Samurai Princess 2009 - Asya Dizileri
 1. Samurai Princess 2009

  Samurai Princess 2009

  720P Türkçe Altyazı

  Ne akla hizmet ormanda olduklarını bilemediğim 11 kız tecavüze uğrayıp öldürülür.
  İki yardımcısıyla birlikte ormanda dolaşıp ceset parçaları toplayan çılgın bir bilim adamı cesetlere geldiğinde artık kızlar için çok geç deriz, fakat hayır, kızlardan biri halen hayattadır.
  Çılgın bilim adamımızın ceset toplama sebebi, bu parçaları birleştirip "Mecha"lar, yarı insan, yarı makine varlıklar oluşturmasıdır. Hayata kalan kızı, öteki kızların vücut parçaları ile tekrar yaratır.
  Artık tek bedende 11 ruhu taşıyan Samurai Princess'in tek amacı intikam almaktır.
  Bu katliam ve tecavüzlerden sorumlu çetenin başında ise kendilerini sanatçı olarak tanımlayan bir kadın ve adam bulunmaktadır.
  Düşünceleri, en büyük sanatın insan vücudunu tekrar yorumlamak olduğudur. Bunu ise insanları kesip biçerek yapmaktadırlar. Film süresince yarattıkları "eserlerden" bol bolca görme şansına erişiyoruz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.9   1.062

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x