DMCA.com Protection Status
Okul Dizi
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
İncele
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
Nanno adında gizemli, zeki bir kız, farklı okullara transfer olur, her fırsatta öğrencilerin ve öğretim üyelerinin yalanlarını ve yanlışlarını ortaya çıkarır.
 • IMDb 5.0
 • 766
 • 2
Nice to Meet You 2021 (Çin)
İncele
Nice to Meet You 2021 (Çin)
İkinci sınıf liseli bir kız olan Xia An Sheng, bilinmeyen bir amaçla Chenguang Koleji'ne transfer edildi. Kampüsteki zorba Mo Ze Chen ile aynı sofra oldu ve ondan nefret eden teyzesi ve üvey oğlu ile aynı çatı altında yaşadı. Hedefine ulaştıktan sonra sessizce ayrılmak isteyen Xia An Sheng, Mo Ze Chen ve Yan Mu ile anlaşırken meydana gelen kazalar nedeniyle fırtınanın zirvesine itildi ve asıl amacına ters düştü. Buna ek olarak, görünüşte barışçıl lise kampüsü sadece yeni başlayan gençlik hormonlarıyla değil, aynı zamanda iyi ve kötü ile mücadele etme konusunda gençlik ve cehaletle de doludur. Xia An Sheng’in sırrı keşfedildiğinde nereye gitmeli?
 • IMDb 5.0
 • 2.015
 • 2
Please Classmate 2021 (Çin)
İncele
Please Classmate 2021 (Çin)
Hikaye, iki grubu bir araya getirmek için birlikte çalışması gereken, birbirleriyle çatışan iki genç grubunu anlatıyor. Kaos, Kuzey fraksiyonunun lideri Ming Ze Yu ve Güney fraksiyonu Yi Zheng He'nin lideri aynı sınıfta sınıf arkadaşı olduğunda ortaya çıkar.
 • IMDb 5.0
 • 1.679
 • 8
My First Love Is Secret Love 2021 (Çin)
İncele
My First Love Is Secret Love 2021 (Çin)
Lise günlerinde, tombul Zhu Qian Shuang, popüler erkek öğrenci Qiao Ye'den hoşlanıyordu ama ona itiraf etmeye cesaret edemiyordu ve sadece kilo vermeye karar verebiliyordu. Zhu Qian Shuang, diyet, diyet hapları, kusma, elektroterapi vb. Gibi çeşitli kilo verme yöntemlerini denedikten sonra, sadece kilo vermekte başarısız olmakla kalmadı, alay konusu oldu ve akranları tarafından dışlandı. Zhu Qian Shuang'ın uzun süredir devam eden çabaları boşunaydı ve aşkı herhangi bir sonuç alınmadan sona erdi. Mezun olduktan sonra ikisi, yolları hiç kesişmemiş gibi kendi yollarına gittiler, ama bilmediği şey, yaşadığı neşe ve kederin Qiao Ye'ye de gelmiş olduğuydu, ancak ikisi, duygularını ifade etmediler. çeşitli nedenlerle. Birbirlerine nasıl cesur olunacağını öğreten iki kişi birbirini özledi, diğerinin gençliğinden kayboldu.
 • IMDb 5.0
 • 1.408
 • 1
Rules of Zoovenia 2019 (Çin)
İncele
Rules of Zoovenia 2019 (Çin)
Xiao Qing, çocukluğundan beri toplum refah merkezinde yardım ediyor. Şans eseri, prestijli bir okulda okuma fırsatı bulur ve çalışmalarında başarılı olmak için çok çalışır. Aynı zamanda ebeveynlerinin endişelenmemesi için okuldan sonra yarı zamanlı çalışmaya devam ediyor.Yol boyunca, kalbini çarptıran Bi Zhan Lang ile tanışır. Ayrıca Bi Xi Wen ve Dong Fang Yu ile arkadaş olur. Çabalarına rağmen, sınıf arkadaşları farklı fikirlere karşı kolayca düşmanlık geliştirebildikleri için okulda başarılı olmak kolay değil. Onun için şanslı olan Xiao Qing, sosyal yardım merkezindeki günlerinden birçok numara öğrendi. Xiao Qing, bu gençlik öyküsünde, sadece kendine yardım etmekle kalmayıp, aynı zamanda başkalarının hayallerini gerçekleştirmesine de yardım edebileceğini fark eder.
 • IMDb 5.0
 • 1.191
 • 0
A Love For Dilemma 2021 (Çin)
İncele
A Love For Dilemma 2021 (Çin)
"Little" serisinin üçüncü bölümü, sıradan Çinli ailelerin gözünden eğitim ve ebeveyn-çocuk ilişkileri konularını incelemeye devam ediyor. Çocuklar ilkokuldan ortaokula yükseldikçe, aile birimi yolculukta gelişir.Nan Li, kızı Huanhuan'ın okuldaki kötü performansı konusunda endişelidir. Özel ders vermenin önemini anlayan Nan Li, tüm aileyi Huan Huan'ın eğitimine odaklanmaya ikna eder, ancak birçok sorunla karşı karşıya kaldıklarında, kızları için mutlu bir çocukluk sağlamanın önemini anlamaya başlarlar.Nan Li'nin sınıf arkadaşı ve meslektaşı Tian Yu Lan, ikinci çocuğuna hamile. Ancak, Tian Yu Lan ve kocası Yan Peng'in ilişkisi, Yu Lan'ın güvensizliği nedeniyle bozuldu. Tian Yu Lan, oğlu Yan Zi You'ya tamamen kendini adamıştır. Yan Zi You, birçok ebeveynin gözünde örnek bir öğrencidir, ancak kendi annesinin baskıları onun yarışmalarını etkileme eğilimindedir.Zhang Xue Er, Huan Huan ve Yan Zi You'nun başöğretmenidir. Zhang Xue Er, bir çiftçi köyünden genç bir çocuk olan Mi Tao'nun gayretini gördükten sonra, Mi Tao'ya gönüllü olarak ek ders verdi. Ne yazık ki, okul yetkililerine ihbar ediliyor ve okuldan cesareti kırılmış bir şekilde çıkıyor.
 • IMDb 5.0
 • 470
 • 0
One and Another Him 2018 (Çin)
İncele
One and Another Him 2018 (Çin)
Yüksek IQ'ya ve düşük EQ'ya sahip bir matematik dehasıyla karşılaşan, kabarcıklı genç bir kız arasındaki bir okul romantizmi, ancak o, bir başkasını gizlediği için bundan biraz daha fazlasıdır.17 yaşındaki Lin Yuan, kalbini matematik öğretmenine verdiğinde, sadece kalp kırıklığı buldu. Yetişkinliğe olan kasırga yolculuğunda, imkansız bir aşkı bırakmayı ve geçmişinin arkadaşlarına veda etmeyi öğrendi. Yine de kalp kırıklığının anılarını taşıyor ve bir başka yakışıklı, yetenekli matematik öğretmeni olan entelektüel Xiao En ile tanışana kadar kendini bir daha sevemeyecek durumda buluyor. Yıldırım gerçekten iki kez vurabilir mi, yoksa daha derin bir gizem mi var? Lin Yuan, dehası ve cazibesinden büyülenmiş ve yeni ama tanıdık bir romantizmin derinliklerine doğru çekildiğini fark eder.
 • IMDb 5.0
 • 1.274
 • 1
Don’t Disturb My Study 2021 (Çin)
İncele
Don’t Disturb My Study 2021 (Çin)
28 yaşındaki Nan Xiangwan, hayatta bir kazanan gibi görünen ancak endişeden muzdarip, köklü bir İK yöneticisi. Psikiyatrik tedavi gördüğü zaman 10 yıl önceki lisedeki anılarına geri dönüyor. Xiangwan, her zaman yerinde olmadığı sınıfta, istediği üniversiteye yerleştirme yolculuğunda sürekli sorunlarla karşılaşıyor - çalışmalarını sürekli kesintiye uğratan sınıf arkadaşları, babasına duyduğu nefret ve yüzleşmeye dayanamadığı lise anıları . Bu süreçte bir spor öğrencisi olan Lin Xiaoran ile tanışır ve arkadaş olur. Birbirlerini tanıdıkça Xiangwan, sonuçların dışında herkesin olumlu özelliklere sahip olduğunu ve kazanmanın her şey olmadığını fark eder. Sınıf arkadaşlarına yardım etmeye, onları çalışmaya aşık etmeye ve hayallerinin peşinden koşmaya teşvik etmeye başladı. Nihayet, Xiangwan arkadaşlık edindi, gençliğin enerjisini yeniden keşfetti ve babasının anlayışını kazandı. Lin Xiaoran ile tekrar karşılaştığında, travmasından çıkmaya karar verir. İkisi birbirlerini yeniden tanıyor ve başka bir geleceğe doğru el ele yürüyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.046
 • 2
Love Alarm 2 2021 (Kore)
İncele
Love Alarm 2 2021 (Kore)
Duygularını kanıtlamak için can atan Kim Jo Jo, kalkanı kaldırmaya ve tek gerçek aşkı için uygulamayı çalmaya karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 1.515
 • 2
Celestial Authority Academy 2021 (Çin)
İncele
Celestial Authority Academy 2021 (Çin)
Hikaye müreffeh ve barışçıl Celestial Dynasty'de geçiyor. Göksel Otorite Akademisi, ailelerinin konumunu sağlamlaştırmaya çalışan dört imparatorluk ailesi tarafından inşa edildi. Ve imparatorluk aileleri bir yer edinmek için birbirleriyle savaşırlar. Ünlü, yetenekli ve sevilen bir yazar (İmparatoriçe onun sıkı hayranlarından biridir!) Kendi başına ve giriş sınavına girmeden akademiye kaydolur. Beklenmedik bir şekilde, bu yakışıklı, yetenekli genç adamın bir kız olduğu ortaya çıkar. Ve sonunda birçok erkek ona aşık olur. Aşağıda çılgınca tatlı, görkemli bir kampüs aşk hikayesi var.
 • IMDb 5.0
 • 2.507
 • 3
Girl Next Room: Midnight Fantasy 2020 (Tayland)
İncele
Girl Next Room: Midnight Fantasy 2020 (Tayland)
Mimi, korkuları nedeniyle iyi uyumayan genç bir kızdır.Uykusuzluğu nedeniyle uykusuzluğu, DJ Titan ile karşılaşmasına neden olur. Midnight Fantasy programına üçten beşe ev sahipliği yapıyor. Ve Mimi onun tek dinleyicisi.Rahatlamak için DJ Titan'ı dinliyor ve her gece onu dinlemeyi bekliyor ve şaşkınlıkla çalışmaya gitmesine neden oluyor. Sınıfta yanlışlıkla uyuyana kadar ve öğretmen ona ve sınıf arkadaşı Tan'a birlikte bir rapor hazırlamalarını söyleyene kadar. Şimdi DJ Titan'dan mı memnun yoksa Tan tarafından gizlice mi sarsıldığından emin değil.
 • IMDb 5.0
 • 1.532
 • 7
Remember My Boy 2021 (Çin)
İncele
Remember My Boy 2021 (Çin)
Lise sınıf arkadaşları Zhang Yang ve Zhou Jing Mang, gerçek zıt kutuplardır. Zhang Yang küstah, pratik bir şakacı, çoğu zaman bencil ve hatta bazen çatışmacı olsa da, Zhou Jing Mang saf ve fazlasıyla güveniyor.Okulda birbirlerini yavaş yavaş tanıdıklarında, Zhang Yang ilk olarak Zhou Jing Mang'a her zamanki gibi oyunlar oynamaya başlar ve onu okuldaki tannoy sistemi üzerinden utanç verici bir duyuru yapmaya ikna eder. Ancak yavaş yavaş birbirlerine bağlılık geliştirmeye ve karşılıklı bir saygı duygusu geliştirmeye başlarlar. Ama bu bir gün aşka yol açabilir mi?Bu arada, sınıf arkadaşları Shen Li Hua Feng Wan He, Ling Chen ve daha fazlası da kendi keşif yolculuklarına çıkıyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.795
 • 0
Make My Heart Smile 2021 (Çin)
İncele
Make My Heart Smile 2021 (Çin)
Bir grup genç üniversite öğrencisinin, birbirlerinin şirketlerinin teşvikiyle olgunlaşıp gençlik hayallerini gerçekleştirirken tanışmaları, yeni arkadaşlıklar kurmaları ve birbirlerine aşık olmaları hikayesi.
 • IMDb 5.0
 • 2.803
 • 2
Hello Debate Opponent 2 2021 (Çin)
İncele
Hello Debate Opponent 2 2021 (Çin)
Okullar arası bir münazara yarışmasının sonuçlarını manipüle etmek için, bir grup vicdansız öğretmen, yarışmada iğrenç bir şekilde performans göstermeyi umdukları karışık uyumsuz ekipleri bir araya getirmeye karar verir. Paçavra grubu, inatçı Xiao Yu ve dümensiz Nan Bei gibi kişilerden oluşuyor ve öğretmenler, bu grubun başarısızlığa mahkum olduğundan emindir.Ancak, olasılıklara rağmen, ekip kendi becerilerini bir araya getirmenin bir yolunu keşfeder ve bir şekilde, okullar arası eşleşmelerde herkesi ele geçirmeye hazır, yetkin, yetenekli bir tartışma birimi olmayı başarır. Ancak entrikacı okul müdürü, komplonun geri tepme tehdidinde bulunduğunu fark eder - yeni ekibi baltalamaya çalışır.Ama öğretmenler çiğneyebileceklerinden daha fazla ısırdılar mı - ve tartışan genç çaylaklar, en prestijli okul tartışma platformunda tüm şüphecilerin yanlış olduğunu kanıtlayabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.156
 • 3
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x