DMCA.com Protection Status
Tayland dizileri
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
İncele
Girl From Nowhere 2.S 2021 (Tayland)
Nanno adında gizemli, zeki bir kız, farklı okullara transfer olur, her fırsatta öğrencilerin ve öğretim üyelerinin yalanlarını ve yanlışlarını ortaya çıkarır.
 • IMDb 5.0
 • 767
 • 2
Raeng Tian 2019 (Tayland)
İncele
Song Sanaeha/The Unidentical Twins 2021 (Tayland)
İncele
Song Sanaeha/The Unidentical Twins 2021 (Tayland)
Görünüşte çok benzer, ancak doğası gereği çok farklı olan iki ikiz kız kardeş, farklı şekillerde yaşarlar. Duen kaprisli bir model ve oyuncu, kimsenin ilgi ve duygularını düşünmüyor. Çukur, ebeveynlerinin ölümünden sonra kız kardeşiyle ilgilenir ve ona sürekli yardım eder. Duen, bir rock müzisyeni ile skandal bir ilişki içindeyken, Pit, ilk önce ikizler tarafından kafası karışan ancak kısa sürede aralarındaki farkı anlayan değerli bir genç adam olan Warit ile tanıştı. Garip bir tesadüf eseri, Duen'in yeni sevgilisinin yeğeni olduğu ortaya çıktı. Yaşlı amcadan bıkan Duen, dikkatini yeğenine çevirdi. Ve o daha çok direndikçe, onun hileleri daha kızgın ve korkunç hale geldi, sevgilileri kavga etmeye başladı.
 • IMDb 5.0
 • 1.682
 • 1
Fah Fak Ruk 2020 (Tayland)
İncele
Fah Fak Ruk 2020 (Tayland)
Hikaye, yaşam mücadelesi veren Tongrak, sağlık sorunları olan biyolojik kız kardeşi Praefah için taşıyıcı anne olmayı kabul eden bir kızla ilgilidir. Praefah, dört bir yanında düşmanları olan Asavakietikul ailesinin varisi olan sıradan bir müzisyen olan Natee'ye aşıktır. Bu nedenle Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak işsiz yalnız hamile bir kadın bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine karnındaki olası varis veya varislerini anlatmak ister ancak oyuncak tasarımcısı Kimhan, Praefah ve Natee'nin öldürülmesinin nedeninin katilin varisi öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için bunu yapmasına engel olur. Böylece Tongrak, Kimhan'ın himayesine girer. İkisi yakınlaşır ve istemeden birbirlerine karşı hisler geliştirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.883
 • 1
Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland)
İncele
Dung Duang Haruetai 2020 (Tayland)
Üç krallığın hikayesi. Kral Rangsimun tarafından yönetilen Kasit, en zengin ve en güçlü olanıdır, ancak bir deniz yolu yoktur, bu nedenle Kral Rangsimun, su yollarını rahatça kullanabilmek için Tanta Prenses Maneesala'yı politik olarak evlendirmeyi planlamıştı. Ancak hem Kasit hem de Tanta birleşirse, bu Puntoolat'ın izole olmasına neden olur ve bu nedenle üç krallık uzun süredir birbirlerinden şüphe duyarak yaşadılar. Prenses Maneesala düğünden kaçmak için kaçmaya karar verdi çünkü Kral Rangsimun hakkında pek çok acımasız hikaye duymuştu, ancak yanlışlıkla bir tuzağa düştü ve sığınmak istediği Puntoolat Prensi Tiyuttithorn / P'Chai tarafından kurtarıldı. Prenses Maneesala'nın ortadan kayboluş haberini duyan ve bunun P'Chai ile bağlantılı olabileceğini öğrenen Prenses Tatsiga, savaşın başlamasından korktu ve bu yüzden P'Chai ile konuşmaya başladı ve Kral Rangsimun tarafından kaçırılıp Kasit'e getirildi. . Tatsiga, Kasit'in Maneesala'nın dönüşünü müzakere etmesi için rehin olarak kaçırıldığına inanıyordu ve bu yüzden ilk başta Rangsimun'dan hoşlanmamaya başladı. Ancak Rangsimun ilk görüşte Tatsiga'ya aşık olmuş ve böylece aşk hikayelerine başlamışlardır.
 • IMDb 5.0
 • 1.444
 • 4
Fai Gam Prae
İncele
Fai Gam Prae
Zengin bir aile tarafından evlat edinilerek çocuklarına hizmetçi olan 2 yetim çocuğun hikayesini anlatır. Yanlışlıkla bir yalanla tanıştılar ve efendileriyle çıkıp evlenmeleri için birbirlerine yardım ettiler. Onlar bilmeden mutlu olmayı aradıkları 'zenginlik' değildir. Hayatta anlam bulup kendilerini aldatmadan ondan zevk alabilirler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.244
 • 0
Paragit Ruk Series: Yeut Fah Ha Pigat Ruk 2017 (Tayland)
İncele
Paragit Ruk Series: Yeut Fah Ha Pigat Ruk 2017 (Tayland)
Kaptan Karan Hanyotin, Hava Kuvvetleri Komando Biriminden gizli bir görev aldı. Komutanı tarafından bombalanan bir araştırma tesisinden kurtardığı araştırmacı Dr. Irene Areeya'yı koruması söylendi. Diğer araştırmacılar, kendileri tarafından kaçırılan Dr. Kanchit Areeya'nın (Dr. Irene'nin babası) önemli bir araştırma çalışmasını çalmak için uluslararası bir terör örgütü tarafından tutulan bir grup tarafından kaçırıldı. Dr. Kanchit'in çalışması, ülkenin ulusal güvenliği için çok önemlidir.Irene'in hayatı tehlikede, Kaptan Karan'ın görevi onunla hemen evlenmekti. Dr.Irene'nin karısı kılığına girmesi fikrinden çok rahatsız. Ancak Dr.Irene'nin 7/24 askeri koruma altında olmasını isteyen başkomutanına itaatsizlik edemezdi. Dr.Irene, terör örgütünün dikkatli gözlerinden kaçınmak için görünüşünü, görünüşünü ve kimliğini değiştirmek zorunda kaldı. Kendisine çok ciddi ve konuşkan bulduğu Kaptan Karan'ın karısı Airada Hanyotin'den yeni bir isim verildi. Ama sonunda ikisi yakınlaştı ve Irene, arkadaşı tarafından "Gülümsemesi Zor Kaplan" olarak bilinen adamın gülümsemesini kırmayı başardı. Kaptan Karan bu göreve nasıl gidecek?
 • IMDb 5.0
 • 1.407
 • 16
The Cupids Series: Kammathep Sorn Kol 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kammathep Sorn Kol 2017 (Tayland)
Milin, ekonomi yapan bir muhasebeci, Cupid Hut'taki diğer yedi kızla bir yıl içinde bir erkek arkadaş bulması gerekeceği bir sözleşme imzaladı. Her zaman Bay Doğru'yu bekliyor ama Saran'la tanıştığında bu değişecek. Ortak çalışması da Saran gibi. Saran fakir bir aileden geldiği için zengin bir kişidir.
 • IMDb 5.0
 • 862
 • 1
The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland)
Parima kötü bir aşk tecrübesine sahiptir, bu yüzden aşktan korkar ve tüm hayatına zarar vermeyi taahhüt eder. Arkadaşları grubu rahibesini çağırır. Ancak yarı dökümlü bir çocuk olan Kawin ile tanışması kolay değildir. Annesini arıyor ve annesini bulmanın tek ipucu bir madalyon. Parima, Kawin'in "World-Class Match Maker" ın sahibi Kevin Blake olduğunu bilmiyor.
 • IMDb 5.0
 • 723
 • 0
The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)
Praewprao, dişlerinin kötü olması nedeniyle ilk aşkından kalbi kırıldığı için sadece görünüş arayan bir adamı seçmeyeceği konusunda kararlıdır. Şimdi güzel bir kız olmasına rağmen. Çevrimiçi çöpçatan görevi var ve takma adı çirkin ördek. Prao, adı Panda Amca olan yaşlı bir büyükbabayla tanışır. Adam onunla konuşurken her zaman ona iyi şeyler hissettirir. Ve ilk aşkı olan dahi Mike ona geri döner ve takipçisi gibi davranır. Flört ettiği için onu takip eder ve Roma, hayatını düzensiz kılan bir avukat hayatına çekilir. Görevinde çok sayıda insan varken, Praewprao gibi çirkin bir ördek hayatını nasıl yönetebilir? En önemli şey kalbidir. Bu adamlardan biri için sarsıldı.
 • IMDb 5.0
 • 982
 • 0
The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)
Personel departmanının başı olarak, cesur Nanthisa şirket kurallarına özenle uymalıdır. Bunun yerine sürekli geç kalıyor. Sadece uzun bir yolculuk yapmakla kalmıyor, aynı zamanda erkekten korkan / nefret eden annesinden ve büyükannesinden ayrılmadan önce izin alması gerekiyor. Sonuç olarak, patronu Phim, yakınlardaki boş bir daireye taşınmadığı takdirde Nanthisa'yı görevden almakla tehdit eder.Yeni kapı komşusu bekar Anggurt, ailesinin olumsuz erkek klişesini onaylıyor gibi görünüyor. Kadınlar her saatte evinden gelir ve gider. Anggurt ve Nanthisa yolları ne zaman kesişse, kıvılcımlar uçar. Davranışlarından tiksiniyor ve pişman değil.Ancak Anggurt’un kız kardeşi çöpçatanlık çılgınlığına gittiğinde, Anggurt tartışmacı komşusuna kız arkadaşı gibi davranması ve olası gelin adaylarını caydırması için yalvarır. Nanthisa iki nedenden dolayı aynı fikirde; (1) Kızlardan hiçbirinin bu kadar korkunç bir adamla sonuçlanmasını istemiyor. (2) Sevgililer Günü'nden önce bir erkek arkadaş bulmayı beklemediği için işini kaybetmeyi umuyor. Anggurt'un ona yardım etmek için teklif ettiği tazminat, Nanthhisa'nın işsizliğe geçişini destekleyecek.
 • IMDb 5.0
 • 766
 • 0
The Cupids Series: Kamathep Prab Marn 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Prab Marn 2017 (Tayland)
Sarhoşken imzaladığı bir köle sözleşmesi yüzünden. Yaklaşık 30 yaşında olan Waralee, Cupid Hunt'ta sekreterdir ancak Peem of CEO'nun kişisel sekreteri olmalıdır. Ona asılmak ya da ikramiyesini küçük arkadaşlarına kaptırmak arasında seçim yapmalıdır. Ama bu, duvarı kalbinden yıkması gerektiği anlamına gelir. Artık bir erkek yüzünden asla yaralanmayacağına söz verdi. Yaklaşık 10 yıldır bekar. Kazası ve dikkati bir araya geldiğinde, birbirlerini sevmemeleri gerekir. Sadece paraya ve kalbini açacak birine ihtiyacı var. Beklemekten yoruldu, ne yapmalı?
 • IMDb 5.0
 • 1.192
 • 0
The Cupids Series: Kamathep Ork Suek 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Ork Suek 2017 (Tayland)
Horm Muen Lee, Cupid Hut'ın aşk tanrısı kızı. O, C fincan göğüsleri olan, neredeyse floresan olan beyaz tenli ve Ju-On hayaletine benzediğine inandığı için makyajsız kendinden emin olan Çinli görünümlü bir kız. Kendisi için doğru adamı bulmak için yedi arkadaşıyla aşk savaş alanına katılmak zorundadır. Kozmetik var ve bir taksi şoförü Pee ona yardım ediyor. Sonunda Horm, hedefinin kendisi olduğunu biliyor. O domuz etinin varisi ve o sadece bir taksi şoförü. Üstelik onu makyajsız seviyor ama makyajsız bir yere gidebilir mi? Hayal et! Kısa süre sonra Horm, Pee'nin bir sırrı olduğunu öğrenir. Ondan şüphe duymasına neden oluyor. Pee kimdir? Aşkı bitecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.719
 • 1
The Cupids Series: Kammathep Hunsa 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kammathep Hunsa 2017 (Tayland)
Hunsa beceriksiz bir kızdır. Hiç erkek arkadaşı olmadı ama her zaman iş arkadaşlarına sahip olduğu hakkında hikayeler uydururdu. Onun beceriksizliği yüzünden her zaman işini bırakıyor. Sonunda, Aşk Tanrısının Halkla İlişkisi olarak bir iş bulur. Kore'de ruh eşini bulma hayali var. Tornpitaya veya Tim ünlü bir iş adamıdır. Cupid Hut'ın köşe yazarı Angie ile partisinde skandal bir fotoğraf çekiyor. Ortaya çıktığında imajını mahvetti. Cupid Hut'ı suçluyor. Hunsa'nın patronu ona Tim'i engellemesini emreder ve o da öyle yapar. Tim Tornpitaya katı ve ağırbaşlı bir adamdır. Hunsa'nın beceriksizliğini sevmiyor. Hunsa ve Tim bir yatta birlikte yaşamalıdır. Sonunda Tim, Hunsa'yı büyülüyor. Ondan sonra onu her zaman rahatsız ediyor. Bu sırada Tim, yakın bir akrabası tarafından kötü niyetli. Bir çalışanın müşteriyi sevemeyeceği şirket kurallarıdır ve Tim, Pink Lady Magazine editörü Cindy adlı bir kız tarafından rahatsız edilir.
 • IMDb 5.0
 • 1.481
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x