İş Dizi - Asya Dizileri
İş Dizi
Unbeatable/Gao Shou Ru Lin 2011 (Çin)
İncele
Unbeatable/Gao Shou Ru Lin 2011 (Çin)
İş dünyasında büyük bir yeteneğe sahip olan Xu Ran, kariyerinin zirvesinde zenginliğin lüksünün tadını çıkaran başarılı bir iş adamının standart resmidir. Tang Qi Qi, sıradan meseleler ve gerçekçi olmayan hayallerle dolu bir hayat yaşayan normal bir beyaz yakalı kadın işçidir. Zengin bir aileden gelen Feng Lu Fei, kendi dünyasını yaratma becerisine bağlı olarak - tesadüfen iç içe geçmiş üç paralel hayat. Kurbağaya Dönüşen Prens kimi seçecek? Şirin Külkedisi mi yoksa güzel prenses mi? Polis memuru Wei Xiao, Xu Ran'ın en iyi arkadaşıdır; yine de Xu Ran'ın astı Ye Rou ile arası her zaman kötüdür. Onlara ne gibi dönüşler olacak? Öte yandan, uluslararası dev bir finans şirketi olan Birlik, sözcüsü Xiong Jia Jie ile birlikte yavaş yavaş karanlık ellerini onlara doğru uzatıyor...
 • IMDb 5.0
 • 254
 • 6
The Last Happy New Year 2022 (Tayland)
İncele
The Last Happy New Year 2022 (Tayland)
Bu dünya zehirli aşkla dolu olsa da, iyi ve iyileştirici aşk hala var. 1 Ocak'ta saat 00:00'ı gösterir göstermez biri gülümseyerek sevgilisine birlikte yürümek ümidiyle -Mutlu Yıllar- diye fısıldar. Başka bir kişi, artık duyma şansı olmayan kişiye aynı şeyi fısıldıyor. Bir çift, zorluklarla karşılaştıklarında bile sevgiyi ve iyiliği bir yaşam pusulası olarak kullanır. Başka bir çift eğlenmek ve iyi hayatlarını ortaya koymak istiyor. Aşka ve iyiliğe bakış açısı farklı olan iki çiftin hikayeleri için takipte kalın.
 • IMDb 5.0
 • 2.038
 • 0
Cutie Pie 2022 (Tayland)
İncele
Cutie Pie 2022 (Tayland)
İki şirketin oğulları birbirleriyle nişanlıydı. Biri görücü usulü evlenmek istemezken diğeri onu kazanmak istiyor! Yakında Hia Lian ve Kuea Keerati ile tanışın.
 • IMDb 5.0
 • 2.463
 • 4
Female CEO Love Me 2022 (Çin)
İncele
Female CEO Love Me 2022 (Çin)
Sert konuşan ama aslında yumuşak kalpli, zengin, otoriter kadın CEO Xia Meng Wei ve mükemmel yaşam becerilerine sahip bal dilli yakışıklı satıcı Gu Yan'ın hikayesini anlatıyor. Xia Meng Wei, ilk görüşte Gu Yan'a aşık olur ve tekrar karşılaştıklarında gömleğini çıkarır. Sıcak takipte Gu Yan'ı cesurca kovalar. Sonunda, yumuşak huyluymuş gibi davranan Gu Yan ile bir ilişkiye girer.
 • IMDb 5.0
 • 3.795
 • 6
Great Miss D 2022 (Çin)
İncele
Great Miss D 2022 (Çin)
1930'ların başında Şanghay'da çeşitli güçler kabarıyordu ve toplum kargaşa içindeydi. Zengin bir Ningbo işadamının kızı olan Ding Yiqing, kayıp kardeşini bulmak için tek başına Şanghay'a gitti, ancak beklenmedik bir şekilde iş becerilerini devrim yoluna çıkmak için kullandı. Bu yolda, umudunu, Lin Mosheng adındaki umut verici genç adamı, el ele savaşmaya istekli olduğunu gördü. Bu yolda, devrimci liderleri Dong Hongyu ve Du Ying'in birbiri ardına düştüğü umutsuzluğa da tanık oldu. Bu yolda nihayet bayrağı Bayan D'den devraldı ve genç nesle refah getireceğine söz verdi…
 • IMDb 5.0
 • 2.610
 • 24
About is Love 2.Sezon 2022 (Çin)
İncele
About is Love 2.Sezon 2022 (Çin)
Yunma Group'un başkanı olan uzun mesafe çifti Wei Qing ve sanat mezunu Zhou Shi, karşılıklı güven eksikliği nedeniyle sonunda ayrılırlar. İki yıl sonra Zhou Shi, Wei Qing'in dünyasına bir kez daha girer. Zhou Shi artık eskisi gibi olmasa da, Wei Qing onu geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Birlikte geçirdikleri zaman, birbirlerinin kalplerini net bir şekilde görmek için geçmişten gelen yanlış anlamaları çözmelerini sağlar. Bu arada, Zhou Shi'nin iki iyi arkadaşı da kendi yollarıyla büyüyor. Lin Fei Fei ve sanatçı Ning Fei her zamanki gibi tatlılar. Birbirleri için yaratılmış okul dehaları Bi Qiu Jing ve Li Ming Cheng birlikte bir aile kurar.
 • IMDb 5.0
 • 10.858
 • 2
You are My Heartbeat 2022 (Tayland)
İncele
You are My Heartbeat 2022 (Tayland)
Sira, GU Group'un başkan yardımcısı ve korkunç bir düzenli ucube. Mecbur kalmadıkça nadiren birine yaklaşır veya dokunur. Bir gün tamamen farklı bir kişiliğe sahip güzel bir tasarımcı Kitika ile tanışır. Bazı davaların doğruluğunu kanıtlayabilmek için işbirliği yapmak zorundalar. Bu arada, aralarında başka bir sorun var. Yani Kitika'nın eski erkek arkadaşı Sasa, GU Group'un varisi ve Sira'nın küçük kardeşi olarak çıkıyor. Terbiyeli bir ucube bakımsız bir kızla tanıştığında, aralarında ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 6.850
 • 11
Two Conjectures About Marriage 2022 (Çin)
İncele
Two Conjectures About Marriage 2022 (Çin)
Kariyer kadını Shen Ming Bao, bilişim uzmanı Yang Zheng ile tanıştığında, ikisi çabucak evlenirler. Yoğun hayatları nedeniyle haftada sadece iki kez buluşabiliyorlardı. Şirketi müşteri kaybına uğradığında, işte ekstra çaba harcar ve bu da sonunda düşüklere neden olur. Yang Zheng bunu öğrendiğinde, işini bırakmasını sağladı, ancak bu, çift arasında daha fazla yanlış anlaşılmaya neden oldu. Zengin ve güzel bir kadın olan Shen'in en iyi arkadaşı Xue Ke Xin, kendisinden sekiz yaş küçük bir aktör olan Chen Tong Gang ile yıldırım gibi bir evliliğe girer. Ancak, prensipleri uyuşmadığı için sonunda boşandılar.Shen Ming Bao tekrar hamile kalır, ancak Yang Zheng'in kariyeri de büyük bir değişimle karşı karşıyadır. Aynı zamanda, Xue Ke Xin'in iyi arkadaşı Zhang Song Wen, iş fırsatları aramak için ülkeye döner ve Yang Zheng'i iş ortağı olarak bulur. Shen Ming Bao, Zhang Song Wen'in şirketinin fon sağlayan bir kara delik olduğunu öğrenir. Yang Zheng'in sorumluluğunu ortadan kaldırmak ve ürünün piyasada listelenmesini önlemek için bir plan düşünüyor.Dördü de zorluklar ve krizlerle olgunlaştı. Evliliklerini geri getirebilirler mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.594
 • 0
Children’s Hospital Pediatrician 2017 (Çin)
İncele
Children’s Hospital Pediatrician 2017 (Çin)
Evli ve aşk hayatlarını kimseye anlatamayan iki doktor Tang Yujia ve Shen He arasındaki aşk hakkında. Ancak öte yandan, Tang Yujia'nın babası onu Yu Xi ile kör bir randevuya çıkardı. Sonra Tang Yujia babasına kendisi ve Shen He arasındaki ilişkiyi söylemeye karar verir, ancak ona sadece çıktıklarını söyler. Babası Tang ve Shen'i ayrılmaya zorlar. Kaderleri birlikte olmak olan Shen ve Tang, aşklarının, hayatlarının ve ailelerinin baskısıyla başa çıkıyor. Sonunda birlikte mi olacaklar yoksa başarısız olup birbirlerinden mi ayrılacaklar?
 • IMDb 5.0
 • 2.508
 • 6
Nai Ka Yha Ma Oi/Boss and Me 2021 (Tayland)
İncele
Nai Ka Yha Ma Oi/Boss and Me 2021 (Tayland)
Noomnim sonunda sağlam bir iş bulduğunda, kutlamak için arkadaşıyla dışarıda eğlenceli bir gece geçirmeye karar verir. Barda yakışıklı bir yabancıyla tanışır ve onunla güzel bir gece geçirir. Ancak, bu yabancı onun yeni patronu olur! Neyse ki yakışıklı CEO onu hatırlamamaktadır. Yoksa o mu? Noomnim'i kişisel asistanı yaptığında, Noomnim'in kendisiyle mi ilgilendiğini yoksa herkesle bu kadar flör eden biri mi diye merak ettiğini fark eder.
 • IMDb 5.0
 • 7.681
 • 10
Why Women Love 2022 (Çin)
İncele
Why Women Love 2022 (Çin)
Zhao Jiang Yue, bir teknoloji firmasının biraz zalim başkanıdır. İşe ve çalışanlarına saçma olmayan yaklaşımıyla tanınır. Firma, kullanıcıları yalnızca üç ay içinde bir ortakla eşleştirmeyi vaat eden bir flört uygulaması yayınladı. Aynı zamanda kalp işlerinde biraz bilgisizdir. Ancak şirketi kazanan aile, şirketin sahibi olan iş grubunun varisi Gu Jia Xin'in Zhao Jiang Yue'nin geçici asistanı olarak katılması için düzenlemeler yapınca, işte işler rahatsız olmaya başlar.Gu Jia Xin'in annesi işin sorumluluğunu üstlenmesini istiyor ama onun başka fikirleri var. Başarılı bir profesyonel yarış pilotudur ve kadın hayranları arasında çılgınca popülerdir ve toplantı odasında vakit geçirmektense motosiklet pistinde rekabet etmeyi tercih eder. İlk başta, ikili yanlış yola sapar: Zhao Jiang Yue onu korkutmaya çalışır ve Gu Jia Xin'in beceriksizliği sorunlara neden olur. Ama Xu Ning Yuan'ın kalbini ele geçirmek için Gu Jia Xin'in yardımını istediğinde, birden ona karşı hisler geliştirdiğini ve bu hissin karşılıklı olabileceğini fark etmeye başlar...
 • IMDb 5.0
 • 7.536
 • 17
The Lion’s Secret 2021 (Çin)
İncele
The Lion’s Secret 2021 (Çin)
Aslan ve tembel kedinin hikayesi, aşık olmadan önce evlenen iki kişiyi takip ediyor. Mu WanQing başarılı bir bayan CEO'dur ve Liu Qing işsiz eski bir askerdir.Mu WanQing ve Liu Qing'in ilk karşılaşmaları düğün günlerindeydi. Birbirlerine karşı hiçbir hisleri olmayan ilişkileri, karşılıklı sevgi ve desteğe dönüşene kadar düşmanca başladı. Liu Qing, Mu WanQing'in şirketindeki krizleri çözmesine yardımcı olurken aynı zamanda eski erkek arkadaşının provokasyonlarını da önler. Aşkları ciddi bir şekilde test edildiğinden, daha büyük bir meydan okuma yüzeye çıkar. Büyüklerinin isteklerini yerine getirmek için Tayland'a bir yolculuğa çıkarlar.
 • IMDb 5.0
 • 3.409
 • 6
Win The Future 2021 (Çin)
İncele
Win The Future 2021 (Çin)
Çin pazarında aslan payını talep etmeye hazır çok uluslu büyük bir şirket olan Jieke'de bölgesel satış direktörü olarak ezici bir başarı ile tanışan Zhou Rui, iş zekasının kendisine büyük bir terfi sağladığını öğrendiğinde çok heyecanlandı. Şirketin Pekin'deki genel merkezine transfer olan Zhou Rui, kendisini bekleyen sonsuz fırsatlar karşısında gözlerini kamaştırıyor. Ancak bu ışıltılı yeni hayatının bir bedeli olduğunu anlaması uzun sürmez.Kişisel olarak eğittiği satış ekibinden yoksun kalan Zhou Rui'nin yanında yalnızca en güvenilir yardımcısı Fang Wei vardır. Daha da kötüsü, Zhou Rui'ye son zamanlarda aynı derecede imkansız bir son teslim tarihi olan imkansız bir görev verildi. Patronunun baskısıyla Zhou Rui'nin tek hayatta kalma umudu, ülkenin en prestijli bankalarından biriyle büyük bir anlaşma yapmaktır. Her şeye rağmen çalışan Zhou Rui, bankaya kazançlı bir teklifle gelir, ancak en büyük rakipleri Huikang'ın bir yıldan fazla bir süredir bankayla bir anlaşma üzerinde çalıştığını keşfeder. Zhou Rui, sakatlığına bir de hakaret eklemek istercesine, rakibin acımasız ekibine liderlik etmenin ilk aşkı Luo Jia'dan başkası olmadığını çok geçmeden öğrenir.İmkansız ihtimallerle bunalmış ve Luo Jia'nın hayatına ani dönüşüyle ​​dikkati dağılmış olan Zhou Rui, eğer başarılı olacaksa, muhalefetin üzerine çıkmanın bir yolunu bulmalıdır. İmkansızı başarabilecek mi, yoksa hızlı şeritteki bu hayat çok mu fazla olacak?
 • IMDb 5.0
 • 2.462
 • 0
Remember Me 2021 (Çin)
İncele
Remember Me 2021 (Çin)
Üniversiteden mezun olduktan sonra, Tang Keer çalışmak için tanınmış bir çevrimiçi alışveriş şirketine katıldı. Genel müdür Huo Bin ondan hoşlanıyor. O ve Kerr, şirketin ürünlerinin sözcüsü olarak birlikte üç aktris imzaladı. Üç aktrisle imza atma sürecinde zorluklardan geçtiler ve aşklarını da geliştirdiler. Lu Xiang, küçük kardeşine açıkça meydan okudu ve Kerr'den de hoşlanıyordu. Aynı zamanda, şirket içinde bir eşitlik savaşı vardı ve Kerr, en iyi arkadaşı tarafından tuzağa düşürüldü ve şirketin alt kısmında çalışmaya başladı. Ke'er'de yanlış anlaşılmalar ve şoklar yaşayan Lu Xiang, Huo Bin'in sarsılacağını düşündü, ancak kardeşlerin birbirlerine karşı bir aşk girdabına düşmesini beklemiyordu. Kerr'in en iyi arkadaşı Li Mei'nin eli siyahtı ve araba kazası onu yaraladı. Tang Keer, aşk ikileminde seçim yapmakta zorlandı. Lu Xiang hastalandı. Genetik hastalığı aşka ve evliliğe sahip olamazdı. Yaptığı her şey, küçük kardeşinin kariyerine değer vermesini ve daha çok sevmesini sağlamaktı. Şirketin sevgisi ve gelişimi adına Kerr, şirketin ürünlerinin imaj sözcüsü olarak hareket etme inisiyatifini aldı. Birkaç bükülme ve dönüşten sonra başardı.
 • IMDb 5.0
 • 4.309
 • 4
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x