DMCA.com Protection Status
Suç Dizi
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
İncele
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
Nanno adında gizemli, zeki bir kız, farklı okullara transfer olur, her fırsatta öğrencilerin ve öğretim üyelerinin yalanlarını ve yanlışlarını ortaya çıkarır.
 • IMDb 5.0
 • 766
 • 2
Undercover 2021 (Kore)
İncele
Undercover 2021 (Kore)
Han Jung Hyun, olağanüstü çabukluğu ve cesareti ile tanınan Ulusal Güvenlik Planlama Ajansı'nda bir ajandır. Çok gizli bir görev sırasında Choi Yeon Soo'ya aşık olduğunda ve sonunda onunla evlendiğinde gizli bir kimlikle yaşıyor. Jung Hyun sıradan bir koca ve baba olarak yaşıyor, karısı ve iki çocuğu için mutlu bir aptal. Ancak, karısı yüksek rütbeli bir hükümet görevine aday gösterilince geçmişinin sırları kontrol edilemeyen bir kasırgaya yakalanır. Bu, en değerli önceliği olan sıkıca örülmüş ailesini çözebilir.Choi Yeon Soo, adalet ve hakikat için yaşamış, okul boyunca mükemmel olmasına ve baro sınavını sadece 20 yaşında geçmesine rağmen zayıf ve haksız muamele görenleri temsil eden bir insan hakları avukatıdır. Kıdemli Memur Yolsuzluk Soruşturmaları Birimi'nin ilk başkanı olarak aday gösterildi. Yeni pozisyonunun, kayıtsız şartsız inandığı ve güvendiği tek kişi olan kocasının gizli geçmişiyle ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşmeye zorlayacağını çok az biliyor. Yeon Soo'nun kar için ülkeye hakim olan ve ülkeyi sarsan dev güçlerden adalet peşinde koşması gibi Jung Hyun'un da ailesini korumaya çaresiz kalmasıyla şiddetli bir savaş başlar.
 • IMDb 5.0
 • 872
 • 0
The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)
Karageade, hayatında pek çok sorunu olan bir kızdır. Sarhoşken bilinçsizce Cupid Hut'taki diğer yedi kızla bir yıl içinde bir erkek arkadaş bulacağı bir sözleşme imzaladı. Daniel tanıştığı ve peşinden gitmeye karar verdiği yarı kast bir adamdır. Daniel, bir vakayı araştırmak için görevde olan gizli bir polistir. Birbirlerinin problemlerini anladıklarında ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 1.117
 • 0
Taxi Driver 2021 (Kore)
İncele
Taxi Driver 2021 (Kore)
Do Gi, Özel Kuvvetlerde bir subay olarak herkesten daha dürüst yaşadı. Yine de bir seri katil annesini öldürdüğünde günlerini ıstırap içinde geçirir. Haksızlığa uğradığını ve kırıldığını hisseden Do Gi, şirketi Rainbow Taxi için çalışmak üzere Do Gi'yi işe alan Jang Sung Chul ile tanışır. Sıradan bir taksi hizmetinden çok uzak olan Rainbow Taxi, kanunun korumadığı kurbanların intikamını alan gizli bir organizasyondur. Burada Do Gi, tatmin edici bir intikam veren yıldız bir sürücü olur. Ha Na ise Rainbow Taxi'yi soruşturan bir savcıdır. Kanunsuz davranışlarına öfkeleniyor, ancak aynı zamanda, kanunun çözemediği davaları çözdüklerini görünce kafası karışıyor. İntikamın gerçek adaleti içerdiğine inananlar ile kanun kaçaklarını kovalayanlar arasında Do Gi, adaletin gerçekten ne anlama geldiğini arar.
 • IMDb 5.0
 • 656
 • 0
Mind Jumper 2021 (Singapur)
İncele
Mind Jumper 2021 (Singapur)
hoo Kai Le, ailesinden saklarken radyoterapi görür ve tesadüfen zihin okuma yeteneği kazanır. Zhao Zheng Yi, CFI'yi zor vakaları araştırmak için yönetir. Kai Le'nin özel yeteneklerini öğrenir ve onu ekibine katılmakla tehdit eder ve vakaları çözmelerine yardımcı olmak için güçlerinden yararlanmak ister. Ancak, kısa sürede çocukluk talihsizliğini vakalardan birinde buluyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.170
 • 2
Killer And Healer 2021 (Çin)
İncele
Killer And Healer 2021 (Çin)
Biri öldürürken diğeri iyileştiren zıt kutuplu iki adamı takip eden bir hikaye. Biri şiddetli bir polis, diğeri ise şefkatli bir doktor. Birlikte zor zamanlarda birbirlerini destekler ve kurtarırlar.Jiang Yue Lou, Jingcheng Karakoluna başkanlık eder ve ne iyi ne de kötü görünür. Yine de kaçakçılar onun düşüncesi karşısında titriyorlar.Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Yue Lou, Yue Lou'nun bipolar bozukluktan muzdarip olduğunu öğrenen Yu Zhi ile karşılaşır. Başlangıçta tedaviye isteksiz olmasına rağmen, Yue Lou sonunda Yu Zhi'ye açılır. Farklı değerlerine rağmen yavaş yavaş yakın arkadaş olurlar. Bu arada, savaş ağası Zhan Jun Bai, iş adamı Zhao Jing Ming ve haydut gangster Zhou Huo, Yue Lou'yu öldürmeye çalışırken bile sorun çıkarmaya devam ediyor. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar yüzeye çıkmaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.833
 • 4
You Are My Hero 2021 (Çin)
İncele
You Are My Hero 2021 (Çin)
Hareketli metropol hastanesinde yeni bir asistan olan Mi Ka’nın hayatı sıkıcı olmaktan uzaktır. Düzenli bir hasta akışı ve tamamlanması gereken çeşitli eğitim egzersizleriyle, Mi Ka'nın iş dışında hiçbir şey için çok az zamanı var ama umursamıyor. İnsanlara yardım etme ve hayat kurtarma şansı, şimdiye kadar istediği tek şey ve sonunda bu rüyayı gerçekleştirmenin bir yolunu bulduğu için mutlu. Başkalarına yardım etmek için yeni bir fırsat doğduğunda gönüllü olan Mi Ka, hastane ve polis SWAT ekibi arasında hayatını sonsuza dek değiştirecek bir kararla ortak bir acil kurtarma eğitimi tatbikatına katılır.Ölümcül bir deprem dünyanın temellerini salladığında Mi Ka, kurtarma operasyonlarına yardımcı olmak için depremin merkez üssüne gitme emri verilen ekibin bir parçasıdır. Her ikisine de birbirleri hakkında pek de olumlu bir izlenim bırakmayan bir dizi yanlış anlaşılma yoluyla Mi Ka ile tanışan özel operasyon ajanı Xing Ke Lei de dahil olmak üzere bir askeri personel ekibi, Mi Ka ve tıbbi ekip seti tehlikeyle dolu bir göreve çıktı. Baştaki şüphelerine rağmen, Xing Ke Lei ve Mi Ka'nın, yakın zamandaki depremden en çok etkilenenlere yardım etmek için farklılıklarını bir kenara bırakmaktan başka seçenekleri yoktur. Yan yana çalışarak, her birinin hayat kurtarmak için nasıl yorulmadan çalıştığını gözlemledikçe birbirlerine karşı duyguları yavaş yavaş yumuşamaya başlar.Mi Ka ve tıbbi ekibin geri kalanı, içinde çalıştıkları ülke kargaşaya sürüklendiğinde kendilerini gerçek bir tehlikenin içinde bulur. Hayatını tehlikeye atan Xing Ke Lei, onları kurtarmaya kararlı, ama onlara zamanında ulaşabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 4.457
 • 33
Light on Series: The Bad Kids 2020 (Çin)
İncele
Light on Series: The Bad Kids 2020 (Çin)
Bir sahil kasabasından istemeden bir cinayet sahnesini çeken üç çocuğu takip eden bir hikaye. Çocuklar şüpheliyle ilgilenmeye başladıkça, göründüğünden çok daha karmaşık bir dava açar ve birkaç aileyi öngörülemeyen bir sonuca hapseder.
 • IMDb 5.0
 • 589
 • 2
Mouse 2021 (Kore)
İncele
Mouse 2021 (Kore)
Anahtar soruyu soran şüpheli bir hikaye, "Ya psikopatları önceden tespit edebilseydik?" Çılgın bir seri katilin acımasız cinayetleri tüm ulusu korkuya boğdu ve kaos hüküm sürdü. Adalet arayan çaylak polis memuru Jung Ba Reum, katille karşı karşıya gelir. Psikopatla yaşadığı tehlikeli karşılaşmadan sağ kurtulurken, Jung Ba Reum gözlerinin önünde hayatının tamamen değiştiğini fark eder.
 • IMDb 5.0
 • 824
 • 0
Storm Eye 2021 (Çin)
İncele
Storm Eye 2021 (Çin)
Bir ajan ekibi hakkında bir hikaye An Jing ve Ma Shang'ın bakış açısından anlatılır. Adaleti sağlama görevlerinde hiçbir korku göstermeyen bu memurlar, ulusal çıkarları korumak için çok çalışıyorlar.Ma Shang, bir casusu sınırların ötesinden Shuangqing Şehri'ne kadar takip etmek için özel bir görev alan bir ulusal güvenlik ajanıdır. Gözetim çalışması yaparken Ma Shang, casusun daha büyük planlarında küçük bir yavru olduğunu ve amaçlarının Huading Group'un çok gizli araştırmasını çalmak olduğunu keşfeder. Hafifletici koşullar nedeniyle, Ma Shang, Storm Eye kod adı altında bir soruşturma başlatmak için şehir bürosuyla işbirliği yapmak üzere doğrudan Shuangqing'e gönderilir. Bir ekip kurulurken, Ma Shang, yerel ekip liderinin on yıl önce veda etmeden ayrılan lise sınıf arkadaşı An Jing'den başkası olmadığını fark eder.
 • IMDb 5.0
 • 1.322
 • 0
Wacko At Law 2020 (Tayvan)
İncele
Wacko At Law 2020 (Tayvan)
Mai Daqi hukuk mesleğinde bir dahidir, ancak hukuk firmasının kârlılığından duyduğu memnuniyetsizlik nedeniyle avukatlık ruhsatını rafa kaldırdı. Dört yıl önce aniden ailesinin ve nişanlısının hayatını alan bir hava kazasına kadar değildi. Daqi, ailesi için adalet sağlamak için hukuk mesleğini yeniden kazandı ve American Airlines'ın birinci sınıf avukatlarını devirdi.
 • IMDb 5.0
 • 1.322
 • 13
Vincenzo 2021 (Kore)
İncele
Vincenzo 2021 (Kore)
Park Joo Hyeong, 8 yaşında evlat edinildikten sonra İtalya'ya gitti. Şimdi bir yetişkin ve Vincenzo Cassano adını taşıyor. Mafya için danışman olarak çalışan bir avukattır. Mafya grupları arasındaki savaş nedeniyle Güney Kore'ye kaçar. Güney Kore'de Avukat Hong Cha Young ile ilgilenir. O bir davayı kazanmak için her şeyi yapacak bir avukattır.
 • IMDb 5.0
 • 1.467
 • 1
Times/Taimjeu 2021 (Kore)
İncele
Times/Taimjeu 2021 (Kore)
Olağanüstü yeteneklere sahip tutkulu bir muhabir olan Lee Jin Woo, tüm kariyerini gerçeğin peşinden gitmeye adadı. Tüm hikayeyi anlatmaya kararlı olan Jin Woo, zor gerçekleri bulmak ve rapor etmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Gelecekte beş yıl yaşayacağını iddia eden bir kadın olan Seo Jung In ile gizemli bir telefon görüşmesi onu birbirine bağladığında, çalışkan bir adam olan Jin Woo'nun hayatı beklenmedik bir şekilde değişir.İşine büyük bir tutku duyan inatçı bir muhabir olan Seo Jung In, en iyi hikayeleri bulma konusunda ustalık sahibidir. Ancak bazen derin kazmak bazı çirkin gerçekleri ortaya çıkarır. Bir dizi ipucunun ardından Jung In, ülkenin temellerini sarsabilecek karanlık bir komployu ortaya çıkarır. Güney Kore Devlet Başkanı olan babası Seo Ki Tae'nin hayatı tehlikedeyken, Jung In kendini zamana karşı ölümcül bir yarışta bulur. Ama bu yarışta yalnız değil. Gizemli bir şekilde telefonla Lee Jin Woo'ya bağlanan ikili, başkanı kurtarmak için güçlerini birleştirmeyi kabul eder.Tamamen farklı iki zamanda yaşayan ve çalışan Jin Woo ve Jung In, gerçeği bulmak için tehlikeli bir arayışa çıkar. Ama çok geç olmadan bu iğrenç suçu planlayan hain beyinleri durdurabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 450
 • 0
The Penthouse 2: War in Life 2021 (Kore)
İncele
The Penthouse 2: War in Life 2021 (Kore)
Seo Jin ve Dan Tae, sonunda yollarına çıkan herkesten kurtulur. Su Ryeon cinayetinden utanmadan Yoon Hee'yi suçluyorlar ve hatta Seol A'nın ölümünü örtbas ediyorlar. Hera Palace sakinleri her şeyin eskisi gibi döneceğine inanıyor. Ancak, Yoon Hee hapishaneden kaçtığında ve Eun Byeol gerçeği keşfettiğinde gelgitler değişir. Gizemli kaderleri henüz görülmedi. Değerli saraylarını sonuna kadar korumayı başarabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 808
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x