1. Return 2007

  Return 2007

  720P Türkçe Altyazı

  Anestezi ilacının yetersiz kullanımı yüzünden, genç çocuk kendi cerrahi kalp operasyonunu, operasyon ile ilgili olan prosedüre ait her sesi ve her hareketi duyarak geçirir.Cerrahi bıçağın bedenini kesmesinden, tıbbi testerenin göğüs kafesini kırmasına kadar olan her şeyin farkındadır.Ameliyatı süresince kas gücünün yetmemesinden tepki veremeyen minik çocuk, bu korkunç yanlışlık yüzünden ciddi bir sarsıntıya uğrar. Neticesi ise bu kazanın hemen arkasından, çocuğun bir kızı vahşice öldürmesi ile neticelanır. Sonrasındaysa çocuk akıl hastanesine yerleştirilir. Birkaç psikiatrist ise, bu vakayla ilgili ilginç şeyler bulur ve çocuğun durumuna çare bulmak için etkili tedavi metotları kullanmaya karar verir.
  Hipnoz yöntemi kullanılması sonucu, hafızasında geçmişine ilişik bir kısmı ve de bireyselliğini oluşturan kısmını kaparlar.Bu başarı ile çocuga ikinci bir şans verilir ve de toplum içerisinde düzgüsel bir yaşam sürmeye başlar. 20 yıl sonrasında, insanın çocukluk hatıralarıi bir dizi olay sonucu tekrardan ortaya çıkar ve bu bir dolu korkunç cinayetin de başlangıcı olur.
  Çocukken yaşadığı acıyı dağıtmayı görev edinen katil, acımasız ve de akıllı hale gelir. Ve cinayetler devam ederken, 20 yıllık asılsız geçmişin içindeki hatıralar ve de sırlar açığa çıkar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   994

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x