Mr.Idol 2011 - Asya Dizileri
 1. Mr.Idol 2011

  Mr.Idol 2011

  720P Türkçe Altyazı

  Müzik yapımcısı Goo-Joo Mr. Children grubunun vokalistinin ölümünden sonra Güney Kore’den ayrılmıştır. Ancak 3 yıl sonra Güney Kore’ye geri döner. Hava alanında bavulu kaybolur. Goo-Joo’nun bavulu yanlışlıkla bir turist rehberinin asistanı olan Yoo-Jin tarafından alınmıştır.

  Goo-Joo geri döndüğü için grubunu da yeniden bir araya getirmek istemektedir. Ancak yeni bir vokalist bulması gerekmektedir ve bunun için seçme yapmaya karar verir. Bavulunun kaybolduğunu anlayınca telefonunu arar ve Yoo-Jin’le bavulu geri alması için randevu ayarlar. Yoo-Jin ise geçmişte bir dönem bir grupta yer almıştır. Bir şekilde Goo-Joo’nun düzenlediğinden haberi olmadığı halde, seçmelere katılmaya karar verir.
  3.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.8   1.350

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x