Spor Dizi - Asya Dizileri
Spor Dizi
The Blind Shot 2019 (Tayland)
İncele
The Blind Shot 2019 (Tayland)
Bu, yaralanan bir golfçü hakkında bir hikaye, bu yüzden onu iyi formuna geri döndürmeye yardımcı olan bir fizyoterapistle tanışıyor ve bu süreçte birbirlerine aşık oluyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.114
 • 2
Hello, the Sharpshooter 2022 (Çin)
İncele
Hello, the Sharpshooter 2022 (Çin)
Uzun yıllar önce, onlar lisedeyken, Tang Xin uzun ve atılgan Yuan Shen Qing ile tanıştı. O zaman ona söylememiş olsa da, anında ona aşık oldu. Ona onu unutmayacağını söyledi, ancak o zamandan beri yolları farklı yönlere gitti: Bir stajyer muhabir olurken, ülkenin önde gelen 50 metre tabanca atıcısı oldu ve Çin'in Olimpiyat zaferi hedefine yöneldi. Tabanca atış takımı Olimpiyatlara hazırlanırken, Tang Xin onunla röportaj yapmakla görevlendirilir. Ancak bir anda mum tuttuğu adamla karşılaşınca sinirleri bozulur. Bu arada, ona karşı küçümseyen ve soğuktur.Tang Xin, Olimpiyatlara hazırlanırken ekibi filme almak ve röportaj yapmakla görevlendirilir, ancak Yuan Shen Qing, performansına müdahale etmeye başladığından, onun varlığından rahatsız olduğunu fark eder. Amacının neden Tang Xin'den etkilendiğini anlayamıyor. Ama birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, belki de ona aşık olup olmadığını merak etmeye başlar. Olimpiyat zaferi - ve belki de romantizm - arayacak mı?  Hello, The Sharpshooter2022 yılında yayınlanmaya başlayan Hello, The Sharpshooter dizisi, 40 bölümden oluşmaktadır. Başrol oyuncusu Hu Yi Tian olan dizi, romantik gençlik aşkını konu almıştır. Oyuncu olarak ise Hu Yi Tian, Shen Qing Yuan, Xing Fei, Tang Xin, Kido Ma, Du Ling Feng, Luo Qiu Yun, Shi Xiao Ci, Zheng Yi Ming Chen Hai, Jackey Zhu ve Tang Li Qi oynamaktadır.Tang Xin, aynı lisede okuduğu Shen Quing Yuan ile tanışır. Shen Quing Yuan son derece gösterişli, yakışıklı ve uzun boylu bir beydir. Tang Xin de aynı şekilde güzel ve çekici bir kızdır. Lisede birbirlerini gördükleri an aşık olurlar. Birbirlerini çok sevdiklerini ve asla sevmeyi bırakamayacaklarını söylediler. O günden sonra yolları ayrıldı ve her ikisi de farklı alanlara yöneldiler.Tang Xin stajyer muhabiri olurken; Yuan Shen Qing ise Çin’e olimpiyat zaferi kazandırmak ile yükümlü olan bir sporcu olmuştur. Yuan Shen Qing bu mesleği ile ünlenmiştir ve ülkenin önde gelen 50 metre tabanca atıcısı unvanını almıştır. Bu süreçte, Tang Xin ile Yuan Shen Q birbirlerini hiç görmemişler ve bir araya gelmemişlerdir. Ancak bir gün Tang Xin, Yuan Shen Quing ile röportaj yapması için görevlendirilir. Tang Xin çok heyecanlanır ve bir an önce röportaj yapmak için hazırlanır. Ancak bu röportaj hiç de istediği gibi geçmez. Yıllar önce tek görüşte aşık olduğu adamı karşısında görememiştir.  Çünkü Yuan Shen Qing tanıdığı gibi kalmamış, aksine soğuk ve havalı bir hale bürünmüştür. Bu durum Tang Xin’i şok etmekle kalmaz, aynı zamanda kariyerine engel olur.Tang Xin, Shen Qing Yuan’a raporları izletmek ve programları göstermek amacıyla yaklaşır, problemi çözmeye çalışır. Asya şampiyonası yaklaşırken, Shi Xiao Ci kaza geçirirerek yaralanır ve şut çekme görevini Du Ling...
 • IMDb 5.0
 • 5.667
 • 21
You’re My Sky 2022 (Tayland)
İncele
You’re My Sky 2022 (Tayland)
Hikaye, College Jock Tupfah'a gizlice aşık olan birinci sınıf öğrencisi Thorn'a odaklanıyor. İkisi birlikte antrenman yaparken, Thorn yakışıklı Tupfah'a yavaş yavaş aşık olur ve yakın arkadaşının uyarılarına rağmen bir gün aşkını itiraf eder. Son derece rekabetçi ve kimseye kolay kolay güvenmeyen Tupfah, onun yerine oyununa odaklanmak istiyor. Thorn aradaki mesafeyi kapatıp Tupfah'ın kalbini eritebilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 4.788
 • 4
To Fly With You 2021 (Çin)
İncele
To Fly With You 2021 (Çin)
Buz patenini seven bir kız olan Shen Zheng Yi, bir kış sporları yarışmasına katıldıktan ve ilerledikten sonra hedefini buldu. Annesinin arkasından, profesyonel bir kısa pist sürat patencisi olmak için Zhu Feng Spor Kulübüne girmeyi denemeye karar verir. Mesleki eğitim almadığı için hem fiziksel hem de zihinsel olarak zorlu zorluklar yaşar; ve sonunda kulübe girmeyi başardı.Ancak, yeni profesyonel teknikler öğrenmek, takım arkadaşlarıyla işbirliği yapmak ve aynı zamanda annesinin muhalefetiyle uğraşmak gibi yeni zorluklarla karşı karşıyadır. Zheng Yi ve annesinin yanı sıra koçu Zhuang Yue'yi içeren eski bir olay da bu süreçte ortaya çıktı. Artistik patinaj takımından yakın arkadaşı Shao Beisheng'in teşvikiyle bu engelleri aşar ve takım arkadaşlarının güvenini kazanarak yarışma sezonunun siyah atı olur. O da Zhuang Yue ile karşılıklı anlayışa ulaşır ve onunla yakın bir öğretmen-öğrenci bağı kurdu. İki nesil kısa mesafe sürat patencileri, yarışmada her şeylerini vererek, vazgeçmeden hayalleri için durmadan savaşırlar. To Fly With You, oldukça estetik bir sanat ve spor olan paten dünyasında geçen bir dizi. Ünlü bir paten ekibinin as oyuncusu olan Shao Bei Sheng ve amatör olarak kısa pist sürat patencisi olan, bunca zaman kendi kendini geliştirerek bu günlere gelen Shen Zhen Yi arasında geçen eğlenceli ve bir o kadar da romantik bir hikaye. Shen Zhen Yi, ünlü paten artisti Shao Bei Sheng’in de içinde bulunduğu ekibe girmek ister, fakat önünde birçok engel vardır. Amatör patencinin, hayallerini süsleyen ekibe girerken karşılaştığı zorlukları ve ünlü paten artisti ile arasında oluşan çekimi anlatan bu dizi, sizi oldukça eğlendirecek.Sha Wei Qi, Li Cai, Song Zu Er ve Wang An Yu başrolleri paylaşırken, Xu Yang, Xia Meng, Li Hao Fei ve Pu Miao ise yardımcı rollerde yer alıyor. Yönetmen koltuğunu ise Sha Wei Qi ile Li Cai paylaşıyor. Çin yapımı bu romantik dram dizisini daha yakından tanımak için To Fly With You 1. bölüm izle. To Fly With You konusuPartneri Liu Fei ile birlikte Wind Chaser Artistik Patinaj Takımı’nın as oyuncusu olan Shao Bei Sheng, Lingbei Üniversitesi’nin bir öğrencisidir. Mesleğinde oldukça başarılı olmasının yanında, birçok genç kızın gözdesi olan Shao, eğitim verdiği miniklerden oluşan bir takımın lideridir. Her zamanki gibi buz pistinde antrenman yapmaya hazırlanırken, minik patencilerin pistte yalnız olmadığını ve başka bir çocuk paten ekibinin de orada olduğunu görür. Buz pistinde kimin antrenman yapacağını tartışırlarken, diğer ekibin koçu amatör patenci Shen Zhenyi gelir ve sorunu çözmeye çalışır. Shao, pisti paylaşmaya yanaşmayıp üstüne diğer takımı küçümseyince bir yarış ile bunu çözmeye karar verirler. Shen, yarış başında bir kaza geçirse...
 • IMDb 5.0
 • 6.230
 • 6
May-December Romance 2021 (Tayland)
İncele
May-December Romance 2021 (Tayland)
Orn 52 yaşında terk edildi ama sefalet içinde boğulmayacak. Tam vücut makyajı onu tekrar 25 gösteriyor. Evet, hayat sürprizlerle dolu! Orn, kendisinden çok daha genç olan ve onun çocuğu olabilecek masa tenisi oyuncusu Tum'a büyük bir aşıktır. Tum, ilacın doktor ve borca batmış bir kumarbaz olan kardeşi Ta'dan geldiğini bilmeden dopinge yakalanır. Ve Mint, Ta söz konusu olduğunda her zaman bir ikilem içindedir. Bu kumar bağımlısı akıl hocasına olan aşkının peşinden gitmeli mi yoksa sonsuza dek unutmalı mı? Öte yandan The Tennis Association başkanı Danai aniden yeni bir sayfa açar ve Orn'u geri kazanmaya çalışır. May adında bir üniversite öğrencisi, Danai'nin yaşını pek umursamıyor gibi görünüyor. Hatta onu -klasik bir beyefendi- olarak görüyor. Aşk yaş farkına galip gelebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.569
 • 1
Go! Goal! Fighting! 2021 (Çin)
İncele
Go! Goal! Fighting! 2021 (Çin)
Mu Qi, Pei Duo'nun futbol tutkusundan etkilenen emekli bir futbol koçudur. Onu yerel lise futbol takımlarını eğitmek için spor dünyasına dönmeye ikna eder.
 • IMDb 5.0
 • 1.910
 • 0
GO Into Your Heart 2021 (Çin)
İncele
GO Into Your Heart 2021 (Çin)
Çin'in geleneksel Go oyununda bir muhabir ile bir dahi arasındaki bir hikaye. Başkalarından önce aşılmaz bir duvar gibidir ama onun önünde sevmeyi öğrenen genç bir adamdır.Sheng Jing Chu, genç ve yetenekli bir Go oyuncusudur. Bir zamanlar karanlık bir at, onu Go dünyasında bir gecede sansasyona dönüştüren bir maçı kazandıktan sonra ün kazanır. Hiçbir röportajı kabul etmemesine rağmen, medyanın artan ilgisine konu olur. Muhabirlik yapan Cheng Liao, Sheng Jing Chu'nun bir durumdan kurtulmasına yardım ettiğinde, kız arkadaşıyla karıştırılıyor. Bir yalan olarak başlayan şey, birbirlerine aşık olduklarında gerçeğe dönüşür.
 • IMDb 5.0
 • 5.154
 • 5
Tumbling 2010 (Japon)
İncele
Tumbling 2010 (Japon)
Yöredeki bir lisede, çok etkili bir erkek yuvarlanma ve ritmik jimnastik kulübüne aniden okulun “en kötü” çocuklarından oluşan bir çete katılınca ve çevrelerindeki herkesi inananlar haline getirmeye başlayınca kıyamet kopar. Japon doğumlu erkek ritmik jimnastik sporuna ışık tutan Tumbling, gerçek dostluk, hayaller ve sıkı çalışmanın harikaları hakkında canlandırıcı ve ilham verici bir gençlik tutkusu dramasıdır. Aslında, tüm oyuncular gösterilerini yapabilmeleri için sıkı bir jimnastik eğitimi aldılar. Ama dramatik koşularının sonunda hepsi profesyoneller gibi yuvarlanacak mı?
 • IMDb 5.0
 • 1.482
 • 1
Basketball Fever 2018 (Çin)
İncele
Basketball Fever 2018 (Çin)
"Basketball Fever", arkadaşının son arzusunu taşıyan, basketbol sahasında çok çalışan ve sonunda dar kişisel kahramanlığını yenen bir basketbol gencinin kendini gerçekleştirme hikayesini anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.905
 • 0
Racket Boys 2021 (Kore)
İncele
Racket Boys 2021 (Kore)
Haenam'daki bir ortaokulda bir erkek badminton takımının küçükler için bir atletizm yarışmasında yarıştıklarının hikayesi. Haenam'daki 16 yaşındaki kız ve erkek çocuklar bu süre zarfında insan olarak büyürler.Yoon Hyun Jong bir zamanlar en iyi badminton oyuncusuydu ve şimdi Haenam'daki bir ortaokulda erkek badminton takımının koçluğunu üstleniyor. Badminton takımı dağılmanın eşiğinde. Takımdaki oyuncular Yoon Hae Kang, Bang Yoon Barajı, Na Woo Chan ve Lee Yong Tae'dir. Oyuncular henüz çok iyi değil.Bu arada, Ra Young Ja, Haenam'da farklı bir ortaokulda kız badminton takımının koçu. Badminton takımı yaşıtları arasında 1. sırada yer alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.634
 • 0
Ping Pong Life 2021 (Çin)
İncele
Ping Pong Life 2021 (Çin)
Ortada iki genç erkekle masa tenisi masalarında bitmeyen yarışmalar yapılır. Xu Tan fiziksel olarak zayıf ama çok tutkulu ve Yu Kenan asi ama yetenekli.Zıt kişiliklerine rağmen, Xu Tan ve Yu Kenan, spor kariyerlerinde aynı yolculuğu yansıtır ve Çin masa tenisi tarihinde çok önemli bir zamana tanık olur. Xu Tan, büyük bir dönüşüm geçiren bir oyuncu. Dedesinin etkisiyle sağlığını iyileştirmek için spora başlar ve yetenekleri ile fark edilir. Yu Kenan, henüz öğrenmediği çok şey olduğunu fark eden ünlü bir aileden gelen yıldız oyuncudur. Hayalleri için ve memleketleri için hayatlarının en büyük yarışmasında iki uçta dururlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.898
 • 1
The Cupid Coach 2021 (Tayland)
İncele
The Cupid Coach 2021 (Tayland)
Latte, diz sakatlığı nedeniyle müsabaka sezonunda dinlenmek zorunda kalan genç bir futbolcudur. Bu süre zarfında, takımdaki arkadaşlarından biri olan Arty ile bir kahve dükkanı açmaya karar verir. Latte, yakın arkadaşı Nam Nam Phudit'i ele geçirene kadar tekrar futbolcu olmaya kararlıdır. Fizyoterapi aşklarının başlangıç noktası olur. Yakışıklı, genç bir aşk tanrısı yardıma geldiğinde bu iki insanın aşkına ne olacak, ancak beklenmedik olaylar meydana gelecek?
 • IMDb 5.0
 • 3.113
 • 0
Run On 2020 (Kore)
İncele
Run On 2020 (Kore)
Ki Sun Gyeom, bir zamanlar milli takımda popüler bir sprinter olan ancak yasal sorunlar nedeniyle ayrılmaya zorlanan bir spor ajanıdır. Oh Mi Joo filmler için çevrilmiş altyazılar yazıyor. İlk başladığında isminin jenerikler arasında listelendiğini görünce çok heyecanlandı.Ki Sun Gyeom, kaderin onları kesinlikle bir araya getirdiğini hisseden Oh Mi Joo ile karşılaştığında kısa süre önce koşmayı bırakmıştı.Seo Dan Ah, bir spor ajansının CEO'su ve Seomyung Grubu'nun yasal halefidir. Buna rağmen cinsiyeti nedeniyle şirkette ilerlemesi engellendi. Şiddetle kendisine ait olanı geri almak istiyor ve hayatını buna göre yaşıyor. Lee Young Hwa, filmlerden ve çizimlerden hoşlanan bir üniversite sanat bölümüdür ve yakında hayatına girecektir.Bu iki çiftin kartlarında romantizm olabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.840
 • 0
Hikaru no Go 2020 (Çin)
İncele
Hikaru no Go 2020 (Çin)
Oyunda, tesadüfen kadim bir Go tahtasını keşfeden ve böylece Go tahtasında bir "ruh" olarak yerleşmiş ve binlerce yıldır tecrübe etmiş bir Go oyuncusu olan Chu Ying'i tanıyan Xiao Guang'un hikayesini anlatıyor. Onun etkisi altında, yavaş yavaş Go'nun ilgisini çeken ve profesyonel bir Go oyuncusu olmak için ilham veren hikayeyle yüzleşti.
 • IMDb 5.0
 • 2.674
 • 1
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x