ve ilkelidir. Ailesinden çok fazla sevgi görmedi, ancak diğer insanlara karşı saygılı.Lee Kwang Tae en küçük kızdır. Dövüş sanatlarında iyidir. Lee Kwang Tae hiçbir zaman tam zamanlı bir işte çalışmadı ve yarı zamanlı işlerde çalışarak kendini destekledi. Evlilikle ilgilenmiyor.Bu arada Han Ye Seul küçüklüğünden beri rock şarkıcısı olmayı hayal ediyor. Okulu bıraktı ve hayalinin peşinden gitmek için Seul'e geldi.
 • IMDb 5.0
 • 891
 • 0
Light on Series: The Bad Kids 2020 (Çin)
İncele
Light on Series: The Bad Kids 2020 (Çin)
Bir sahil kasabasından istemeden bir cinayet sahnesini çeken üç çocuğu takip eden bir hikaye. Çocuklar şüpheliyle ilgilenmeye başladıkça, göründüğünden çok daha karmaşık bir dava açar ve birkaç aileyi öngörülemeyen bir sonuca hapseder.
 • IMDb 5.0
 • 589
 • 2
Mouse 2021 (Kore)
İncele
Mouse 2021 (Kore)
Anahtar soruyu soran şüpheli bir hikaye, "Ya psikopatları önceden tespit edebilseydik?" Çılgın bir seri katilin acımasız cinayetleri tüm ulusu korkuya boğdu ve kaos hüküm sürdü. Adalet arayan çaylak polis memuru Jung Ba Reum, katille karşı karşıya gelir. Psikopatla yaşadığı tehlikeli karşılaşmadan sağ kurtulurken, Jung Ba Reum gözlerinin önünde hayatının tamamen değiştiğini fark eder.
 • IMDb 5.0
 • 824
 • 0
My Beluga Boyfriend 2019 (Çin)
İncele
My Beluga Boyfriend 2019 (Çin)
Tesadüfen karşılaşan iki kişi geçmişin komplolarını ortaya çıkarır. Sevgi ile doğru olanı yapmak arasında nasıl seçim yapacaklar?Meng Yao ve Sheng Wei Yin birbirlerini tanıdıkça, beş yıl öncesinden dünyayı sarsan bir komployu çözmeye başlarlar. Gizemli bir şekilde kaybolan eski bir erkek arkadaş ve entelektüel olarak üstün yeşil gözlü bir beyaz balina içerir. Yavaş yavaş birbirine aşık olan çift, kendilerini planların merkezinde bulur.
 • IMDb 5.0
 • 1.863
 • 4
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x