1. Friend The Great Legacy 2013

  Friend The Great Legacy 2013

  720P Türkçe Altyazı

  Sung-Hoon (Kim Woo-Bin), annesi tarafından yetiştirilmiş ve gerçek babasını hiç tanımamıştır.. Çocukluğu annesinin gangster arkadaşları ile çevrili, perişan bir halde geçmiştir. Sonunda kendisi de bir çete üyesi olur. Ardından bir Budist tapınağında diğer çete üyeleri ile kavga ettiği için hapsedilir.

  Bu arada, Joon-Seok (Yu Oh-Seong) neredeyse 17 yıldır cezaevindedir ve yakın zamanda serbest bırakılacaktır. Bir kadın hapishaneye gelir ve Joon-Seok ile konuşmak ister. Kadın lise günlerinde Joon-Seok'un arkadaş çevresindendir. Oğlu Sung-Hoon'un aynı cezaevinde tutuklu olduğunu ve diğer çete üyelerinden oğlunu koruması için Joon-Seok'dan yardım ister. Joon-Seok, cezaevinde Sung-Hoon'u koruması altına alır.

  Joon-Seok cezaevinden tahliye olduğunda, adamlarının Eun-Ki (Jung Ho-Bin) tarafından temizlendiği öğrenir. Joon-Seok'un babası çetenin kurucusudur, bu yüzden, Joon-Seok çetenin kontrolünü geri almak için bir plan yapar. Bu sıralarda Sung-Hoon cezaevinden tahliye olur ve Eun-Ki'ye karşı Joon-Seok için çalışmaya başlar. Joon-Seok ve Sung-Hoon, yıllar önce Sung-Hoon'un babasının öldürülme emrini Joon-Seok'un verdiğinden habersizdirler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   1.239

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x