1. Sleeping Beauty 2008

  Sleeping Beauty 2008

  720P Türkçe Altyazı

  Kuzeni ve annesiyle yaşayan ilköğretim 6. Sınıf öğrencisi Do-yeon, yarı yıl tatilinde ölen büyükannesinin cenazesine gider. Ve orada yaşıtı olan kuzeni Sang-jun ile karşılaşır. Bütün yetişkinler cenaze hazırlıklarıyla uğraştığı için de vakitının çoğunu Sang-jun ile geçirir. Cenazenin son gününde Do-yeon ve Sang-jun, cenazeye yakın bir yerde boş bir sınıfa girerler. Ve orada ilk cinsel deneyimlerini yaşarlar.

  Kış Uykusu - Lee Rae, 50'sinde, duyguları körelmiş bekar bir hanımdır. Babasıyla beraber yaşamaktadır ve Alzheimer hastalığının pençesine düşmüştür. Vakti vakitında evliliğe ilk adımını atmıştır, ancak kocası evi terk edip bir daha geri dönmemiştir ve hiç çocuğu da yoktur. Kocasının evde olduğu zamanlar, birlikte ördek yetiştiriciliği yapmışlardır. Fakat Kuş Gribi yüzünden onları da elden çıkarmıştır. Bütün bunlara ek olarak babasının gövde ve akıl sağlığı gittikçe kötüleşmiştir ve kızından, kendisine uygunsuz bir halde dokunmasını istemektedir.

  Uyuyan Güzel - 17 yaşındaki Su-jin ve anası, ülkeye ustalaşmış kaçakçılar tarafından kaçak olarak sokulur. Annesi ülkeye kabul edilmek için kızı Su-jin'i, kırsal bir bölgede çiftlikte yaşayan Kim'e evlatlık olarak verir. Kısa bir süre sonra da Koreli bir insanla evlenir. Kim, yaşlı annesi ve ölmüş oğlunun lisede okuyan çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Su-jin, yaşlı anneyle kalacağını düşünürken, çiftlikteki ilk gecesinde üvey babasının tecavüzüne uğrar. Üstüne, üvey babasıyla aynı odayı paylaşmak ve devamlı olarak üvey babasının cinsel taleplerine karşılık vermek zorunda kalır. Su-jin'in huzur kaynağı ise, ona yakınlık duyan ve durumuna acıyan torundur. O da üvey babasının fizyolojik şiddetinin kurbanıdır. Su-jin daha sonra hamile kalır. Çocuğu doğurmasına yakın bigün, o ve torun kanlı bir bıçak bulurlar...
  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      3.314

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    isimsiz 26 Mayıs 2019 21:33:53

  hiç bir şey anlamadım ji chang wook,un filmi diye izledim

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x