İş Dizi
Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)
İncele
Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)
Ülkenin en önde gelen şeflerinden biri tarafından eğitilen Busaba, hayatını Tayland mutfağı çalışmalarına adadı. Yetenekli bir şef, en iyinin en iyilerinden biri olma becerisine sahip. Ama hayatındaki hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmiyor. Otuz beş yaşında, başarılı bir kariyere ve dünyanın en mükemmel ilişkisine sahip olmayı umuyordu. Bunun yerine, kendini aniden işsiz bulur ve kısa süre sonra erkek arkadaşını onu aldatırken yakalar!Umuttan vazgeçmenin eşiğindeki Busaba, başarılı iş girişimleriyle tanınan tanınmış bir ailenin oğlu Saran ile yolları kesişir. Aile şirketini devralacak konumda olmasına rağmen Saran, şehrin en popüler restoranlarından birini açarak hayattaki yolunu kendi çizmeyi seçti. Kaderin anlayacağı gibi, Saran şu anda bir aşçıya ihtiyaç duyuyor ve Busaba'nın becerileri tam da aradığı şey.Saran için çalışmayı kabul eden Busaba'nın hayatı tekrar bir araya geliyor gibi görünüyor ve daha mutlu olamazdı. Ancak yeni patronuna aşık olduğunu anlayınca işler biraz daha karmaşık bir hal alır. Bir şey ona duygularına karşılık verebileceğini söylüyor, ancak hayattaki her şey bu kadar korkunç bir şekilde ters gittiğinde umut etmeye cesaret ediyor mu?
 • IMDb 5.0
 • 960
 • 0
Best Get Going 2015 (Çin)
İncele
Best Get Going 2015 (Çin)
Being an adult can be daunting. A group of friends - Song Nuan, Zhou Ge Ge, Ruo Han and Ning Ba La - are classmates and roommates who are venturing out into the real world through internships prior to their graduation. Zhao Xiao Chuan, who works in IT, is in love with Ge Ge, but she’s more interested in his best friend, Zhang Sheng, the son of a wealthy family who is under tremendous pressure from his mother to acquire real-world work experience. But Zhang Sheng gets great joy out of pestering Song Nuan, who is not easily bullied. Through work and family challenges, can the friends help each other survive the pressures of the real world?
 • IMDb 5.0
 • 429
 • 0
Count Your Lucky Stars 2020 (Çin)
İncele
Count Your Lucky Stars 2020 (Çin)
Lu Xing Cheng, her şeyi bir anda kaybedene kadar dünyayı ayağa kaldırmaya alışıktı. Tong Xiao Bir gecede meşhur olana kadar sonsuza dek zırvalanırdın. CHIC editörü Lu Xing Cheng, kibirli bir kişiliğe ve keskin bir dile sahiptir. Moda dünyasında, efsanevi bir figür ve şanslı olduğu için ünlü. Tong Xiao Yaptığı her şeyde şanssız olan bilinmeyen bir tasarımcısınız. Bir kaza şanslarının değişmesine neden olur ve yaşamları sert bir dönüş alır. Tong Xiao olarak Lu Xing Cheng'i tanıyorsunuz, yavaş yavaş gizli geçmişini öğreniyor ve kibirli cephesine rağmen bir aile isteyen bir adamı keşfediyor. Tong Xiao İdolünün eski ihtişamına dönmesine yardım etmek istiyorsun, ama bencil eğilimleriyle başa çıkmak zor olabilir.
 • IMDb 5.0
 • 2.000
 • 6
Beautiful Reborn Flower 2020 (Çin)
İncele
Beautiful Reborn Flower 2020 (Çin)
Ressam Nan Sheng, babasının sevgilisinin oğlu Lin Heping'e aşık oldu. Bu sadist aşk sonunda Nan Sheng'in "intiharına" yol açtı. Yıllar sonra, zaten ünlü bir küratör olan Lin Heping, Barselona'da Qiao Man adlı bir kızla tanıştı. Qiao Man ve Nan Sheng sadece görünüşte değil, aynı zamanda gizemli bir bağlantıya sahiptir. Sonunda, Qiao Man ve Heping sevginin diğer tarafındaki çiçeklere dokunabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.444
 • 1
Nothing But Thirty 2020 (Çin)
İncele
Nothing But Thirty 2020 (Çin)
Şu dilden çevir: İngilizce1120/5000Farklı zorluklarla yüzleşirken ve meseleleri kendi ellerine almaya karar veren otuzlu yaşlarına ulaşan üç farklı kadın hakkında bir hikaye.Wang Man Ni, hem güzelliğe hem de beynine sahip olduğu için gurur duyan ve sahip olduğundan daha iyisini hak ettiğine inanan güçlü ruhlu bir kadındır. Bir erkeğe âşık olurken, hemen onunla evlenir, ancak daha sonra farklılıklarının ilişkilerini büyük ölçüde etkilediğini öğrenir.Gu Jia, kocasının bir asosyal programcıdan bir şirketin CEO'suna olan başarısının arkasında ev kadınıydı. Aynı zamanda tam zamanlı bir ev hanımının mükemmel görüntüsüydü. Başka bir kadın evliliğini tehdit ettiğinde geri dönmez ve kocasıyla olan ilişkisini kurtarmak için çok uğraşır.Zhong Xiao Qin, sıradan bir işi olan, istikrarlı bir kariyeri olan bir erkekle evli sıradan bir kadındır. Aynı zamanda sıradan bir yazardır. Bir gün, düşünülemez, romanlarının telif hakları aniden fahiş bir fiyata satıldığında, onu ailenin ekmekçisine çevirdiğinde gerçekleşir. Zhong Xiao Qin ve kocası arasında güç dengesizliği görüldüğünden, evlilikleri de sarsılır.
 • IMDb 5.0
 • 926
 • 1
Hanzawa Naoki 2013 (Japon)
İncele
Hanzawa Naoki 2013 (Japon)
İdealist bir bankacı, büyük kurumsal bankasında yolsuzluk ve haksızlık yapar. Bazı olası müttefiklerle ilişkiler kurarken, güçlü düşmanlarından bir adım önde olmaya çalışmak için finansal uzmanlığını, insan doğasıyla ilgili içgüdülerini ve doğaçlama becerilerini kullanmalıdır.
 • IMDb 5.0
 • 348
 • 0
Confusedly in Love / Rak Kan Panlawan 2017 (Tayland)
İncele
Confusedly in Love / Rak Kan Panlawan 2017 (Tayland)
Tulyana, kız arkadaşı tarafından üç kez terk edilen bir erkek çocuğu, bu yüzden onun yerine bir adama aşık olmaya karar veriyor. Kurtuluş ordusunda çalışan kıdemli, onun kız gibi uyanan kişidir, bu yüzden onunla flört etmeye karar verir. Onu bir kız kardeş olarak düşündüğünde kolay değil, ama kolayca pes etmeyecek.Methakawin, akvaryumun yeni bir yöneticisi ve Tulyana'nın yeni patronudur. İkisinin de bir problemi var; kız arkadaşını geçmişte çaldı. Onların aşk üçgeni akvaryumda karmaşıklaşmaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.282
 • 1
The Night of the Comet 2 2020 (Çin)
İncele
The Night of the Comet 2 2020 (Çin)
İki insanın hayatı, sonunda gerçek aşkı buldukları paralel bir dünyaya götüren bir kuyruklu yıldızın gelmesi nedeniyle rotalarını değiştirir. Lin Sen O kadar keskin bir adam ki, küçüklüğünden beri iş dünyasında bir şeytan olarak selamlandı. 30 yaşında zaten otoriter bir CEO.Bai Xiao Xin, dram kraliçesi olan tuhaf 20 yaşında bir çocuk. Gece ve gündüzden farklı olarak, Bai Xiao Xin, Lin Sen He'nin şovuna bir konser verdiğinde yolları kesişir. Ne yazık ki, trajedi grev yapar ve Lin Sen Bai Xiao Xin'yi bir kazadan kurtarmaya çalışırken, sürekli değişen bir zaman ve mekana çekilir.
 • IMDb 5.0
 • 1.529
 • 2
Akira to Akira 2017 (Japon)
İncele
Akira to Akira 2017 (Japon)
Hikaye Nisan 1986'da başlıyor ve kabarcık ekonomisi günlerinde geçiyor. Kaidou Akira zengin bir geçmişe sahip ve büyük bir Tokai Yuusen şirketinin varisi. Öte yandan, Tokyo Üniversitesi'nden dahi sınıf arkadaşı Yamazaki Akira, babasının şirketinin iflası ve alacaklılardan kaçmak zorunda kalması nedeniyle zorlu bir hayat sürdü, ancak birinci sınıf okuldan mezun olma olasılığını aştı. İkisi aynı bankada çalışıyorlar ve hayatlarında ayaklanmalara neden olan 10 yıldan fazla süren bir savaşa yakalanıyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 515
 • 0
Men Are Men 2020 (Kore)
İncele
Oum Rak Game Luang 2020 (Tayland)
İncele
Oum Rak Game Luang 2020 (Tayland)
Tid ve Giew üniversite günlerinde geri döndüler. Birkaç yıl sonra, Giew sıkı ve ünlü bir lakorn yönetmeni olur ve TV şovu ölmekte olan Tid bir TV şirketinde çalışır. Tid ve Pin evli ve bir çocuk sahibi olmaya çalışıyor. Pin işinden ayrılır ve ev kadını olur. Pin sistemi zayıf olduğundan, Tid ve Pin HEDİYE yapmaya karar verir. Bu arada Giew'in eski erkek arkadaşı evlenir. Öfkeli, bu yüzden düğünlerini mahvediyor, çok sarhoş oluyor, bir köpeğin üzerinden geçiyor ve haberlere yayılıyor. Patronu lakornunu başka bir yönetmene yönlendirir ve onu yönetir. Giew şimdi işsiz, bu yüzden Piang'ın babası gerçekten bir torun istediğinden, eşcinsel en iyi arkadaşı olan Piang'larını taşımaya karar veriyor. Eski sevgilisinin karısı Emmy, hem Pin hem de Tid, Giew ve Piang ile ilgilenen bir hemşire. Giew'ın düğünü mahveden kişi olduğunu öğrenir, böylece embriyolarını değiştirir. Yani ... Giew, Tid ve Pin'in çocuğunu taşıyor. Pin, Giew ve Piang'ın çocuğunu taşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 905
 • 3
Lost Romance 2020 (Tayvan)
İncele
Lost Romance 2020 (Tayvan)
Zheng Xiao En, bir yayıncılık şirketinde romantizm romanlarının editörü olarak çalışıyor ve bir CEO'ya gizlice aşık olmayı hayal ediyor. Çalışmıyorken günlerini, şirket ofislerinin karşısındaki binayı işgal eden şirketin yakışıklı CEO'su He Tian Xing hakkında hayal kuruyor.Bir gün, Zheng Xiao En sihirli bir şekilde bir romantizm romanının sayfalarına taşındığını bulur - ve ezici He Tian Xing ile yüz yüze gelir. Ancak, yakında bu kurgusal evrende adının Si Tu Ao Ran olduğunu ve kişiliğinin çok farklı olduğunu keşfeder. Kalbini trampet etmek için düzenlediği romantizm romanlarından öğrendiği tüm ipuçlarını ve püf noktalarını kullanmayı umuyor. Ama yakında bu kurgusal dünyada kahraman kadın lider olmadığını ve bunun yerine kötü bir yan karakter olduğunu keşfeder!Hikayeyi kafasına çevirip hayallerindeki adamla sonuçlanabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.571
 • 39
Mr. Honesty 2020 (Çin)
İncele
Mr. Honesty 2020 (Çin)
Xu Yi Ren bir gecede hem ilişkisini hem de kariyerini kaybeder. Yakın arkadaşı Xia Di, CEO'nun asistanı olarak onu bir mimarlık şirketine tavsiye eder. Ancak röportaj sırasında CEO'nun erkek arkadaşının onu aldatan Fang Zhi You'yi aldattığını gösteren kişi olduğunu öğrenir. Nedenini bilmese de, Xu Yi Ren sonunda işi alır, ancak garip bir görev alır - patronuna yalan söylemek. Ama Fang Zhi Sen yalanlarını halka açık olarak gösterme eğilimi onu her zaman yapışkan durumlarda bulur.
 • IMDb 5.0
 • 2.426
 • 20
Girlfriend 2020 (Çin)
İncele
Girlfriend 2020 (Çin)
Bir CEO'ya çarpmış gibi davranmak için ekstra bir işe alındığında, taklit romantizm çok gerçek olur.Wen Xiaonuan, Huangmei Opera Topluluğu'nu desteklemek için son bulmaya çalışıyor. Para kazanmak için konserlere başvururken, yakışıklı CEO Ye Feimo'yu ezmek gibi davranması gereken sıra dışı bir iş rezervasyonu yapıyor. Ardından, CEO Ye Feimo, Anning'in işinde oyuncu olur. Orada oyunculuk kariyerini büyütür ve aşkı bulur.
 • IMDb 5.0
 • 1.334
 • 0
12
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x