Yaşam Dizi - Asya Dizileri
Yaşam Dizi
My Romance From Far Away 2022 (Tayland)
İncele
My Romance From Far Away 2022 (Tayland)
Dağlardan Chiang Mai şehrine uzun bir yolculukta, Kaptan Phasut'un arabası, onu ve karısı Namping'i öldüren bir kazada döner. Altı yaşındaki oğulları Tawan, o gün onlarla seyahat etmediği için şanslıydı.Namping'in ağabeyi ve bir kahvehanenin sahibi olan Khunkhao, haberlerle sarsılır. Cenaze işleriyle ilgilenmek için hızlıdır. Orada, Phasut'un küçük kız kardeşi Thofah, büyükbabası Athit adına Tawan'ı Bangkok'a götürmeye gelir. Khunkhao, Tawan'ın daha önce hiç tanışmadığı bir büyükbabası ve teyzesi ile yaşamasına izin vermeye hazır değil. Thofah görevini tamamlamak için ne gerekiyorsa yapacaktır.
 • IMDb 5.0
 • 731
 • 0
The Crack of Dawn 2022 (Çin)
İncele
The Crack of Dawn 2022 (Çin)
Drama, istikrarlı bir yaşam için çok çalışan, kocasının kötülüğü ve ihaneti, hayatın yükleri ve sorunları ile karşı karşıya kalan sıradan bir kadının kendini koruma ve gücünü anlatmaktadır.
 • IMDb 5.0
 • 497
 • 0
Tomorrow Will be Better 2022 (Çin)
İncele
Tomorrow Will be Better 2022 (Çin)
-Little Pity and Geer- birbirini seven bir çift kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Arkadaşlıktan hüzün ve nefretin duygusal karmaşasına kadar, dramayı öne çıkarırken ve karakterlerin kaderini gösterirken, insan doğasındaki gerçeği, iyiliği ve güzelliği teşvik eder, yanlış ve çirkin yemin eder. Aynı zamanda oyun, aşka odaklanan geçmiş kentsel duygusal dramaların prangalarından kurtuluyor ve kadınların kendilerine odaklanarak bağımsız kadınların asil karakterine tezahürat yapıyor.
 • IMDb 5.0
 • 760
 • 0
Goo Pil Soo Is Not There 2022 (Kore)
İncele
Goo Pil Soo Is Not There 2022 (Kore)
İkinci parlak gününün hayalini kuran 40'lı yaşlarında geçimini sağlayan Goo Pil Soo ile 20'li yaşlarında kendi yeni şirketini hayal eden dahi Jung Seok'un kardeşliğini tasvir ediyor. Drama, son zamanlardaki sosyal ve eğitim sorunları ile istihdam ve işe başlama savaşları da dahil olmak üzere, ilişkilendirilebilir hikayeleri gerçekçi bir şekilde tasvir edecek. Aynı zamanda farklı nesiller arasında bir uyum yakalayacak ve herkesin sempati duyabileceği ve rahatlıkla izleyebileceği sımsıcak bir komedi draması oluşturacaktır.
 • IMDb 5.0
 • 86
 • 0
Simmer Down 2022 (Çin)
İncele
Simmer Down 2022 (Çin)
İletişim, insanlar arasında bağ kurmanın anahtarıdır. Bu, sıradan anlaşmazlıkları takip eden ve arabulucu olarak çalışan bir TV sunucusunun etrafında dönen bir hikaye.Simmer Down, mağdur taraflar arasında arabuluculuk yapmak için benzersiz bir konsepte sahip bir TV şovudur. Ev sahibi Yang Guang işinde çok başarılı, ancak hiçbir zaman doğrudan dahil olmaya istekli değildi ve sorun kendi kapısını çaldığında nasıl davranacağını bilmiyor.Avukat Liao Wang, 30 yıl önce eski evlerini talep etmek için onu terk eden annesi adına karşısına çıktığında, Yang Guang'ın hayatı boyunca kaçındığı aile sorunlarıyla yüzleşmekten başka seçeneği kalmadı. Bu arada, yeni bir ev sahibinin gelişi Yang Guang'ın geçimini tehdit ediyor. İçinde bulunduğu çıkmazdan bir çıkış yolu bulabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 236
 • 0
See You Tomorrow 2022 (Çin)
İncele
See You Tomorrow 2022 (Çin)
Jiangxia TV'nin geçim programının yeni yazarı ve yönetmeni Ding Liao Liao, coşkulu ve neşeli; Eczacılık doktoru Jiang Kan'ın çok az sözü vardır ve kayıtsızdır. Tamamen zıt kişiliklere sahip iki kişi tesadüfen oda arkadaşı oldu. İş ve yaşamla iç içe olan iki kişi arasında bir dizi vahşi olay yaşandı. İkisi de başlangıçta birbirlerini sevmemekten birbirlerini anlamaya ve açılmaya geçti. kalp. Evi paylaşan küçük erkek kardeş, Ding Man ve iki yönlü bir aşktan tomurcuklanan tatlı bir aşk hayatının tadını çıkaran as çapa Lian Ge Yao. İki çift genç erkek ve kadın, günlük yaşamlarında irili ufaklı, esprili ya da narin ve sıcak hikayeler yaratmışlardır. Dört çalışkan kahraman, sonunda hayatın sınavıyla yüzleşmek için birlikte çalışacak ve her yarını memnuniyetle karşılayacaktır.
 • IMDb 5.0
 • 3.087
 • 2
Left Right 2022 (Çin)
İncele
Left Right 2022 (Çin)
Bir çocuğun doğumu, sevgi dolu genç bir çiftin samimi ilişkisinde bir kırılma noktasına ve bir çatlağa neden oldu ve bir zamanlar sevgi dolu kampüs çifti sonunda kendi yollarına gidiyor. Yaşam vaftizinden sonra, kendi yaşam yollarında istikrarlı bir şekilde ilerlerler. Bununla birlikte, çocuğun ani lösemi başlangıcı, başlangıçta barışçıl bir şekilde bir araya gelen aileyi bozar. Boşanmış çiftlerin barışçıl hayatları, çocuklarının hastalığı nedeniyle farklılıklarını bir kenara bırakıp kadere karşı yeniden el ele vermek zorunda kalır. Birkaç ailenin kaderi bu nedenle yakından bağlantılıdır. Çocuğu kurtarma sürecinde yetişkinler de çocuk tarafından kurtarılmakta, geçmişle ve kendileriyle barışmaktadır.
 • IMDb 5.0
 • 1.323
 • 0
My Liberation Notes 2022 (Kore)
İncele
My Liberation Notes 2022 (Kore)
Üç kardeşin ve sinir bozucu hayatlarından -kurtulmayı- özleyen gizemli bir yabancının hikayesi.Daha fazla insanın taşınmak yerine ayrıldığı bir yer olan Sanpo Köyü'nde yer alan üç Yeom kardeş, Chang Hee, Mi Jung ve Ki Jung, hepsi 'cevap yok' ile tıkanmış bir hayattan kaçmak istiyor.Bir gün, Bay Goo adında gizemli bir adam aniden mahallelerine taşınır. O bir ayyaş ve birçok yükü ve sırrı varmış gibi görünüyor. Temkinli kişiliği ve kendine saklama tercihi, onu kasabanın konuşması haline getiriyor ve üç kardeşin en küçüğü olan çekingen Mi Jung'un bile ona yaklaşmasına neden oluyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.081
 • 0
Our Blues 2022 (Kore)
İncele
Our Blues 2022 (Kore)
-Our Blues- şu ya da bu şekilde birbirine bağlı çeşitli karakterlerin hikayesini anlatan çok amaçlı bir dramayı ele alıyor.Güzel Jeju adasında doğan Lee Dong Suk, hayatını kazanmak için kamyon satar. Bu hayattan kaçmak için Jeju'ya gelen gizemli bir geçmişi olan Min Sun Ah ile tanışır.Bir gemi kaptanı olan Park Jung Joon, parlak ve eğlenceli bir kişiliğe sahip bir dalgıç olan Lee Young Ok'a aşık olur.Bir balık dükkanı sahibi olan Jung Eun Hee, eski sevgilisi Choi Han Soo ile tekrar bir araya gelir. Şehir hayatının ona göre olmadığını anladıktan sonra geri döndüğünde Jeju Adası'nda yolları kesişir.
 • IMDb 5.0
 • 1.246
 • 0
The Old Dreams 2022 (Çin)
İncele
The Old Dreams 2022 (Çin)
90'ların başında doğan ve daha sonra otomobil endüstrisindeki kariyerlerine odaklanan bir grup arkadaş hakkında.Chen Yi ikilisi dokuz yaşındayken, Bi Lai fu adında genç bir çocuk aniden kısa bir süreliğine evinde belirdi. İkili başlangıçta iyi geçindiler, evde ve okulda her şey için rekabet ettiler. Aynı zamanda, Lai Fu bir grup sadık arkadaşla arkadaş olur, ancak onların oyuncu ve kaotik doğası yetişkinleri endişelendirir. Yaklaşan lise sınavları ile gençlerin her biri bir sonraki yolculuğuna devam ediyor. Lai Fu ve Yi Duo da iş, aşk ve yaşam sorunuyla karşı karşıyadır.1998 yılı gelirken otomobil sektörü de hızlı bir gelişim ve değişim yaşıyor. Eski bisikletler artık trend değil ve iş ve satışlarda düşüş görmeye devam ediyor. Lai Fu, nesillerinin hafızasını korumak için bir montaj atölyesi kiralamaya ve ürünü yenilemenin ve canlandırmanın yeni yollarını düşünmeye karar verdi. İş fikri üzerinde birlikte çalışarak eski arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelir. Yeni fikirler ve kavramlar kullanarak “eski” bisikletleri (trendde) yeniden “genç” hale getiriyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.873
 • 2
Life is a Long Quiet River 2022 (Çin)
İncele
Life is a Long Quiet River 2022 (Çin)
Şanghay vatandaşları hakkında bir hikaye, hayatın bataklığında daha yakın olmak için farklılıklarıyla çalışan iki baldız Feng Xiaoqin ve Gu Qingyu'nun bakış açısından anlatılıyor.Feng Xiaoqin'in (Hai Qing) yeni gelinleri olmak için hamileyken Gu ailesine gelmesinden bu yana on yıl geçti. Ailenin en büyük kızı Gu Qingyu (Tong Yao), ona karşı her zaman temkinli olmuştur ve Feng Xiaoqin'in yüzünün her yerinde yazılı bir "hırs" olduğuna inanmaktadır. Feng Xiaoqin, kocası Gu Lei'yi ikiz kız kardeşi Gu Qingyu'dan bir ev satın alabilmeleri için borç almaya çağırıyor. Gu Qingyu, lüks bir ev satın alma planını açıklayarak akıllıca istekten kaçar.Gu Lei beklenmedik bir şekilde öldükten sonra, iki baldız arasındaki çatışmalar tırmanmaya devam ediyor. Bekar bir anne olarak Feng Xiaoqin çaresizdir, ancak karşılaştığı zorluklar onun gerçek potansiyelini fark etmesine izin verir. Bu arada, Gu Qingyu hayata karşı algısını yeniden şekillendiren birçok değişikliğe uğrar. Amansız yüzleşmeden karşılıklı anlayışa kadar, iki kadın, gelecek ne kadar zor olursa olsun, ailenin yükünü birlikte taşıyacak.
 • IMDb 5.0
 • 1.543
 • 5
About is Love 2.Sezon 2022 (Çin)
İncele
About is Love 2.Sezon 2022 (Çin)
Yunma Group'un başkanı olan uzun mesafe çifti Wei Qing ve sanat mezunu Zhou Shi, karşılıklı güven eksikliği nedeniyle sonunda ayrılırlar. İki yıl sonra Zhou Shi, Wei Qing'in dünyasına bir kez daha girer. Zhou Shi artık eskisi gibi olmasa da, Wei Qing onu geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Birlikte geçirdikleri zaman, birbirlerinin kalplerini net bir şekilde görmek için geçmişten gelen yanlış anlamaları çözmelerini sağlar. Bu arada, Zhou Shi'nin iki iyi arkadaşı da kendi yollarıyla büyüyor. Lin Fei Fei ve sanatçı Ning Fei her zamanki gibi tatlılar. Birbirleri için yaratılmış okul dehaları Bi Qiu Jing ve Li Ming Cheng birlikte bir aile kurar.
 • IMDb 5.0
 • 10.859
 • 2
Love (ft. Marriage and Divorce) 3.Sezon 2022 (Kore)
İncele
Love (ft. Marriage and Divorce) 3.Sezon 2022 (Kore)
Drama, 30'lu, 40'lı ve 50'li yaşlardaki üç çekici kadın karakterin karşı karşıya kaldığı düşünülemez bir talihsizlik ve gerçek aşkı arayan evli çiftler arasındaki anlaşmazlığı konu alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 4.148
 • 3
Two Conjectures About Marriage 2022 (Çin)
İncele
Two Conjectures About Marriage 2022 (Çin)
Kariyer kadını Shen Ming Bao, bilişim uzmanı Yang Zheng ile tanıştığında, ikisi çabucak evlenirler. Yoğun hayatları nedeniyle haftada sadece iki kez buluşabiliyorlardı. Şirketi müşteri kaybına uğradığında, işte ekstra çaba harcar ve bu da sonunda düşüklere neden olur. Yang Zheng bunu öğrendiğinde, işini bırakmasını sağladı, ancak bu, çift arasında daha fazla yanlış anlaşılmaya neden oldu. Zengin ve güzel bir kadın olan Shen'in en iyi arkadaşı Xue Ke Xin, kendisinden sekiz yaş küçük bir aktör olan Chen Tong Gang ile yıldırım gibi bir evliliğe girer. Ancak, prensipleri uyuşmadığı için sonunda boşandılar.Shen Ming Bao tekrar hamile kalır, ancak Yang Zheng'in kariyeri de büyük bir değişimle karşı karşıyadır. Aynı zamanda, Xue Ke Xin'in iyi arkadaşı Zhang Song Wen, iş fırsatları aramak için ülkeye döner ve Yang Zheng'i iş ortağı olarak bulur. Shen Ming Bao, Zhang Song Wen'in şirketinin fon sağlayan bir kara delik olduğunu öğrenir. Yang Zheng'in sorumluluğunu ortadan kaldırmak ve ürünün piyasada listelenmesini önlemek için bir plan düşünüyor.Dördü de zorluklar ve krizlerle olgunlaştı. Evliliklerini geri getirebilirler mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.595
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x