In Love and War 2011 - Asya Dizileri
 1. In Love and War 2011

  In Love and War 2011

  720P Türkçe Altyazı

  1950'de kırsal kesimde bulunan bir köy savaş dedikoduları duyar. Güney Kore bir savaşta olsa bile Seokjeongri oldukça uzakta bulunan bir taşra köyüdür ve görünüşte ülkenin diğer kesiminde olup bitenlerden bihaberdir. Bir gün, köylüler, köy liderinin torunu Sul-hee için düğün hazırlıklarıyla uğraşırken yüksek rütbeli bir Kuzey Kore subayı Kim Jung-Woong ile askerleri köylerinde belirir. Askerler köyü teslim almaya hazır görünürler ancak köy sakinleri gelen askerleri sevinçle karşılar. Jae-Chun askerleri coşkuyla karşılar ve Bay Baek de onlara yardım eder. Nazik köy ağası ile sıcakkanlı köylüler askerleri savunmasız bırakır.Ancak köylülerin tüm bu hareketleri incelikle hesaplanmış bir savunma stratejisidir.

  Sukjungri'de düşmanlar ve köy sakinleri içiçe yaşamaya başlar ama savaş Kuzey Kore'nin lehine döner ve Kuzey Kore'deki yüksek yönetim gizli bir görev emri verir.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7   1.152

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x