1. My Dear Desperado 2010

  My Dear Desperado 2010

  720P Türkçe Altyazı

  Dong-chul dövüşemeyen ama çenesi kuvvetli bir gangsterdir.
  Yeteneklerini başkalarının önünde sergileyemez ama ruhu hâlâ capcanlıdır.
  Yan evde yaşayan kız iyi biri gibi görünmekte ve onun için bir tehdit oluşturmamaktadır. Ne zaman onu "komşu kızı" diye çağırsa, kız onu hep terslemektedir. Ama Dong-chul her nedense, kıza karşı iyi davranmaktadır!

  Se-jin markette çalışmaktadır. Büyük planları vardır ve bodrum katında bir daire alır ama yan komşusu bir gangsterdir. Bu adam sanki onu çok iyi tanıyormuş gibi "komşu kızı" diye çağırmaktadır. Bu gangster çok gevezedir ve o bundan hiç hoşlanmamaktadır.

  Karizması olmayan bir gangster ve oldukça karizmatik bir kadın.
  Birlikte yaşamaları, aynı güneşin batıdan doğması gibi!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   1.355

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x