Spellbound 2011 - Asya Dizileri
 1. Spellbound 2011

  Spellbound 2011

  720P Türkçe Altyazı

  Yeo-Ri (Son Ye-Jin) genç yaşından itibaren hayaletler görür, bu nedenle onun etrafındaki insanlara beklenmedik şeyler meydana gelir. Kadın daha sonra kendini dış dünyadan izole eder. Jo-Goo adında bir siribaz ona ulaşmaya çalışır.Jo-Goo bir sokak sihirbazıdır. Bir gün sokak da sihirbazlık yaparken izleyicilerden bir kadın görür. Kadın ona biraz ilginç gelir. Gösteriden sonra onu takip etmeye başlar. Kadın bir arasokakdan aşağıya doğru yürür. Bieden yanında bir kapı açılır ve Jo-Goo’nun aklına bir fikir gelir, ona yaklaşır ve gösterisinde yer almak istiyorsa sorar.Bir yıl sonra Jo-Goo göstersini büyük salonlarda gerçekleştirir. Gösteri seyircilerin sevdiği belirgin bir korku temasındadır. Sahnede iken, Jo-Goo sahneye getirdiği bir dolaptan hayalete seslenir.

  Yeo-Ri gösterisini bir hayalet olarak gerçekleştirir. Gösteri sonrasında çalışan ekiple kutlama yapılacaktır ama bu zamana kadar Yeo-Ri hiç bir kutlamaya katılmamıştır. Birgün Jo-Goo’nun aşırı ısrarı ile katıldığı kutlamada çok içmişken bazı duygularını açıklar. Onu bukadar gizemli kılan nedir? Yeo-Ri’yi merak ettiğinden evine gider. Bir çocuk görür ve onunla oynerken onu korkutur. Ama bu çocuk bir hayalettir ve o şimdi onun evine gelip onu korkutmuştur. Yeo-Ri’yi arar ve ondan yardım ister. Ve bazı şeyler açığa çıkar.
  3.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.7   1.752

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x