Tarihi Dizi - Asya Dizileri
Tarihi Dizi
Defying the Storm 2022 (Çin)
İncele
Defying the Storm 2022 (Çin)
Ulusal Güneybatı İlişkili Üniversite'nin (genellikle 'Lianda' olarak bilinir) oluşumunun arka planında yer alan hikaye, Beiping'deki entelektüelleri ve iki neslin medeniyet alevlerini canlı tutmak için yaptığı seçimleri ve fedakarlıkları takip eder.Beiping 1937'de Japon kuvvetlerinin eline geçti. Birkaç kuzey üniversitesi güneye Changsha'ya taşınmaya karar verdi, ancak kısa süre sonra savaş patlak verdi. Ulusal Pekin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğretim görevlisi olan Meng Hai Tang, genç öğrencilerle birlikte kaçmak zorunda kaldı. Bir grup Çinli entelektüel, ulusal miraslarını korumak için sürgündeyken Ulusal Güneybatı İlişkili Üniversitesi'ni (-Lianda-) kurmaya geldi.Hai Tang ve Zhang Qi aşık oldular. Chongqing'e vardıklarında, Pekin Üniversitesi bünyesinde bir tıp okulu kurmak için birbirlerine destek oldular. Ancak, Hai Tang görevinden alındı. Çift batıya Kunming'e gitti, evlendi ve Mengzi'de bir tıp fakültesini yeniden kurdu. Kuzey Burma ve Batı Yunnan Savaşı sırasında, Hai Tang ve Zhang Qi, öğrencileri tıbbi yardım sağlamaya yönlendirdi. Ne kadar zor olursa olsun, bunlar çağdaş gençliğin korkusuz üniversite ruhunu somutlaştıran insanlar.
 • IMDb 5.0
 • 261
 • 0
The Romance of Hua Rong 2 2022 (Çin)
İncele
The Romance of Hua Rong 2 2022 (Çin)
Hua Rong ve Qin Shang Cheng evlenecekti, ancak aceleci bir imparatorluk kararnamesi her şeyi değiştirdi. Hua Rong'a rehine ve bir yabancı Prens Mu Bai'yi evlendirmesi emredildi ve iki ülke arasındaki gerilimi yumuşattı. Qin Shang Cheng ve Hua Rong'un durumu kurtarmak için bu komşu krallığa gitmekten başka seçeneği yok.
 • IMDb 5.0
 • 480
 • 0
Rewriting Destiny 2022 (Çin)
İncele
Rewriting Destiny 2022 (Çin)
Xia Yu Bing, bir çizgi roman yazarı tarafından hayal edilen bir evrende - Antik Çin'de geçen - küçük ve biraz nahoş ve kötü niyetli bir karakterdir. Kocası Xu Zi Yan tarafından zehirlendikten sonra -hikayenin başlarında- ölür. Ancak öldürüldükten sonra yazar, onunla bir tür çizgi roman ahiret dünyasında yüzleşir ve ona yeniden doğma şansına sahip olacağını söyler. Ayrıca, kartlarını doğru oynarsa hikayede -kadın başrol- ve -iyi- bir karakter olabileceğini öğrenir.-Hayata geri döner, ama bir -güzel- olmanın kolay bir iş olmadığını anlar. Xu Zi Yan, onu yok etmeye ve vücudunda korkunç deneyler yapmaya hala kararlı. Ve hepsinden öte, hikayedeki bir dizi başka -karakter- artık onun için var - aynı zamanda ana kahraman olmak isteyen kadın karakterler de dahil. Bir dizi başka küçük karakter de yolunu engelliyor veya düşüşünü planlıyor. Ancak Xu Zi Yan'la daha fazla zaman geçirdikçe – bir yandan da onun onu yok etme planlarından kaçınmaya çalışırken – aralarında beklenmedik bir bağ oluşmaya başlar. Cupid, Xia Yu Bing'in nihai kadın lider olma teklifinde onun müttefiki mi olacak?
 • IMDb 5.0
 • 468
 • 4
Lost Love in Times SP 2017 (Çin)
İncele
Lost Love in Times SP 2017 (Çin)
İplik, ikili zaman çizelgesi temasına bağlı kalıyor ve orijinaldeki karakterleri destekleyen 11. Prens ve 12. Prens'e odaklanıyor. Hikaye, ışık ve komik anların adil payı olmadan olmayan, yürek burkan bir romantizmi takip ediyor.11. Prens Yuan Che, ülkesi uğruna neredeyse hayatını kaybediyor. Büyücünün yardımıyla nişanlısı Cai Qian, onu bulmak için bir rüyanın içinde var olan başka bir gerçekliğe girer. Bununla birlikte, diğer güçler araya girerek Yuan Che'nin kişiliği ve hareketsizliklerinde nişanlısının artık onu tanıyamayacağı noktaya kadar kendisinden tamamen farklı olmasına neden olur. Çift gerçekten yeniden bir araya gelecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 492
 • 1
Queen Insoo 2011 (Kore)
İncele
Queen Insoo 2011 (Kore)
Kraliçe Insu (1437~1504), kral Deok Jong'un karısı ve ikinci eyalet meclis üyesi Hanh Wak'ın kızıydı. Sung Jong'un saltanatının 2. yılından itibaren Kraliçe Insu olarak anılırdı. Joseon'daki en iyi devlet kadını olarak değerlendirildi. Bu drama dizisi, üç kadının talihsiz ilişkilerini ve kaderlerini anlatıyor. Joseon Hanedanlığı'nın altıncı kralı olan kral Dan Jong döneminde, Prens Soo Yang'ın oğlu Do Won, Han Jung ile evliydi. Diğer kadınlardan farklı olarak, Han Jung siyasi güç hırsını saklamaya çalışmadı. Sonunda kayınvalidesi Kraliçe Jung Hee'ye karşı çıktı ve oğlunu iktidara gelmesi için tahta geçirdi. Ama Görevden Alınan Kraliçe Leydi Yun ortaya çıktığında, üç kadın arasındaki çatışma doruk noktasına ulaştı.
 • IMDb 5.0
 • 211
 • 0
Love in Flames of War 2022 (Çin)
İncele
Love in Flames of War 2022 (Çin)
Çin Cumhuriyeti döneminde kakule yetenekli kız Lin Hang Jing, babasının öldürülmesi nedeniyle hapse atıldı. Babasının arkadaşı Xiao Da Shuai'ye gitti. Çitin altında olmasına rağmen, alçakgönüllü ya da zorba değildi. Xiao ailesinin zorba üçüncü genç efendisi Xiao Bei Chen, en başından beri ona zorbalık etmişti ve yavaş yavaş onun güçlü bağımsızlığının cazibesine kapılmıştı. Xiao Da Shuai, oğlunu eğitmesi için askeri akademide çalışmaya gönderdi ve Qi Yi Niang, mezun olduğunda onu Hang Jing ile eşleştirmeye söz verdi.Beş yıllık sıkı çalışmanın ardından, eğitmenlerin sıkı eğitimi altında, savaşın yaşamını ve ölümünü deneyimleyen Xiao Bei Chen, karma bir dünya iblisinden demir kanlı bir askere dönüştü. Okuldan döndükten sonra, babasının orduyu temizlemesine yardım etti ve Lin Hang Jing'e evlenme teklif etmek istedi, ancak beklenmedik bir şekilde onun tutkulu genç Mu Zi'ye aşık olduğunu öğrendi. heng. Lin'in babasının ani sıkıntısı nedeniyle, Xiao Bei Chen ve Lin Hang Jing, Lin'in babasını kurtarmak için evlenmeyi kabul etti. Evlendikten sonra ikisi, yabancılaşmadan giderek duygusallaşmaya kadar her türlü zorluğu yaşadılar, ancak yanlış anlaşılma nedeniyle Hang Jing bir yangında ortadan kayboldu.Yedi yıllık yaşam ve ölümden sonra, Japonlara Karşı Savaş patlak verdi. Vatansever örgüte katılan Lin Hang Jing, Beixincheng'e döndü ve Xiao Bei Chen'i Japonya'ya karşı direnişte birleşmeye ikna etti. Muzi, annesinin hastalığı nedeniyle bir Japon kartal köpeği oldu. Tekrar tekrar Xiao Bei Chen'e zarar verdi ve Hang Jing, Xiao Bei Chen'i ölümüne takip etti. Sonunda ikisi yanlış anlamalarını, gerçeğin ışığını çözdüler ve anavatanlarını korumak için el ele verdiler.
 • IMDb 5.0
 • 731
 • 8
Bloody Heart 2022 (Kore)
İncele
Bloody Heart 2022 (Kore)
İsyandan sonra kral olan Kral Sunjong'un en büyük meşru oğlu Lee Tae'nin Joseon tahtına çıkmasıyla başlayan kurgusal bir tarihi drama.Lee Tae'nin babası, Park Gye Won'un yardımıyla kralı tahttan indirdi ve babası yeni bir hanedanın kralı oldu. Babasının yerine geçtikten sonra, Lee Tae bir sonraki kral oldu. Lee Tae, amacına ulaşmak için herhangi bir eylemin haklı olduğuna inanıyor. Mutlak bir hükümdar olarak hükmetmek istiyor, ancak Birinci Başkan Yardımcısı Park Gye Won bu fikre karşı çıkıyor. Park Gye Won kraldan bile daha güçlü.Bu arada, Yoo Jung asil bir ailenin kızıdır. Lee Tae onu karısı olarak görüyor. Bu nedenle, ailesi kraliyet mahkemesinde bir güç mücadelesine girer.
 • IMDb 5.0
 • 2.374
 • 6
The Wind Blows From Longxi 2022 (Çin)
İncele
The Wind Blows From Longxi 2022 (Çin)
Wei ve Shu arasındaki savaş sırasında Shu, Wei'yi yaptıkları tatar yaylarını kullanarak yendi. Bu güçlü silahı elde etmek için Wei, Shu krallığına sızmak ve onu çalmak için çok sayıda casus gönderdi. Chen Gong ve Xun Xu, yıllardır Wei krallığına sızmış Shu casuslarıdır. Wei'nin planını öğrendikten sonra, onu durdurmak için ayrı çalışmaya karar verdiler. Chen Gong Wei krallığında kalmaya devam ederken, Xun Xu araştırmak için Shu krallığına geri döndü. Soruşturmanın ortasında Xun Xu, tatar yaylarının hırsızı Mei Chong'u öğrenir. Ayrıca, Shu krallığında pusuya düşürülen ve Qing Ping planını başlatma fırsatını bekleyen Zhu Long adında çok yetenekli bir casus keşfeder. Xun Xu, Shu krallığındaki casus ağını yok etmek için bir fırsat olarak kullanarak Mei Chong'u bağlamak için bir plan tasarladı.
 • IMDb 5.0
 • 2.002
 • 0
He’s Expecting 2022 (Japon)
İncele
He’s Expecting 2022 (Japon)
Hikaye -nadir durumlarda- erkeklerin hamile kalabildiği ve doğum yapabildikleri bir dünyada geçiyor. Seçkin bir reklamcı olan Kentaro Hiyama, bir gün aniden hamile olduğunu öğrenir. Ortağı Aki Seto, ebeveyn olacağını hiç düşünmemişti, bu yüzden ikisi ilk başta bu beklenmedik olayla karıştı. Modern hamilelik ve doğumla ilgili birçok sorunla karşı karşıya kalan ikili, gerçekle yüzleşmek ve nihai kararı vermek zorunda kalacak: bebek sahibi olmak ya da olmamak.
 • IMDb 5.0
 • 1.410
 • 0
Please Don’t Spoil Me 3.Sezon 2022 (Çin)
İncele
Please Don’t Spoil Me 3.Sezon 2022 (Çin)
Dizinin 3.Sezonu
 • IMDb 5.0
 • 2.111
 • 5
My Sassy Princess 2022 (Çin)
İncele
My Sassy Princess 2022 (Çin)
Baskın Prenses Chang Le Liu Ling, soğuk ve yetenekli dövüş sanatçısı Shen Yan ile tanışır ve birlikte bir yolculuğa çıkarlar.
 • IMDb 5.0
 • 4.764
 • 8
The Killer Is Also Romantic 2022 (Çin)
İncele
The Killer Is Also Romantic 2022 (Çin)
Bir giyim mağazasının zarif sahibi Si Xiao Nian ve Qing Hanedanlığı'nın bir beyefendisi olan Yan Wu Ming, düğümü bağladılar. Ancak ikisi düğünlerinin olduğu gün birbiri ardına ayrıldılar. Her ikisinin de gerçek kimliklerini gizlediği ortaya çıktı. Derin aşkları ve kalplerindeki sırlarla yüzleşen ikili, derin bir karmaşanın içine düşer...
 • IMDb 5.0
 • 3.640
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x