1. The Cut 2007

  The Cut 2007

  720P Türkçe Altyazı

  Sağlık kolejinin soğuk, karanlık bir anatomi sınıfı ve aynı sınıfta anatomi derslerine katılarak kadavra inceleyecek (prosektör) olan; 6 tane birinci sınıf öğrencisi: Zeki ve kendinden emin Sun-hwa; takım lideri olmak için dünyaya gelmiş, inanç dolu Ki-bum; bir hastane sahibinin oğlu Joong-suk; doktor olmak için yetersiz Kyung-min; seksi ve kibirli, ancak derslerinde başarısız Ji-young ve çok çalışkan Eun-joo. Onlar, birbirleriyle en iyi cerrah olmak için yarışan, ancak bir takım gibi güçlü dostluk bağlarıyla da bağlı olan öğrencilerdir.

  Birinci sınıfta, korkularını bastırmaya ve kendilerinin bekleyen kadavralara yaklaşmaya çalışırlar… Güzel ve ölümcül kadavrayla ilk buluşmalarını ardından ise korkulu rüyaları başlar. Bir süre sonra hepsi hayaletlerden ve halüsinasyonlardan dolayı acı çekerler. Birçok kazadan ve birtakım grup üyelerinin ölümünden sonra, korkunç bir şeyin onlar için geldiğini anlamaya başlarlar. Kurtulmak için ellerinden geleni yaparlar ve bir ipucu bulurlar: Bu kazaların hepsi, kadın kadavraya yapılan birtakım şeylerle ilgilidir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   1.042

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x