DMCA.com Protection Status
Güney Kore
Doom at Your Service 2021 (Kore)
İncele
Doom at Your Service 2021 (Kore)
Tak Dong Kyung, ailesi öldüğünden beri çok çalışıyor. 6 yıl boyunca bir web romanı editörü olarak çalıştıktan sonra hayatı daha istikrarlı görünüyordu, ancak daha sonra beyin kanseri teşhisi kondu. Şanssız hayatını suçluyor ve her şeyin ortadan kaybolmasını lanetlemek istiyor, ki bu da istemeden insanlar ve tanrılar arasında bir haberci olan Myeol Mang'ı ortaya çıkmaya çağırıyor. Onun dileklerini yerine getirebileceğini söylüyor. Son umudu olarak, istediği gibi yaşamak için Myeol Mang ile yüz günlüğüne bir sözleşme yapar ve her şeyi riske atar.
 • IMDb 5.0
 • 882
 • 0
Mine 2021 (Kore)
İncele
Mine 2021 (Kore)
"Benim", gerçek benliklerini bulmak için dünyanın önyargılarının üstesinden gelen güçlü ve hırslı kadınları konu alıyor.Seo Hee Soo eski bir üst düzey oyuncuydu, ancak Hyo Won Group'un ikinci oğluyla evlenmek için kariyerinden vazgeçti. O ailenin gelini olarak uyum sağlamak için elinden geleni yapıyor. Gerçek benliğini kaybetmemek için her zaman güvenle hareket eder.Jung Seo Hyun ise aynı chaebol ailesinin ilk oğluyla evli. Aynı zamanda bir chaebol ailesinin kızı ve zarif, zeki ve aynı zamanda çok mantıklı.
 • IMDb 5.0
 • 597
 • 1
Imitation 2021 (Kore)
İncele
Imitation 2021 (Kore)
Lee Ma Ha, K-pop kız grubu Tea Party'nin bir üyesidir. Grubun popüler olmamasına rağmen, Ma Ha, popüler solo şarkıcı La Ri Ma ile fiziksel benzerliği nedeniyle medyanın ilgisini çekti. İdollerin spor etkinliklerine katıldığı bir reality TV programı sırasında Ma Ha, ünlü çocuk grubu Shax'ın bir üyesi olan Hyuk'u yanlışlıkla yaraladı. Shax'ın bir başka üyesi Kwon Ryok, hem olayın hem de Ri Ma'yı taklit ederek popülerlik kazanma girişimlerinin bir sonucu olarak Ma Ha'ya karşı bir hoşnutsuzluk geliştirir. Bununla birlikte, ikisi televizyon programlarında ve birlikte bir dramada rol aldıklarında yolları kesişmek zorunda kalıyor. Bu arada, Ma Ha'nın çocukluk arkadaşı ve Sparkling grubundan idol arkadaşı Lee Yu Jin, Ma Ha'ya karşı hisler besler ve onu Ryok'un ona karşı olumsuz niyetleri olduğuna inandığı şeyden korumaya çalışır.
 • IMDb 5.0
 • 1.184
 • 0
Youth of May 2021 (Kore)
İncele
Youth of May 2021 (Kore)
Hee Tae, Seul Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne en yüksek notlarla girdiğinde Gwangju'nun gururu olur. Demokrasi yanlısı bir aktivist olan en iyi arkadaşı Kyung Soo, hükümetten kaçan öğrenciler için yasadışı bir klinik açtıklarında ısrar ediyor. Bir gün protesto sırasında bir fabrika işçisi yaralandı. Hee Tae, kendisini ve fabrika işçisini gizlice memleketine nakletmenin masrafları karşılığında, babası tarafından ayarlanan potansiyel bir evlilik partneri ile bir toplantıya gitmelidir. Bu toplantıda Hee Tae, hayatın zorluklarına göğüs geren hemşire Myung Hee ile tanışır. Bu toplantıya arkadaşı Soo Ryeon'un yerine gitmeyi kabul ediyor, çünkü Almanya'da okumak için uçak bileti bulması gerekiyor. Ancak Myung Hee ve Hee Tae birbirlerine aşık olurlar. 1980 yılının Mayıs ayında, Gwangju'da yankılanan hararetli tutku ve demokrasi çığlıkları arasında, Hee Tae ve Myung Hee kendilerini bir kaderin cilvesi içinde bulurlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.297
 • 2
Bossam: Steal the Fate 2021 (Kore)
İncele
Bossam: Steal the Fate 2021 (Kore)
“Bossam - Stealing Fate” yanlışlıkla bir prensesi kaçıran bir kişinin hikayesini anlatacak. Ba Woo, yeniden evlenme ümidi olmayan dullarla yeni kocalar arasında bağlantı kurma pratiğine girişir. Genç yaşta birisi tarafından komplo için suçlandı; hayatıyla kaçabilse de kimliğini saklamak ve o zamandan beri yoksulluk içinde yaşamak zorunda kaldı.Dizi Kral Gwang Hae döneminde geçecek ve Ba Woo ve prenses Soo Kyung etrafında dönecek. Kadınların ve yoksulların yaşadığı zulme dokunan bir hayat ve aşk hikayesi olacak.
 • IMDb 5.0
 • 1.120
 • 2
Dark Hole 2021 (Kore)
İncele
Dark Hole 2021 (Kore)
nsanlar bir çukurdan gizemli karanlık duman solurken yaratılan mutantlara karşı hayatları için savaşmak zorunda kalan bir grup kurtulan hakkında.Lee Hwa Sun, Seul bölgesel soruşturma biriminde bir polis dedektifidir. Lee Hwa Sun, kocasının katilinden "Mujishi" ye gelmesini söyleyen bir telefon aldığında hayatı alt üst olur. Ancak Mujishi'deki insanlar, gizemli bir karanlık dumanı soluduktan sonra canavarlara dönüştüler. Lee Hwa Sun sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda kocasının katilini yakalamak için korkusuyla da savaşmalıdır.Yoo Tae Han, Mujishi'nin yerlisi ve enkaz arabası sürücüsü. Kaygısız bir kişiliği var ve şakalaşmayı seviyor, ancak güçlü bir adalet duygusu var. Bir yanlış anlaşılmanın yol açtığı skandal nedeniyle polis memurluğunu bıraktı, ancak polis günlerinden gurur duyuyor. Mujishi'nin kaosunda Lee Hwa Sun ile tanıştığı zaman, hayatını başkalarını tehlikeden kurtarmaya adar.
 • IMDb 5.0
 • 591
 • 0
Undercover 2021 (Kore)
İncele
Undercover 2021 (Kore)
Han Jung Hyun, olağanüstü çabukluğu ve cesareti ile tanınan Ulusal Güvenlik Planlama Ajansı'nda bir ajandır. Çok gizli bir görev sırasında Choi Yeon Soo'ya aşık olduğunda ve sonunda onunla evlendiğinde gizli bir kimlikle yaşıyor. Jung Hyun sıradan bir koca ve baba olarak yaşıyor, karısı ve iki çocuğu için mutlu bir aptal. Ancak, karısı yüksek rütbeli bir hükümet görevine aday gösterilince geçmişinin sırları kontrol edilemeyen bir kasırgaya yakalanır. Bu, en değerli önceliği olan sıkıca örülmüş ailesini çözebilir.Choi Yeon Soo, adalet ve hakikat için yaşamış, okul boyunca mükemmel olmasına ve baro sınavını sadece 20 yaşında geçmesine rağmen zayıf ve haksız muamele görenleri temsil eden bir insan hakları avukatıdır. Kıdemli Memur Yolsuzluk Soruşturmaları Birimi'nin ilk başkanı olarak aday gösterildi. Yeni pozisyonunun, kayıtsız şartsız inandığı ve güvendiği tek kişi olan kocasının gizli geçmişiyle ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşmeye zorlayacağını çok az biliyor. Yeon Soo'nun kar için ülkeye hakim olan ve ülkeyi sarsan dev güçlerden adalet peşinde koşması gibi Jung Hyun'un da ailesini korumaya çaresiz kalmasıyla şiddetli bir savaş başlar.
 • IMDb 5.0
 • 872
 • 0
Amor Fati 2021 (Kore)
İncele
Amor Fati 2021 (Kore)
Umutsuzluk anında yeniden ayağa kalkan insanların hayatlarının sıfırlanmasıyla ilgili iyileştirici bir drama. Kanserle savaşan bekar bir kadın ve beş parasız bekar bir baba tanışır ve her iki tarafın birbirlerinin yaralarını iyileştirmesi için iyileştirici bir romantizm tasvir eder.
 • IMDb 5.0
 • 1.374
 • 3
Nobleman Ryu’s Wedding 2021 (Kore)
İncele
Nobleman Ryu’s Wedding 2021 (Kore)
Joseon Hanedanlığı döneminde sıcak bir bahar gününde Ryu Ho Seon ve güzel gelini Hwa Jin'in düğünü yapılır. Ama düğün geceleri geldiğinde, Ho Seon sevgilisinden şüphelenmeye başlar. Ve iyi bir sebebi var, çünkü gelini bir erkektir!Ve şimdi Ho Seon kendini, gelinin kardeşi Choi Ki Wan ile yüz yüze buluyor ve Hwa Jin'in siyasi evliliklerden nefretinin onu tören başlamadan ortadan kaybolmasına neden olduğunu açıklıyor.Söylemeye gerek yok, Ho Seon hızla evliliği iptal etmeye çalışır, ancak hasta annesi böyle bir harekete karşı çıkar. İkili artık birliklerini sürdürmeli, tek bir ruha asla açıklanamayacak bir birliktelik!Kim Tae Hyeong, arkadaşı Ho Seon'u tebrik etmeye geldiğinde, Ki Wan'a aşık olur ve hemen onu mahkemeye vermeye başlar. Şimdi hem Ki Wan hem de Ho Seon kendilerini zor bir durumda buluyor.Hasta annesinin isteklerini yerine getirmekle Ki Wan için bitmeyen aşk mektupları arasında kalan Ho Seon, kaybedilecek çok az zaman olduğunun çok fazla farkındadır. Hwa Jin, meseleleri daha da karmaşık hale getirmek için bu sırada hazırlıksız bir şekilde geri dönmeyi seçer.Herkesin kalbindeki acıyı yatıştırmanın tek yolu, herkesi hak ettiği yere geri döndürmektir. Ama bunu söylemek yapmaktan daha mı kolay?
 • IMDb 5.0
 • 1.576
 • 0
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
İncele
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
Şeytan çıkarma yeteneklerini annesinden miras alan Ji Ah, perili evler satma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Daebak Realty'nin sahibidir. Ji Ah mükemmel görünüyor ve aynı zamanda harika, ancak ateşli öfkesi yumruklarının sözlerinden önce uçmasına neden oluyor. Bir gün Ji Ah, şeytan çıkarma sahtekarlığında uzmanlaşmış In Beom adında bir dolandırıcıyla karşılaşır. Daebak Realty'nin faaliyet gösterdiği gece geç saatte In Beom, bir teklifte bulunmak için Ji Ah'ı ziyaret eder. İntikam peşinde koşan ruhlar ve kalan hayaletler tarafından perili olan evleri satmak için özel olarak bir araya gelmelerini öneriyor. İkisi iyi anlaşabilir ve ev fiyatları, hayaletler ve üzücü hikayeleriyle başa çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 674
 • 6
Taxi Driver 2021 (Kore)
İncele
Taxi Driver 2021 (Kore)
Do Gi, Özel Kuvvetlerde bir subay olarak herkesten daha dürüst yaşadı. Yine de bir seri katil annesini öldürdüğünde günlerini ıstırap içinde geçirir. Haksızlığa uğradığını ve kırıldığını hisseden Do Gi, şirketi Rainbow Taxi için çalışmak üzere Do Gi'yi işe alan Jang Sung Chul ile tanışır. Sıradan bir taksi hizmetinden çok uzak olan Rainbow Taxi, kanunun korumadığı kurbanların intikamını alan gizli bir organizasyondur. Burada Do Gi, tatmin edici bir intikam veren yıldız bir sürücü olur. Ha Na ise Rainbow Taxi'yi soruşturan bir savcıdır. Kanunsuz davranışlarına öfkeleniyor, ancak aynı zamanda, kanunun çözemediği davaları çözdüklerini görünce kafası karışıyor. İntikamın gerçek adaleti içerdiğine inananlar ile kanun kaçaklarını kovalayanlar arasında Do Gi, adaletin gerçekten ne anlama geldiğini arar.
 • IMDb 5.0
 • 656
 • 0
Be My Dream Family 2021 (Kore)
İncele
Be My Dream Family 2021 (Kore)
Farklı kültürlerden iki ailenin ebeveynlerinin alacakaranlığında buluşup tek bir aile haline gelmesinin hikayesi.
 • IMDb 5.0
 • 479
 • 0
Summer Guys 2021 (Kore)
İncele
Summer Guys 2021 (Kore)
Sahildeki eski bir kokteyl barını canlandırmayı amaçlayan, farklı kişiliklere sahip dört genç erkek ve kadın hakkında ateşli bir gençlik draması.
 • IMDb 5.0
 • 842
 • 0
Scripting Your Destiny 2021 (Kore)
İncele
Scripting Your Destiny 2021 (Kore)
Shin Ho Yoon, insan kaderini belirlemekten sorumlu güçlü bir tanrıdır. Göksel dünyadaki görevi, ölümlülerin kaderini yazmaktır. Ancak romantik bir kader yazmakla suçlandığında, senaryo yazarı Go Chae Kyung'un yazacağı gelecekteki bir senaryo için notlarda okuduğu fikirleri çalmaya karar verir. İkincisi, tuhaf ve aşırı dramatik dramaları işaretleyen bir drama dizisi yazarıdır. Shin Ho Yoon concocts hikayesi, Go Chae Kyung'u mükemmele yakın bir bireyle eşleştirmeyi içeriyor - iyi kalpli ve her zaman şanslı bir televizyon yapımcısı olan Jung Ba Reum. Ölümlü kılığına sahip Shin Ho Yoon, Go Chae Kyung'un ev sahibi ve bu pozisyondan onu Jung Ba Reum ile bir araya getirmeye yardım etmeyi planlıyor. Ama yavaş yavaş, ona karşı hisler geliştirdiğini fark ediyor - bu, kendi özenle hazırlanmış planlarını raydan çıkarmakla tehdit eden bir gerçek ...
 • IMDb 5.0
 • 1.941
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x