The Client 2011 - Asya Dizileri
 1. The Client 2011

  The Client 2011

  720P Türkçe Altyazı

  Han Chul-Min (Jang Hyuk) evlilik yıldönümünde apartmanının otopark girişi yolunda toplanmış büyük bir topluluk görür.Chul-Min delil toplayan polis memuru gördüğünde eşi için almış olduğu çiçek buketini tutuyordu.Chul Min yatak odasına girdiğinde yatağın kan gölüne dönmüş olduğunu görür.Kan hala tazeydi ve yere damlıyordu.Bir polis memuru Chul-Min'i kelepçeleyip polis merkezine götürür.
  Jang Ho-Won (Sung Dong-Il), avukatlar uzmanı,Han Chul Min için avukat Kang Sung-Hee (Jung-woo Ha)'yı görevlendirir.Avukat işlendiği idda edilen cinayetin kurbanının cesedinin olmadığını ve polisin Han Chul Min'in cinayet işlediğine dair en ufak bir delillerinin olmadığını söyler.Kang Sun-Hee jürili bir mahkeme yapılmasını talep eder.
  Han Chul Min cinayet davasına savcı olarak Ahn Min-Ho (Park Hee-Soon) atanır,ChulMin'in suçluluğu konusunda çok az şüphesi vardır.Onun şüphelerinin onaylanmasından sonra Han Chul Min'in bir seri cinayet davasında baş şüpheli olduğunu keşfeder,ancak daha sonra delil yetersizliğinden bırakıldığını öğrenir.
  Han Chul Min soğuk kanlı bir katil mi yoksa masum bir kurban mı?
  4.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.6   1.616

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x