Melodram Dizi - Asya Dizileri
Melodram Dizi
Golden Mask 2022 (Kore)
İncele
Golden Mask 2022 (Kore)
Açgözlülük ve arzunun neden olduğu ve üç kadına yaşattıpğı trajedi.Yoo Soo Yeon sıradan ebeveynlerle büyüdü. Chaebol ailesinden bir adama aşık olur ve onunla evlenir. Hayatı Sindirella'nınkine benziyor ve başkaları tarafından kıskanılıyor, ancak kayınvalidelerinin kötü muamelesi nedeniyle hayatı kolay değil.Cha Hwa Young açgözlülük ve arzu dolu. Üst sınıf hayatını sürdürmeye çalışır.Go Mi Sook özel bir tefecidir ve bir franchise restoran zincirinin sahibidir. O iyi bir insandır.
 • IMDb 5.0
 • 862
 • 5
Tomorrow Will be Better 2022 (Çin)
İncele
Tomorrow Will be Better 2022 (Çin)
-Little Pity and Geer- birbirini seven bir çift kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Arkadaşlıktan hüzün ve nefretin duygusal karmaşasına kadar, dramayı öne çıkarırken ve karakterlerin kaderini gösterirken, insan doğasındaki gerçeği, iyiliği ve güzelliği teşvik eder, yanlış ve çirkin yemin eder. Aynı zamanda oyun, aşka odaklanan geçmiş kentsel duygusal dramaların prangalarından kurtuluyor ve kadınların kendilerine odaklanarak bağımsız kadınların asil karakterine tezahürat yapıyor.
 • IMDb 5.0
 • 757
 • 0
Love and Deception 2022 (Tayland)
İncele
Love and Deception 2022 (Tayland)
Babası Phipop'un ani ve gizemli ölümü, Pithai'nin karısı Kamolthip'in aslında babasının sevgilisi olduğunu ve bu nedenle ölümünde baş şüpheli olduğunu keşfetmesine yol açar. Kaçmak için başka bir adamla kaçar ve Pithai, ona her zaman gizlice aşık olan küçük kız kardeşi Chadathan'ı suçlamaya başlar. Çok geçmeden kendisini Pithai ile onları birbirine bağlayan bir aşk tuzağının içinde bulur, ama aşk, intikam ve acı döngüsünden kurtulabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.271
 • 13
Left Right 2022 (Çin)
İncele
Left Right 2022 (Çin)
Bir çocuğun doğumu, sevgi dolu genç bir çiftin samimi ilişkisinde bir kırılma noktasına ve bir çatlağa neden oldu ve bir zamanlar sevgi dolu kampüs çifti sonunda kendi yollarına gidiyor. Yaşam vaftizinden sonra, kendi yaşam yollarında istikrarlı bir şekilde ilerlerler. Bununla birlikte, çocuğun ani lösemi başlangıcı, başlangıçta barışçıl bir şekilde bir araya gelen aileyi bozar. Boşanmış çiftlerin barışçıl hayatları, çocuklarının hastalığı nedeniyle farklılıklarını bir kenara bırakıp kadere karşı yeniden el ele vermek zorunda kalır. Birkaç ailenin kaderi bu nedenle yakından bağlantılıdır. Çocuğu kurtarma sürecinde yetişkinler de çocuk tarafından kurtarılmakta, geçmişle ve kendileriyle barışmaktadır.
 • IMDb 5.0
 • 1.322
 • 0
Paternity Tester 2022 (Çin)
İncele
Paternity Tester 2022 (Çin)
Babalık testi uzmanı Dong Ning Shu, ikinci nesil varis Zhang Xi Da ile bir kazada karşılaştı. Zhang Xi Da, Dong Ning Shu'dan etkilenir ve onun çalıştığı An He Babalık Merkezine yatırım yapmaya karar verir. Ayrıca, kendi kişisel amacı için materyal biriktirmeyi umarak bir internet ünlüsü olduğunu iddia ediyor. Dong Ning Shu, başta Zhang Xi Da'dan hoşlanmaz, ancak çeşitli babalık davalarında birlikte çalıştıkları için onun coşkusunu ve sıcaklığını tanıdıkça yavaş yavaş onu kabul etmeye başlar ve Zhang Xi Da babalık testinin cazibesini ve önemini keşfeder. . Yaklaştıkça birbirlerinin sırlarını keşfederler ve özellikle rahatsız edici birini ortaya çıkarırlar...aynı babayı paylaşabileceklerini öğrendiklerinde ne yapacaklar?
 • IMDb 5.0
 • 2.037
 • 3
Forecasting Love and Weather 2022 (Kore)
İncele
Forecasting Love and Weather 2022 (Kore)
Tropikal gecelerden daha sıcak ve yerel şiddetli yağmurlardan daha öngörülemez olan Ulusal Hava Durumu Servisi'nin ofisindeki iş ve aşk hakkında romantik bir drama.Jin Ha Kyung, her şeyi kitabına göre yapan ve kişisel ve profesyonel hayatlarını ayrı tutmak konusunda titiz olan zeki ve son derece organize bir kişidir. Soğuk tavrı nedeniyle, işyerinde çok az arkadaşı var ve -kendi seçimiyle dışarıdan biri- haline geldi.Lee Shi Woo, her zaman kalıpların dışında düşünen özgür bir ruhtur. Beceriksiz görünebilse de, 150'lik etkileyici bir IQ'ya sahip ve bir kez kafasına koyduğunda her şeyi başarabiliyor. Ancak, zekasına ve yeteneklerine rağmen, tek umursadığı havadır.Han Ki Joon, gümüş dili olan yakışıklı ve hızlı zekalı bir karakterdir. Müthiş ikna gücünü kullanan Han Ki Joon, askerlik kariyerinin ilk günlerinde mücadele ettikten sonra sonunda sözcüsünün ofisi tarafından keşfedilir. Ancak tüm hayatını örnek bir öğrenci olarak geçirdiği için başarısızlıkla baş etmekte zorlanıyor.Chae Yoo Jin günlük hava durumu muhabiridir. Chae Yoo Jin, işine son dakika haberleri, heyecan verici haberler ve yerinde raporların yüce hayalleriyle girmesine rağmen, sonunda “hava ve yaşam tarzı ekibine” atandı. Başlangıçta görevden dolayı hayal kırıklığına uğrasa da, sonunda işine düşkün hale gelir.
 • IMDb 5.0
 • 3.764
 • 2
Because of Love 2022 (Çin)
İncele
Because of Love 2022 (Çin)
Tan Jing, oğlu doğal kalp hastalığı olan bekar bir annedir. Oğlunun ameliyatı için para biriktirmek için tasarruflu bir hayat sürüyor. Ancak, hiçbir şikayeti yoktur ve hayatı olumlu bir şekilde yaşar, oğlu Sun Ping'i itaatkar ve mantıklı biri olarak yetiştirir.Nie Yu Sheng, kalp hastalığı olan çocuklara yardım eden bir ameliyat projesini finanse etmeye çalışan bir kalp cerrahıdır. İlk hastası olarak Sun Ping'i seçer. Tedavi sırasında Sun Ping'in annesinin yedi yıl önceki sevgilisi Tan Jing olduğunu öğrenir. Tan Jing'in sakin ve kararlı aurası ve Sun Ping'in sevimliliği ve duyarlılığı onu cezbeder. Zaman her ikisinin de olgunlaşmasına izin verir. Sonunda, Sun Ping hastalığından kurtulur ve Tan Jing kendi kariyerini geliştirir; Nie Yu Sheng'in projesi de başarıyla kuruldu. Tan Jing ve Nie Yu Sheng sonunda birlikte mutluluğa ulaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 4.314
 • 15
Wife’s Revenge 2021 (Çin)
İncele
Wife’s Revenge 2021 (Çin)
Dizi, kocası Ding Zhi Yuan'ın kendisini arkadaşı Gu Fei Er ile aldattığını öğrendikten sonra evlilik hayatından cesareti kırılan ev hanımı Bai Ying Ying'in hikayesini anlatıyor. Daha sonra kız kardeşi Bai Jing Jing'in intiharıyla bağlantılı birçok belirsiz nokta öğrenir. Bai Ying Ying, Jiang Chuan, Jin Rui ve diğer arkadaşlarının yardımıyla Gu Fei Er'den kaçarken hayatında yeni bir sayfa açmaya çalışır.
 • IMDb 5.0
 • 4.020
 • 8
The One and Only 2021 (Kore)
İncele
The One and Only 2021 (Kore)
Pyo In Sook çocukken, ailesi onu büyüten büyükannesiyle birlikte terk etti. Hayatı hiçbir zaman kolay ve rahat olmamıştı. Şimdi bir hamamda müşterinin cesetlerini temizliyor. Savunma mekanizması duygularını başkalarına ifade etmemektir. Bir gün bir doktor ona ölümcül bir hastalığı olduğunu ve yakında öleceğini söyler. In Sook kendi ölümlülüğüyle yüz yüze gelse bile duygusuz kalır.Bir bakımevinde bakım görmeye başlar ve kendisininkinden çok farklı hayatları olan iki kadınla tanışır: Sosyal medya fenomeni Seong Mi Do ve kendini yalnız ve hafife alınan sıradan bir ev hanımı olan Kang Se Yeon. Yağmurlu bir günde In Sook, özel bir dedektiflik bürosunda çalışan kiralık katil Min Woo Cheon ile tanışır. Woo Cheon'un havalı dış görünüşü derin bir üzüntüyü maskeliyor. Üç kadından her biri, ölmeden önce kendilerine yanlış yapan bir kişinin hayatına son vermeye karar verir, ancak arkadaş olduktan sonra öfkeleri azalmaya başlar. In Sook ve Woo Cheon birbirlerine karşı hisler geliştirdiğinde, planlarını yeniden düşünmeye başlar.
 • IMDb 5.0
 • 4.147
 • 4
Meeting You Loving You 2021 (Çin)
İncele
Meeting You Loving You 2021 (Çin)
Su Zhi Nian ve Song Qing Chun'u, geçmiş bir kalp kırıklığının üstesinden gelen ve bir kez daha bir araya gelmek için yeniden bir araya gelen iki kişi olarak, kalp ağrıları ve kalp çarpıntılarıyla dolu bir aşk hikayesi takip ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 5.373
 • 11
Drama Special Season 12: Be;Twin 2021 (Kore)
İncele
Drama Special Season 12: Be;Twin 2021 (Kore)
İkiz kardeşler ve bir kadın arasında geçen romantik bir melodram.
 • IMDb 5.0
 • 1.424
 • 0
The Red Sleeve 2021 (Kore)
İncele
The Red Sleeve 2021 (Kore)
1700'lerin ilk yarısında Kore'de Yi San, mesafeli ve mükemmelliği seven genç bir prenstir. Babasının öldürülmesi onu rahatsız eder, ancak büyükbabası - Yi San'ın babasının ölümünden sorumlu şu anki zalim ve acımasız kral - öldüğünde tahtı alma konumunda bırakır. Sonunda tahta geçtiğinde yasayı değiştirecek olan hayırsever bir hükümdar olmaya karar verdi, ancak babasının öldürülme şekli onu duygusal olarak yaraladı.Mahkemede Sung Deok Im adında genç bir kadınla tanışır. Yi San ona aşık olur ve onu resmi cariyesi olmaya ikna etmeye çalışır. Ama Sung Deok Im güçlü iradeli ve özgür ruhlu. Ayrıca, müstakbel kralın kraliyet eşi olmanın prestijli bir rol olduğunu anlayacak kadar zekidir, ancak bu onun özgürlüğünü kısıtlayacak ve muhtemelen onu neşe yolunda çok az şey getirecektir. Ama Yi San'ın Sung Deok Im'e olan sevgisi doğrudur ve onunla bir birlik kurmanın sonunda onun sorunlu diyarına fayda sağlayabileceğini anlamaya başlar. The Red Sleeve, 18. yüzyılda krallıkta geçen bir hikaye. Cesur ve özgür ruhlu Sung Deok Im ve veliaht prens Yi San arasında geçen bir aşk hikayesi. Sarayın katı kuralları karşısında boyun eğmek istemeyen Deok Im, aşkın büyüsüne kapılıp özgürlüğünden vaz mı geçmeli yoksa ruhunun özgür kalacağı bir yaşamı mı seçmeli, bilemiyor. Saray cariyesi olmak her hizmetçinin hayali iken, Deok Im onlar gibi değil. Asi ruhunun gideceği yerleri The Red Sleeve bizlere gösteriyor.Lee Jun Ho, Lee Se Young ve Kang Hoon’un başrollerini paylaştığı romantik dizinin yardımcı rollerinde ise Lee Deok Hwa, Park Ji Young, Jang Hee Jin ve Kang Mal Geum yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Jung Ji In oturuyor. Bu kore dramasının aslı 2017’de Kang Mi Gang’ın yazdığı bir romana dayanıyor. Hala devam etmekte olan diziyi daha yakından tanımak için The Red Sleeve 1. bölüm izle.The Red Sleeve konusuSarayda bir hizmetçi ve krala itaat etmek üzere yetiştirilen Sung Deok Im, iradesi güçlü ve özgür ruhlu bir küçük kızdır. Yi San ise, babasının kraliyete ihaneti üzere idam etmesinin ardından acımasız büyükbabası tarafından veliaht prens olarak seçilir. Yi San’ın babasını ve aynı zamanda kendi oğlunu öldürtmesine rağmen kral, Yi San’ı oldukça sevmekte ve ona gözü gibi bakmaktadır. Saraya ihanet eden kralın eşi Leydi Yeong, saraydan uzaklaştırılmış ve torununu görmesi de yasaklanmıştır. Fakat bir gün Leydi Yeong vefat eder ve Yi San ona ölmeden önce sarf ettiği kötü lafları hatırlar. Onu babasının ölümünden sorumlu tutmuş ve acımasızca davranmıştır. Sonrasında her ne kadar onu görmeye gitmek istese de, kral olan büyükbabası küçük veliaht prense bu izni vermez. Ölmüş olsa da Yi San, büyükannesini son bir kez...
 • IMDb 5.0
 • 5.341
 • 1
Now We Are Breaking Up 2021 (Kore)
İncele
Now We Are Breaking Up 2021 (Kore)
Ülkenin önde gelen moda şirketlerinden birinin tasarım departmanının ekip lideri olan Ha Young Eun, moda endüstrisinde kendisine oldukça iyi bir isim yaptı. Güzel, modaya uygun ve zeki Young Eun işini seviyor ve yaptığı işte iyi. Ama iş ilişkilere gelince işler biraz değişiyor. Pragmatik bir hataya sahip olan Young Eun, istikrarı her şeyden öncelediği için genellikle soğuk kalpli görünür.Hem işinden hem de hayatından memnun olan Young Eun, başkalarının onu soğuk görebileceği gerçeğinden hiçbir zaman rahatsız olmadı. Ancak popüler bir serbest moda fotoğrafçısı olan Yoon Jae Kook ile tanıştığında işler beklenmedik bir hal alır. Mükemmel erkeğin yaşayan tanımı Jae Kook zengin, yakışıklı ve zekidir, ancak Young Eun'un dikkatini çeken bu değildir. Jae Kook'ta Young Eun'un görmezden gelemeyeceği bir şey daha var.Young Eun ve Jae Kook bir rüyadaymış gibi birbirlerine aşık olurlar. Ancak tüm masallar mutlu sonla bitmez. Onlarınki kalp kırıklığıyla bitecek bir hikaye mi yoksa her şeye rağmen kendi mutlu son versiyonlarını bulmayı başarabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 4.477
 • 0
Krachao Seeda 2021 (Tayland)
İncele
Krachao Seeda 2021 (Tayland)
Ramnam, başkalarının pahasına zirveye ulaşmak istiyor. Büyük bir şirketin akıllı ve başarılı CEO'su Nampink ile uğraşma hatasına düşer. Nampink akıllı ve gaddardır, aldatan kocasını ve metresini en acı şekilde, sevdikleri her şeyi alarak cezalandırır.
 • IMDb 5.0
 • 3.252
 • 3
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x