Tarihi Dizi
Renascence 2020 (Çin)
İncele
Renascence 2020 (Çin)
12. yüzyılın başlarında geçen savaş, Da Chu topraklarında patlak verme tehdidi altındadır ve İmparatorluk mahkemesi yolsuzluk ve entrika ile doludur. Acımasız İmparator ve yozlaşmış arkadaşları İmparatoriçe Yao Mo Xin'i öldürmek için plan yapar ve kötü niyetli çabalarında başarılı olurlar.Bu arada, diğer intikamcı partiler, İmparatoriçe'nin küçük kız kardeşi Yao Mo Wan'ın peşine düşer.Gizem dolu gecede, ölü kraliçenin ruhu küçük kız kardeşinin bedenine girer ve ona haksızlık eden ve onu ölümüne zehirleyen insanlardan intikam almaya niyetlidir.Yao Mo Wan'ın vücudundaki İmparatoriçe, İmparatorluk Mahkemesi'ne girer ve intikam almaya kararlıdır.Ayrıca genç Da Chu prensi Ye Jun Qing ile tanışır (ve ona aşık olur).Mahkemedeki yolsuzluğun boyutunu keşfederken, Ye Jun Qing'in kötü İmparatoru görevden aldığını görmek için elinden geleni yapmaya karar verir. Elinin altındaki en iyi araçları kullanıyor: sevgili tahtı ele geçirmesine yardımcı olmak için zekası ve doğal zekası.
 • IMDb 5.0
 • 435
 • 5
Ban Shu Legend 2015 (Çin)
İncele
Ban Shu Legend 2015 (Çin)
Yu Zheng'in yapımcılığını üstlendiği ve senarist Zhang Wei'nin yazdığı bu film, önceki popüler dizisi Kadın Başbakan'ın muadili. Hikaye, ilk kadın başbakan Ban Zhao'nun yeğenini anlatıyor. Ünvanlı Ban Shu, İmparatoriçe Deng Wei tarafından kurulan Kraliyet Kadın Akademisi'nde öğretmen olma yolunda ilerliyor. Ancak, komplolar meydana gelmeye başlayınca mahkemedeki işi daha da zorlaşır, sonuç olarak Han kültürünü yaymak için mahkemeden ayrılmaya karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 409
 • 0
A Weaver on the Horizon 2010 (Çin)
İncele
A Weaver on the Horizon 2010 (Çin)
Song hanedanlığının Moğollar tarafından fethi ve Yuan hanedanlığının başlangıcı sırasında Çin tekstil endüstrisinde devrim yaratan Huang Dao Po'nun hayat hikayesi.
 • IMDb 5.0
 • 323
 • 0
God of Lost Fantasy 2020 (Çin)
İncele
God of Lost Fantasy 2020 (Çin)
Qin Wen Tian, hasta bir çocuk olarak doğar ve nedense, evlat edinilen ebeveynleri onu Bai ailesine göndermek zorunda kalır ve karşılığında kızlarının eline evlenme sözü verir. Açgözlü Bai ailesi sonunda gözlerini kraliyet Ye ailesine diker ve başarısız bir şekilde Qin Wen Tian'a suikast düzenleyerek evlilik teklifinden geri çekilmeye çalışır. Qin Wen Tian, Jiuhua Tarikatına kaçar ve efendisinin kızı Mo Qing Cheng ve şu anda saklanmakta olan veliaht prens Yi Wu Wei ile arkadaş olur.
 • IMDb 5.0
 • 956
 • 14
Oh! My Sweet Liar! 2020 (Çin)
İncele
Oh! My Sweet Liar! 2020 (Çin)
Xiong Xi Ruo, değerli bir eşyanın bir kopyasını boyamak için güçlü Li ailesinin aile evine sızan genç bir kadın ressamdır. Ancak, Li'nin evinden kaçışı korkunç bir şekilde ters gider ve kaderini Li ailesinin varisi Li Hong Bin'in insafına bulur.Tutuklanmanın eşiğinde, Li Hong Bin ve Xiong Xi Ruo bir yalan söyler - çocuğuna hamileymiş gibi davranırlar. Xiong Xi Ruo ile evlilik, Song ailesinin kızıyla görücü usulü evliliğinden kaçmasına yardım edeceğinden, bu düzenleme Li Hong Bin'e uygun.Li ailesi, Li Hong Bin ve Xiong Xi Ruo'nun evlenmesine izin verir, ancak bazı akrabaların - ve plan yapan Song ailesinin - hamileliğin sahte olduğundan şüphelenmeye başlaması çok uzun sürmez. Bu arada, Li Hong Bin ve Xiong Xi Ruo birbirlerinin şirketinde daha fazla zaman geçirdikçe, birbirlerine karşı artan bir sevgi geliştirmeye başlarlar.Çift arasında aşk çiçek açabilir mi? Mahkemedeki planlarda hayatta kalabilirler mi, hatta engelleyebilirler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.153
 • 4
A Life Time Love 2017 (Çin)
İncele
A Life Time Love 2017 (Çin)
LÜTFEN DİKKAT:ALTYAZILAR GÖMÜLÜ VİDEODAN ALINMIŞTIR. BAZI SATIRLARDA ATLAMALAR OLABİLİR.DÜZGÜN ALTYAZI ALABİLDİĞİM SÜRECE SONUNA KADAR EKLEYECEĞİM. LÜTFEN BEĞENMEDİYSENİZ İZLEMEYİN. İZLEMEYE DEVAM EDECEKSENİZ "YENİ BÖLÜM NE ZAMAN DİYE" SORMAYIN.Chi Yun, vahşi doğada büyüyen yetenekli bir dövüş sanatçısıdır. İlk görüşte XuanYang Ruo / Mu Qing Mo'ya aşık olur ve birkaç yıl sonra tekrar karşılaştıklarında açıkça onu takip eder. Sonunda, erkek kardeşi güçlü asil Lingyun Shenglun ile evlenme sözü vermiş olmasına rağmen, sonunda sevgisine karşılık verir.Shenglun, evliliklerinin sadece ittifak amaçlı olduğunun farkındadır ve ilişkilerini platonik tutmaya söz verir. Bununla birlikte, sonunda kadın kahramanın ilgisini çeker ve onu sonsuza kadar yanında tutmaya kararlıdır.
 • IMDb 5.0
 • 974
 • 6
Marry Me 2020 (Çin)
İncele
Marry Me 2020 (Çin)
Öğretmeninin ölümü için adaleti bulma görevinde olan kör bir müzisyen olan Ju Mu Er'i takip eden bir hikaye. Yolculuğu onu zengin Long Yue ile yüz yüze getirir ve davanın peşindeyken karı koca gibi davranırlar. Sahte ilişkileri, aşık olmaya başladıklarında kısa sürede gerçek olur.Öğretmeni Shi Bo Yin haksız bir şekilde ölünce Ju Mu Er'in yavaş hayatı yıkıcı bir şekilde durur. Bunun sonucunda görme yeteneğini de kaybeder ve yanlışlıkla başkentin en zengin adamı olan, sinsi ve kibirli keskin bir dili olan ve parayı kendi hayatı kadar seven Long Yue ile karşılaşır.Ju Mu Er, araştırmalarına dişlerini batırır ve ardışık vakaların Long Yue ile onu bir araya getirmeye devam ettiğini keşfeder. Evli bir adam da topuklarında, onu istemediği bir evliliğe zorlamaya çalışıyor. Ju Mu Er, durumdan kurtulmak için, öğretmeninin katilini bulmaya devam ederken şaşırtıcı bir şekilde kabul ettiği Long Yue ile sözleşmeli bir evlilik teklif eder.İkili, zamanla gerçek duygular geliştirmeye başlar. Long ailesini karıştırmamak için Ju Mu Er, ondan boşanacağını umarak yanlış anlaşılmalara neden olmaya ve Long Yue'yi kızdırmaya çalışır. Ancak Long Yue gerçeği öğrenir ve onunla tekrar evlenir. Soruşturma derinleştikçe davalar daha kafa karıştırıcı ve şaşırtıcı olmaya başlar. Ju Mu Er neredeyse öldürülüyor ve Long ailesi tehlikeli bir duruma düşüyor. Sonuç olarak, Ju Mu Er ve Long Yue'nin geçici olarak ayrılmaktan ve düşmanlarıyla yüzleşmekten başka seçenekleri yoktur. Gerçek ortaya çıktığında ve her şey yoluna girdiğinde, Long Yue üçüncü ve son kez Ju Mu Er ile evlenir.
 • IMDb 5.0
 • 1.261
 • 2
The Promise of Chang’An 2020 (Çin)
İncele
The Promise of Chang’An 2020 (Çin)
Hikaye hayali Sheng ülkesinde geçiyor. He Lan Ming Yu, dürüst ve zeki bir genç bayan. Genç yaşlarında, 9. Prens Xiao Cheng Xu'yu tesadüfen tanır. İkisi iyi anlaşır ve yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirir. Ancak kader onlara karşı döner ve Cheng Xu'nun savaş alanında öldüğüne dair yalan haberler yayılırken, Ming Yu, Cheng Xu'nun üçüncü ağabeyi ve hükümdarlık kralı Xiao Cheng Rui ile evlenmek zorunda kalır. Cheng Xu, Cheng Rui'nin savaş alanındaki sürekli büyük başarıları sayesinde büyük ve istikrarlı bir ülke kurmasına yardım eder, ancak Cheng Rui, olağanüstü küçük kardeşine karşı kıskançlıkla doludur. Cheng Xu'nun annesinin ölümüyle ilgili gerçek gün ışığına çıktığında, Cheng Xu intikam almak için tahtı gasp etmeye kararlıdır. Ancak Cheng Xu başarılı olmadan önce, Cheng Rui oğlu Xiao Qi Yuan'a tahtın halefi emrini verdikten sonra eski bir hastalıktan öldü. Cheng Xu büyürken Qi Yuan'a yardım etmek zorunda kalır ve aynı zamanda Ming Yu ile ilişkisini canlandırmaya çalışır. Ancak Qi Yuan, Cheng Xu'nun onu kontrol etmesinden memnun değildir. Amcasının annesiyle bir ilişkisi olduğunu öğrendiğinde, Cheng Xu'ya olan nefreti büyük ölçüde artar. Ming Yu, oğlunu Cheng Xu ile uzlaştırmak için elinden geleni yapar.
 • IMDb 5.0
 • 862
 • 0
The Great Revival 2007 (Çin)
İncele
The Great Revival 2007 (Çin)
This drama takes place during the turbulent Spring and Autumn Period and tells the well-known story of the downfall and revival of Gou Jian, King of Yue. After his defeat, Gou Jian was captured and enslaved by King Fu Chai of Wu. Faking submission and loyalty while secretly planning revenge during his imprisonment, Gou Jian is eventually allowed to return to his native Yue. Upon his return to rule, Gou Jian strengthens the kingdom with the help of talented advisors and politicians like Fan Li and Wen Zhong while weakening Wu internally through bribery and strategic diplomatic dealings. "Wo Xin Chang Dan" is a phrase coined to depict Gou Jian's perseverance and self-imposed hardships designed to constantly remind himself of the humiliations he withstood while serving Wu.
 • IMDb 5.0
 • 478
 • 0
Maiden Holmes 2020 (Çin)
İncele
Maiden Holmes 2020 (Çin)
MS altıncı yüzyıldır ve şu anda Doğu Çin olan Qi Krallığı savaş halindeki bir ülkedir.Harika bir genç askeri yetenek olan genç genç prens Pei Yan Zhi, bir işgalci gücü savuşturmak için gönderilir. Cesur bir çaba sarf etmesine rağmen, ordusu nihayetinde pusuya düşürülür ve kesin bir savaşta mağlup edilir. İmparatorluk mahkemesindeki oportünist bir düşman, durumdan yararlanarak Pei Yan Zhi'yi ordunun başı olarak istifa etmeye zorlar ve tahta geçmesi için genç bir itaatkar adayı almayı başarır.Pei Yan Zhi ihanete uğradığını düşünüyor. Entrikanın dibine inmeye yemin eder ve araştırmak için gizli göreve başlar ve tespit edilmeden çalışmasına yardım etmek için sıradan bir kişi gibi davranır. Gerçeği arayışında, Su Ci adında oldukça zeki ve becerikli genç bir kadın dedektifle tanışır. Birlikte yakın bir bağ oluştururlar. Diğer iki zeki genç dedektifle bir araya gelirler ve İmparatorluk Sarayını baltalayan planın ölçeğini keşfetmek için ortak bir teklifte bulunurlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.538
 • 8
Sri Ayodhaya 2017 (Tayland)
İncele
Sri Ayodhaya 2017 (Tayland)
Sanat, edebiyat ve öğrenmenin geliştiği on sekizinci yüzyılın ikinci çeyreğinde Kral Phrachaoyuhua Borommakot döneminde geçen film, izleyicileri Ayutthaya'nın düşüşünden dokuz yıl sonra Siyam'ın hükümdarlığı döneminde Birmanya işgalinden kurtarmasına götürüyor. 1767'de Thonburi şehrini yeni başkent olarak kuran Büyük Taksin. Hikaye, günümüzdeki dört karakterin tavırları ve onların geçmiş enkarnasyonları üzerinden anlatılıyor.
 • IMDb 5.0
 • 513
 • 0
Hua Xu Yin 2015 (Çin)
İncele
Hua Xu Yin 2015 (Çin)
Hua Xu Yin, krallığına olan sadakatini göstermek için ölen ve Aqua Tear Pearl'ün gücüyle yeniden dirilen düşmüş bir krallığın prensesinin hikayesini anlatıyor. İncinin gücünü, illüzyonları yönlendirmek için akorları kullanarak ölümün bedelini ödemeye istekli olanlar için tatmin edici bir rüya dokumak için kullanır. Macerası boyunca çeşitli karşılaşmalar yoluyla, aşkta karşılaştığı çeşitli sevgi ve zayıflık türlerini öğrenir.
 • IMDb 5.0
 • 695
 • 3
Dear Herbal Lord 2020 (Çin)
İncele
Dear Herbal Lord 2020 (Çin)
Onunla evlenmesini sağlamak için Tıp Kralı Chu Zhimo'nun peşine düşen Isatis kökünden oluşan bir peri olan Song Lan arasında silinmez bir aşk hikayesini anlatıyor. Song Lan, ölümsüz xiulian uygulamasını tamamlamak olan yüreğini tek bir şeye kurmuştur. Korkunç olarak, yanlışlıkla prenses tarafından yemiş. Kaçmak için Chu Zhimo'nun tıbbi enerjisini emmesi için zorla evlenmesi gerekir. Song Lan aptal bir Isatis kökü olabilir, ancak çok inatçıdır. Chu Zhimo ona karşı ne kadar kayıtsız davranırsa davransın, Chu Zhimo ile evlenme konusundaki cesur niyetlerinden çekinmiyor. Bunu gerçekleştirmek için, bazı peri arkadaşlarını ölümlü dünyaya geri getirmek için Shenxiang Dağı'na özel bir yolculuğa çıkar. Bunların arasında bir ginseneg bebeği, seksi bir safran ve erdemli bir melek otu var - her biri Song Lan'a aşk arayışında yardım etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır ve istekli.
 • IMDb 5.0
 • 1.887
 • 5
Qing Qing Zi Jin 2020 (Çin)
İncele
Qing Qing Zi Jin 2020 (Çin)
Tang Hanedanlığı'nda, büyük bir şair olmayı arzulayan Luo Qiuchi'nin etrafında dönen bir hikaye. Çalışmalarını ilerletmek için Zhu Xiu Akademisine girdi ve orada bir numaralı öğrenci olan Fu Yuanzhi ile tanıştı. İkisinin farklı şiir stilleri vardır, ancak sonunda Luo Qiuzi, "Uçan Çiçekler Düzeni" şiiriyle bir yarışmada Fu Yuanzhi'yi yenmeyi başardı. Böylelikle diğer öğrencilere daha "basit" bir şiir üslubuyla yol göstermeyi başardı. Bir dizi etkinlikle Luo Qiuchi ve diğer öğrenciler olgunlaşmayı başardılar. An Nan ve Da Tang krallığının öğrencileri arasındaki akademik alışverişte galip geldiler. Sonunda Luo Qiuchi, ulusal giriş sınavlarında en iyi bilim adamı olarak ortaya çıktı ve böylece ülkeye katkıda bulundu.
 • IMDb 5.0
 • 1.182
 • 2
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x